Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • Wdzięczna Autorytet
    Postów: 280 1130

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chat GPt podpowiedział mi taką zwykłą kamerę : https://allegro.pl/oferta/kamera-ip-xiaomi-mi-home-360-full-hd-1080p-11351207832?fromVariant=10011808284

    I chyba sobie zaraz zamówię😉

    Okolice Poznania 👐
    2013😇2015♂️2017😇2017😇2018♂️
    "Jeśli Bóg z Nami któż przeciwko nam" ❤️✝️🕊️
    preg.png
    7.02⏸️
    27.02- jest ❤️
    10.03- 2.1 cm szczęścia ❤️
    20.03- 3.14 cm szczęścia ❤️
    31.03- 4.90 cm szczęścia ❤️
    17.04- 8 cm szczęścia ❤️
    🩺 15.05 207 g szczęścia🩷
    🩺 12.06 450 g szczęścia 🩷
    🩺10.07 800 g szczęścia 🩷
    🩺07.08 1500g szczęścia🩷
    🩺28.08 2 kg szczęścia🩷
    🩺18.09 2640 kg szczęścia 🩷
    🩺02.10
  • Emusiowa Ekspertka
    Postów: 156 171

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zuzka_:) trzymaj się ! Jesteś w odpowiednim miejscu. Jakiś czas temu byłam na sorze ginekologicznym i wnikliwie sprawdzili co i jak. Daj znać po badaniach. Jesteś w dobrych rękach

    @Werson podobno monitory oddechu nie są zalecane, bo takie małe dzieci mają nieregularny oddech, co może wprowadzić urządzenie w błąd, a dodatkowo gdy dziecko śpi obok rodziców może łapać ich oddech. Tyle co usłyszałam o tym w teorii. Fajnie przeczytać Twoją opinię z praktyki

  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1723

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam że sporo dziewczyn poleca kamerkę tapo c200 ale jeszcze się nie orientowałam jak ona działa itp, mam tylko zapisane że dużo osób poleca :)

    Wdzięczna lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka :) wrote:
    Właśnie jestem na sorze , odebrałam wyniki połówkowych badań i moje ryzyko preeklampsji tym razem to już 1:4 😬 plus to ,że wyszło ,że mała jest za mała o tydzień i to ciśnienie z niczego wczoraj późnym wieczorem które się utrzymywało aż do południa . Podobno takim dużym ciśnieniem preeklampsja się zaczyna , niech mnie zbadają bo odchodzę od zmysłów , zwłaszcza ,że prawie dziś nie czułam ruchów 😳🥺

    Kochana oby wszystko się dobrze skonczyło ❤️ dawaj znać, jak tylko czegoś więcej się dowiesz

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka :) wrote:
    Właśnie jestem na sorze , odebrałam wyniki połówkowych badań i moje ryzyko preeklampsji tym razem to już 1:4 😬 plus to ,że wyszło ,że mała jest za mała o tydzień i to ciśnienie z niczego wczoraj późnym wieczorem które się utrzymywało aż do południa . Podobno takim dużym ciśnieniem preeklampsja się zaczyna , niech mnie zbadają bo odchodzę od zmysłów , zwłaszcza ,że prawie dziś nie czułam ruchów 😳🥺
    No to jak u mnie ryzyko teraz masz.. jesteś w dobrych rękach! Napewno zrobią wszystko by jak najdłużej mała mogła być w brzuszku! I obniża ciśnienie jak będzie wysokie, stresujesz się to też ciśnienie większe będzie. Trzymaj mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze u was!
    Ja mam w piątek połówkowe, ja się w sumie tym ryzykiem bardzo nie przejmowałam… ale teraz trochę już się obawiam :/

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moje ciśnienie to 114/81 83 puls teraz np
    W domu mam dobre ciśnienie, jedynie u lekarzy ze 140 🙈

    ovufriendnew lubi tę wiadomość

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • Anettka10 Autorytet
    Postów: 380 969

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż też sobie zmierzyłam ciśnienie przed chwilą i mam 110/78 więc ok :)
    Ale puls 91, chyba trochę wysoki?

    👩🏻32

    preg.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettka10 wrote:
    Aż też sobie zmierzyłam ciśnienie przed chwilą i mam 110/78 więc ok :)
    Ale puls 91, chyba trochę wysoki?
    W ciąży może być wyższy ;)

    Anettka10 lubi tę wiadomość

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • Anettka10 Autorytet
    Postów: 380 969

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    W ciąży może być wyższy ;)

    To dobrze! Nigdy się nie zagłębiałam w prawidłowe wartości, bo zawsze z ciśnieniem miałam wszystko ok.. Ale chyba zacznę mierzyć codziennie tak dla spokoju glowy

    👩🏻32

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zuzka trzymaj się i dawaj znać ❤️❤️❤️ Będzie wszystko dobrze!!

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, zdrówka! Mam nadzieję, że lada chwila unormują Ci ciśnienie i że z Malutką wszytko dobrze 😍

    Ja mam ryzyko preeklampsji 1:33 z pierwszych prenatalnych, drugie mam dopiero za 2 i pół tygodnia, też się zaczynam martwić co mi teraz wyliczą.
    Ciśnienie mam zazwyczaj 115/65 mmHg, często niższe. Tętno 65-75.

  • Carolyn Autorytet
    Postów: 538 955

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby się któraś zastanawiała nad kocykami z colorstories to polecam. Wlasnie przyszedł do mnie jeden bambusowy i jeden bawełniany i sa super mięciutkie i bardzo dobrze wykonane. Ten bawełniany jest w zwierzątka i jest przesłodki 😊
    A i info od mojej mamy, dzwoniła, że w dino są trzypaki pieluszek muslinowych za 15 zł i są o wiele bardziej delikatne i mięciutkie niż kupila mi ostatnio w biedrze z Dady za 20zl. Także takie polecajki.

    nick nieaktualny, Pdes, Anettka10, Emusiowa, przyszłamama96, szlamek, Nati_96 lubią tę wiadomość

    27.02 dwie kreseczki
    06.03 pęcherzyk
    21.03 zarodek z ❤️
    04.04 2,8 cm 👶
    11.04 3,9 cm 👶
    24.04 prenatalne 6,3 cm 🩵
    05.05 7,4 cm 👶

    preg.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolyn wrote:
    Jakby się któraś zastanawiała nad kocykami z colorstories to polecam. Wlasnie przyszedł do mnie jeden bambusowy i jeden bawełniany i sa super mięciutkie i bardzo dobrze wykonane. Ten bawełniany jest w zwierzątka i jest przesłodki 😊
    A i info od mojej mamy, dzwoniła, że w dino są trzypaki pieluszek muslinowych za 15 zł i są o wiele bardziej delikatne i mięciutkie niż kupila mi ostatnio w biedrze z Dady za 20zl. Także takie polecajki.

    A ciepłe te kocyki? Też mi się podobają

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zuzka mocne, mocne kciuki i czekamy na wieści!

    Zuzka :) lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • Pdes Ekspertka
    Postów: 191 506

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    Ale moje ciśnienie to 114/81 83 puls teraz np
    W domu mam dobre ciśnienie, jedynie u lekarzy ze 140 🙈

    To jak ja... W domu super a u lekarza wiecznie 140 🤣

    Judyta_ lubi tę wiadomość

    ♀️'95 ♂️ '92
    🧒 04.2018
    💔 04.2024 cb
    ⏸️ 18.02.2025
    04.03.2025 beta 5369,00
    11.03.2025 USG 6+2(OM 7+0) pęcherzyk ciążowy z echem zarodka, crl 0,54 cm
    08.04.2025 USG 11+0(OM 11+0) 4,1 cm człowieczka z ❤️ 140
    18.04.2025 badanie prenatalne 5,77 cm. ❤️171
    18.04.2025 443g, na 90% 🩵
    preg.png
  • Werson Autorytet
    Postów: 372 302

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emusiowa wrote:
    @Zuzka_:) trzymaj się ! Jesteś w odpowiednim miejscu. Jakiś czas temu byłam na sorze ginekologicznym i wnikliwie sprawdzili co i jak. Daj znać po badaniach. Jesteś w dobrych rękach

    @Werson podobno monitory oddechu nie są zalecane, bo takie małe dzieci mają nieregularny oddech, co może wprowadzić urządzenie w błąd, a dodatkowo gdy dziecko śpi obok rodziców może łapać ich oddech. Tyle co usłyszałam o tym w teorii. Fajnie przeczytać Twoją opinię z praktyki

    Moja córka nie spała bardzo blisko nas i nie wyskoczył nam nigdy błąd, a ja dzięki temu byłam spokojniejsza. Używałam przez 7mc i wszystko było ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2025, 18:05

    🧑🏻‍🦰33 👱🏻‍♂️43
    09.02.2024 Bianka 👧🏼
    10.02 ⏸️ pierwszy test
    26.05 chłopiec 🩵
    17.10 Termin porodu 🤱🏻

    preg.png
  • Pdes Ekspertka
    Postów: 191 506

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie prywatnej i dalej nie wiem jaka płeć 😭🫣 teraz kolejna szansa to 2 prenatalne 18go 🙈
    I dalej z wyprawki mamy tylko smoczki i gołe łóżeczko bez materaca 😬 chyba zacznę kupować neutralne rzeczy bo nie wytrzymam dłużej 😂 a później dokupie coś typowo dziewczęcego/chłopięcego 🥹

    KASIEEK, Patkaa94 lubią tę wiadomość

    ♀️'95 ♂️ '92
    🧒 04.2018
    💔 04.2024 cb
    ⏸️ 18.02.2025
    04.03.2025 beta 5369,00
    11.03.2025 USG 6+2(OM 7+0) pęcherzyk ciążowy z echem zarodka, crl 0,54 cm
    08.04.2025 USG 11+0(OM 11+0) 4,1 cm człowieczka z ❤️ 140
    18.04.2025 badanie prenatalne 5,77 cm. ❤️171
    18.04.2025 443g, na 90% 🩵
    preg.png
  • Anettka10 Autorytet
    Postów: 380 969

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka :) wrote:
    Właśnie jestem na sorze , odebrałam wyniki połówkowych badań i moje ryzyko preeklampsji tym razem to już 1:4 😬 plus to ,że wyszło ,że mała jest za mała o tydzień i to ciśnienie z niczego wczoraj późnym wieczorem które się utrzymywało aż do południa . Podobno takim dużym ciśnieniem preeklampsja się zaczyna , niech mnie zbadają bo odchodzę od zmysłów , zwłaszcza ,że prawie dziś nie czułam ruchów 😳🥺

    Zuzka, trzymam kciuki! ✊🏼 dawaj znać co u Was ❤️

    👩🏻32

    preg.png
  • Zuzka :) Autorytet
    Postów: 277 547

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    Ale moje ciśnienie to 114/81 83 puls teraz np
    W domu mam dobre ciśnienie, jedynie u lekarzy ze 140 🙈


    Ja też takie właśnie miałam 115/85-90 ale wczoraj koło 22 zaczęłam czuć dziwne takie pulsowanie w uszach i mocno mnie głowa rozbolała i zmierzyłam i wyszło mi prawie 138/110 , dlatego mnie to zmartwiło . Miałam USG wszystko jest dobrze , mała mieści się w normach , te centyle mi wytłumaczyli tak ,że norma jest od 10 do 90 i moja córka mając koło 25 się w nich mieści , jest po prostu mniejsza niż inne dzieci na tą chwilę co nie oznacza ,że tak już zostanie . Czekam na wyniki krwi i moczu pod kątem białka w moczu . Zapytam czy mogę coś brać na obniżenie jak mi tak będzie skakać . Niesamowite jest zobaczyć jak macha nóżkami , albo ma akurat czkawkę 😍😍😍. Szyjkę mam też ładna bo prawie 5 cm. Jestem już spokojniejsza sporo . Zobaczymy co powiedzą jak będą wyniki ❤️

    Werson, nick nieaktualny, KASIEEK, Carolyn, Duśka202, Herbatka95, Emusiowa, OlgaB87, Anettka10, sofiz, przyszłamama96, Wdzięczna, EwiczekM, Patkaa94, Korki, ananas123, Pdes, Klaudia89, szlamek, OniloraK, Palaczowa, Nati_96 lubią tę wiadomość

    👩🏻31 🧔🏻‍♂️31 +🐕
    Okolice Warszawy

    AMH- (10. 2024) - 0.61 ng ➡️ ( 01.2025) 0,75 ng
    TSH 0.63 IU/ml
    FT3 2,96
    FT4 1,46
    Hashimoto
    01.2025 - 1 cs
    ⏸️- 28.01
    BHCG - 28.01- 45 mlU/ml
    Progesteron 28.01- 25.73 ng/ml
    BHCG - 30.01- 100 mlU/ ml
    Progesteron 30.01-29,4 ng/ml
    Ginekolog 12.02 ⏳

    preg.png
  • Emusiowa Ekspertka
    Postów: 156 171

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zuzka_:) to super wieści! Bardzo dobrze, że tam pojechałaś

    @Werson to cenne info :)

    Werson lubi tę wiadomość

‹‹ 461 462 463 464 465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ