X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne pomiary temperatury w ciazy
Odpowiedz

pomiary temperatury w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane,

    czy jest tutaj ktos kto po pozytywnym tescie ciazowym nadal kontunuuje robienie codziennych pomiarow temperatury? Przyznam sie ze troche mi sie nie chce tego robic ale z drugiej strony jest to pewnie dosc dobry wyznacznik czy wszystko jest jak nalezy.

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie rano aplikuje termometr :D O ile nie zapomnę. Zawsze trochę spokojniejsza jestem w ciągu dnia, bo mam problemy z progesteronem :(

    jenni lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Ja sobie rano aplikuje termometr :D O ile nie zapomnę. Zawsze trochę spokojniejsza jestem w ciągu dnia, bo mam problemy z progesteronem :(

    Masz racje, w sumie to tylko dwie minutki a mozna sie wiele dowiedzic. Ja chyba bede to robic do konca pierwszego trymestru, potem juz odpuszcze. narazie widze ze temperatura utrzymuje sie powyzej 37 stopni i troche mnie to uspokaja ;)

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zarówno w tej obecnej jak i poprzedniej ciazy robiłam tak ze do pierwszej wizyty u lekarza była tempka mierzona codziennie a po wizycie raz na kilka dni czasem raz na tydzień i tak jakoś do końca pierwszego trymestru (no w tej ciaży krócej bo za bardzo mnie to stresowało poza tym nie zawsze ten pomiar był prawidłowy bo np musialam wstawać do dziecka a poza tym przyjmowałam i tak luteine więc sensu to nie miało.

    jenni lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ