X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne POMOCY! Poznań
Odpowiedz

POMOCY! Poznań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MajaT Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam lekarza (najlepiej z Poznania), który poprowadzi mnie tak, żebym donosiła ciążę. Poroniłam 3 razy. Mam mutację MTHFR (homozygota), Czynnik V Leiden (heterozygota).

    I ciąża- puste jajo płodowe
    II ciąża- obumarła 11t.
    III ciąża- obumarła 8 t. (na acardzie i clexane)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 21:06

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj sobie kogoś z Polnej. Pawelczyk Lub Spaczyński. Ja osobiście leczyłam się u Prof. Spaczyńskiego

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez polecam lekarzy z ul.Polnej. Osobiscie moge polecic 2 ktorzy przyjmuja prywatnie ale pracuja w klinice.Lekarze to: prof.Pietryga oraz dr Jakub Wozniak.

  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. mam na imie Ewelina i chciałabym się podzielić moimi dzisiejszymi przeżyciami związanymi z badaniem połowkowym ..

    Otóż: niestety u mojego maleństwa wykryto torbiel o wym. 2 cm torbiel niewiadomo dokładnie jaką być może: nerkową, okołonerkową lub torbiel jajnika :(

    W pon. mam skierowanie do szpitala i tam mają określic i zobaczyc co i jak dalej...

    Proszę dziewczyny napiszcie cokolwiek na ten temat jeśłi któraś miała coś podobnego :(

    Oszaleje do poniedziałku .. Martwię się o małą bo 2 cm. to wydaje mi sie dużo jak na tak mały brzuszek.. nie wiem skąd ta torbiel się wzięła... mam nadzieję,że nie urośnie.. ale naciska pewnie na inne narządy ...

    Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka <3

    anilewe90❤
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam torbiel lozyska lub cos tak wygladalo wlasnie po 20tyg.raz sie zmniejszalo raz zwiekszalo a dziecko urodzilo sie zdrowe
    Na Polnej sa fachowcy wiec na pewno Wami sie ok zajma
    Jak mialam tam 2ga corke kobieta z sali urodzila chlopca bez odbytu. wzieli do na operacje i sformowali odbyt

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 3poronieniach.w tym 2 z rzedu chodzilam do Pani dr Bieganskiej.gabinet Nereida w Poz.praktykuje Pani Dr tez na Polnej

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ