X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne POMOC
Odpowiedz

POMOC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Nie wiem czy nie powtarzam tematu, ale tak sobie pomyślałam, że może są rodziny, które potrzebują pomocy materialnej np ubranka. Co myślicie o takim wątku???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to dobry wątek, ale nie wiem czy na takim forum dziewczyny się ujawnią, że mają AŻ tak ciężką sytuację. Jest tu nas stosunkowo mało i raczej się rozpoznajemy, a z tego co wiem ludziom głupio przyznawać się do takiego stanu rzeczy, wolą to robić anonimowo na gumtree, czy tablicy... poszperać samemu w oddawanych za darmo rzeczach w proponowanych przez te strony działach "ODDAM ZA DARMO"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm fakt, jednak na podobnym forum o podobnej tematyce jest założony taki wątek. Może po prostu wpisujmy to co ktoś ma do zaoferowania i jeśli ktoś znajdzie się chętny to wówczas przejdziemy na prywatne wiadomości.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ