X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne plamienie zamiast okresu
Odpowiedz

plamienie zamiast okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.dziewczyny czy ktoras miala moze podobnie?otoz 2 tyg temu zle sie czulam podwyzszona temp zawroty glowy wzdety brzuch i na 3 dni przed @ lekkie plamienie przy porannym zalatwianiu raz z jakims sluzem.okres niestety nie przyszedl a dzis zrobilam test i wynik negstyeny.czekam na wizyte ale dopiero w nastepnym tyg.czy wiecie moze co to moze byc?a dodam ze czssem bola mnie jajniki takie jakby klocie.czy to ciazs a na test za wczesnie czy moze jakas choroba?

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w okolicach NIEspodziewanego okresu miałam plamienia, tzn. w ciągu dwóch dni po dosłownie jednej plamce. Jednak u mnie test wyszedł pozytywny, temperatura też raczej wysoka.Powtórzyłaś test?


    8ectn0f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 09:57

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powtorze test . Dodam jeszcze ze wczpraj wieczorem przez 1.5 godziny bolal mnie straszmie brzuch tj.podbrzusze jajniki i plecy . Czy moze byc tak ze bede w ciazu a test nie wykarze?

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie pójdziesz zrobić beta hcg ?

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mieszkam w Polsce a w Anglii nie wykonuja takich badan no bo jak skoro przez ciaze cala ginekolog nie bada w ogole tak jak i po pologu.

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci wyszedł drugi test?

    ganngzu3g5l02la2.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ