X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pępowina dwunaczyniowa
Odpowiedz

Pępowina dwunaczyniowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 312 220

    Wysłany: 10 lutego, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, otworzyłam wątek dla mamusiek, u których została stwierdzona pępowina jedno lub dwunaczyniowa. Niestety jest wiele niewiadomych i zupełnie mnie to zaskoczyło. Jeżeli któraś z Was przeszła przez to w poprzednich ciążach, albo znacie kogoś kto tak miał będę wdzięczna za wszystkie historie i rady. Oczywiście zapraszam też do dyskusji dziewczyny, które usłyszały podobną diagnozę.

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • MarBal Autorytet
    Postów: 469 278

    Wysłany: 11 lutego, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.u mnie była pepowina dwunaczyniowa.nie mielismy zadnych komplikacji z tego powodu 🙂

    Sara10, Bettti03 lubią tę wiadomość

    05396a9a8c.png
  • Sara10 Ekspertka
    Postów: 143 257

    Wysłany: 11 lutego, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też stwierdzono pępowinę dwunaczyniowa. Aktualnie jestem w 25 tygodniu ciąży i do tej pory nie mam żadnych komplikacji z tego powodu. Zobaczymy na prenatalnych III trymestru jak mała rośnie.

    Bettti03 lubi tę wiadomość

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 312 220

    Wysłany: 11 lutego, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarBal wrote:
    Hej.u mnie była pepowina dwunaczyniowa.nie mielismy zadnych komplikacji z tego powodu 🙂
    Dziękuję za odpowiedz! To naprawdę bardzo pocieszające🥰 rodziłaś naturalnie?

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 312 220

    Wysłany: 11 lutego, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara10 wrote:
    U mnie też stwierdzono pępowinę dwunaczyniowa. Aktualnie jestem w 25 tygodniu ciąży i do tej pory nie mam żadnych komplikacji z tego powodu. Zobaczymy na prenatalnych III trymestru jak mała rośnie.
    Dziękuję za odpowiedź ❤️ masz zlecone częstsze kontrole?

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • MarBal Autorytet
    Postów: 469 278

    Wysłany: 11 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Dziękuję za odpowiedz! To naprawdę bardzo pocieszające🥰 rodziłaś naturalnie?
    Nie .mialam cc ze względu na nisko schodzące łożysko

    05396a9a8c.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ