X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienie implantacyjne ?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 20 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne?
    Jeśli tak to przez ile dni?

    Przeczytałam, ze co 3 kobieta ma takie plamienie i trwa ono maksymalnie do 3 dni, zgadzacie się z tym ?


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 20 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja w pierwszej ciąży miałam przez 2-3 dni, lekkie plamienie. Byłam przekonana że to skąpy okres po odstawieniu tabletek anty. Więc przez miesiąc zylam w nieświadomości. W tej ciąży miałam jedynie czerwone niteczki krwi w ciągu jednego dnia, więc nie wiem czy to to. Było to kilka dni przed terminem spodziewanego okresu.

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 20 października 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam takie plamienia 7 dni, w dodatku bóle podbrzusza, nie takie mocne jak przy okresie, ale czuje ten brzuch.
    Chciałam poczekać z wizytą chociaż do 6+1, ale coś mi się wydaję, że muszę jutro zadzwonić i umówić się na wizytę :/


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 21 października 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nefaste Ekspertka
    Postów: 121 288

    Wysłany: 21 października 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam 8 dni przed terminem miesiaczki brazowe plamienie. Trwalo to jakies kilka godzin.

    Finezja19 lubi tę wiadomość

  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 22 października 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak widać każdy ma inaczej ;)

    Mi narazie ustało więc jest ok, ale co prawda ten śluz jest taki mętny, nie przeźroczysty, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 10:31


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ