X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pielęgnacja ciała po porodzie
Odpowiedz

Pielęgnacja ciała po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam na forum ale nie znalazłam takiego wątku więc zakładam....
    Drogie Mamy jak będziecie pielęgnować swoje ciało - w szczególności brzuch i piersi po porodzie?
    Termin mojego rozwiązania się zbliża i chciałaby zakupić odpowiednie kremy na po porodzie. Obecnie stosuję palmers i zastanawiam się czy ich linia jest dobra także dla mam tuż po rozwiązaniu. Czy macie jakieś swoje typy?

    relganli06k8eu81.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod prawie cala ciaze uzywalam kremu gerber a pod koniec zmienilam na palmersa. Nie mam zadnych rozstepow.
    Po ciazy uzywalam kremu ujedrniajacego "ziaja po porodzie". Bardzo ladny zapach ma :-) u mnie po porodzie skora na brzuszku szybko sie "wchlonela" :-) rozstepow tez nie mam :-)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ