X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomoc dla studentki prowadzącej badania
Odpowiedz

Pomoc dla studentki prowadzącej badania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AleksandraStudent Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem studentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego i prowadzę badania naukowe na temat wpływu stanu emocjonalnego kobiet w ciąży na ich zachowania żywieniowe.

    Czy któraś z Pań byłaby zainteresowana wypełnieniem kwestionariusza, który zbiera informacje mogące posłużyć jako wskazówki do wsparcia psychologicznego i dietetycznego przyszłych matek?

    W ramach podziękowania za udzielenie odpowiedzi i poświęcenie czasu, po odesłaniu ankiet, przesłałabym na podany adres e-mail autorski poradnik „Dieta na dwa serca”, w którym znajdują się porady dotyczące żywienia w okresie ciąży i połogu.

    Pozdrawiam :)

  • Matka Rocku Autorytet
    Postów: 461 717

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale jak tu wysłać prywatną wiadomość?

  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie pomogę.
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. W wiadomościach - > zaproszenia trzeba zaakceptować i może wysyłać pw

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • EmiKa Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 4 marca 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również chętnie wypełnię kwestionariusz :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ