X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Planowanie płci-komu się udało?
Odpowiedz

Planowanie płci-komu się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam pytanie do mam,które znają już płeć swojego dzieciątka.
    Ponoć współżycie kilka dni przed Owu zwiększa szanse na córkę, a im bliżej owu większa szansa na syna.
    Wiem,ze wiele ludzi mówi ze to bujda ale jestem ciekawa czy komuś się udało.
    Ja mam dwóch synów i marze o córce.

  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nie sprawdziło, będzie 3 corka:)Ale zawsze jakaś szansa jest ze za którymś razem się uda. ..:)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 lutego 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy obu ciazach współżycie w dniu owulacji... z pierwszej Syn a teraz czekamy na Córę... jak to mówią szanse powodzenia metody o której piszesz to 50% :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 23 lutego 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciąża nie była planowana, ale można powiedzieć ze się sprawdziło ;) ostatni raz bez zabezpieczenia 5 dni przed owu i będzie córka :)

    atdcqps62brd8znj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy syn w samą owulację, drugi i trzeci kilka dni przed owu. Także u nas się nie sprawdziło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ