X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienie po owulacji
Odpowiedz

Plamienie po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Przeglądałam już mnóstwo wątków i nadal nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie pół roku temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Od 3 miesięcy staramy się o dziecko (bez mierzenia temperatury itp. Spontanicznie). W tym cyklu wspomagaliśmy się testami owulacyjnymi ponieważ mam nieregularne miesiączki. Dwie kreski (jedna ciemniejsza) wystąpiła w 17 dc czyli 30.10 wiec działaliśmy. Dzisiaj dostałam lekkie brązowe plamienie (towarzyszy mi przed miesiączka tzn miesiączka rozkręca się podczas trwania tego plamienia). Raz podczas podcierania zobaczyłam na tym śluzie taka różowa niteczkę. Na plamienie implantacyjne wydaje mi się za wcześnie chociaż niektóre źrodła podają ze może zacząć się od 4dpo. Stad moje pytanie czy miesiączka może tak szybko po owulacji nadejść? Miałyście tez taka sytuacje? Nie wiem co o tym sadzić bardzo się denerwuje. Z góry dziękuje za każda opinie.

    Ps nie mierze temperatury.. Może to błąd bo teraz miałabym więcej informacji.

    Agiix
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ