X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne poradnik o ciąży
Odpowiedz

poradnik o ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Może przeczytałyście jakąś fajną książkę na temat ciąży? Jakąś polecicie?

    Pozdrawiam.

    anulka
  • weronikamalke Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się pod temat! ;)

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję kupić w przyszłym tygodniu "w oczekiwaniu na dziecko" naczytałam się pozytywnych opinii więc myślę nad tym :) Wiadomo nie będę kupować duzo książek bo w większości będzie pisać pewnie to samo :)

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia SM wrote:
    Ja planuję kupić w przyszłym tygodniu "w oczekiwaniu na dziecko" naczytałam się pozytywnych opinii więc myślę nad tym :) Wiadomo nie będę kupować duzo książek bo w większości będzie pisać pewnie to samo :)

    Polecam, książka jest treściwa i wiele przydatnych informacji zawartych :)

    Andzia SM lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam "Twoja ciąża tydzień po tygodniu" Wyd. Buchmann. Mimo że dopiero zaczęłam czytać wydaje się ciekawa.
    Jest to szczegółowy przewodnik przedstawiający fizyczny, umysłowy oraz sensoryczny rozwój dziecka tydzień po tygodniu, od poczęcia do narodzin, porady odnośnie do zdrowia, stanu emocjonalnego, opieki prenatalnej, diety oraz ćwiczeń fizycznych.

    Andzia SM lubi tę wiadomość

    anulka
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taka książkę "Moje pierwsze dziecko" Lucy Atkins.bardzo fajna,dużo porad i obrazki:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • joannamarzec Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam "w oczekiwaniu o dziecko" myślę że warto przeczytać

    telewizja swarzędz
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odebrałam w oczekiwnaiu na dziecko i zapowiada się super :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ