X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Paznokcie Hybrydowe/Żelowe
Odpowiedz

Paznokcie Hybrydowe/Żelowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stefa Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 23 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Mam pytanie co do zabiegów upiększających :)
    Czy w ciąży pozwalacie sobie na robienie paznokci hybrydowych/żelowych ? Opinie na temat tego rodzaju zabiegów są mocno podzielone. A jak to jest u Was ? I czy Wasze szpitale/kliniki wymagają naturalnej płytki i krótko obciętych paznokci w dniu przyjęcia na oddział ?

    hchyugpj5rvbqbjc.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 24 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie paznokcie hybrydowe, a co do szpitala to wydaje mi sie ze wszedzie beda tego wymagali, bo na tej podstawie sprawdzaja czy skóra pod paznokciami nie sinieje , ale nie wiem czy to sie tyczy tylko cc czy tez porodu sn.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ