X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienia
Odpowiedz

Plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze któraś z Was miała podobna sytuacje. Od 22 dc obserwuje bardzo delikatnie zabarwiony brunatny sluz. Dodatkowo czuje lekki ból brzucha, jak przed okresem. Dzis prawie 25 dc, objawy sie utrzymują. Temperatura minimalnie wzrasta. Cykle mam 25-28 dniowe. Nie obserwuje zwykle tak długich zapowiedzi okresu.

  • Kiniaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosze o wasza opinie, bo nie wiem czy jest to powód do zmartwień.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kina robiłaś test?

    Ja plamiłam od 26 dc zrobiłam test wyszedł pozytywny wiec kontynuowała branie duphastonu tylko w większej dawce po konsultacji z lekarzem.
    Zrób test i skonsultuj to z ginekologiem.
    Lepiej być wyczulonym nie musi to oznaczać nic złego oczywiście. Tak czasami bywa.

    Kiniaaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kiniaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test planowałam zrobic ale bliżej spodziewanej miesiączki. Jak długo utrzymywało ci sie plamienie?

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam na brązowo później niestety już krwią do 15 tyg. Ciąży. Zbadaj progesteron i test zrób wcześniej albo betę.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ