X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poród w GLIWICKIM szpitalu
Odpowiedz

Poród w GLIWICKIM szpitalu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam wątek tutaj, bo ma wrażenie, że na dział "poród" mało osób wchodzi.

    Jak w temacie- czy są tu mamusie, które rodziły/ zamierzają rodzić w tym właśnie szpitalu? :) jakieś opinie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam rodziłam, w 2003 i w 2008 roku. Miałam dwa razy cc.
    Jak dla mnie opieka super, położne bardzo fajne.

    Śmiało polecam:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nastawiam sie na sn i wlasnie co do takiego porodu rozne slyszalam opinie... :) ale i tak bardzo dziekuje za opinie :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ