X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pozytywny test lipiec 2023
Odpowiedz

Pozytywny test lipiec 2023

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mandidi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 lipca 2023, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2023, 15:06

  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam ;) u mnie pierwszy test pozytywny 26.07 ;)
    A jak u Ciebie?

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam 😊 Pozytywny 29 lipca 😊

    preg.png
    age.png
  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Ja też dołączam 😊 Pozytywny 29 lipca 😊

    Gratulacje! Trzymam kciuki za zdrowy rozwój Maluszka ;)

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa wrote:
    Gratulacje! Trzymam kciuki za zdrowy rozwój Maluszka ;)
    Ja też gratuluję i trzymam kciuki 🥰 Robiłaś beta HCG?

    preg.png
    age.png
  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Ja też gratuluję i trzymam kciuki 🥰 Robiłaś beta HCG?

    Robiłam:
    28.07 88,3
    31.07 318,5

    A Ty?

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 31.07 wczoraj czyli 18 dni po owulacji miałam 7988, jutro idę znowu mam nadzieję że przyrost będzie ladny😊 A ty jesteś który dpo?

    preg.png
    age.png
  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny wynik. Nie jestem w 100% pewna co do terminu owulacji ale Ok. 10 dni dopiero

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa wrote:
    Bardzo ładny wynik. Nie jestem w 100% pewna co do terminu owulacji ale Ok. 10 dni dopiero
    No to już ładna beta jak na 10 dpo 😊

    preg.png
    age.png
  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że jest ok i przyrost też bardzo ładny, ale i tak stresuję się czy wszystko dobrze się rozwija. Jestem po ciąży pozamacicznej, na szczęście nie usunięto jajowodu. Niestety ryzyko wystąpienia kolejnej jest.

  • marian Ekspertka
    Postów: 166 180

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam😊 testowałam w 29dc w wychodku w mini zoo, bo potrzebowałam ibupromu i zrobiłam test na wszelki wypadek przed wzięciem tabletki😂 beta z 30dc: 60 i 48h po 188,4. Wyniki tarczycowe miałam słabe, więc musiałam przejść na euthyrox. W piątek już mam wizytę😊 od dzisiaj mam już lekkie mdłości, więc może będzie dobrze. Ciekawe czy już będzie coś widać, bo jednak będzie wcześnie 5+4t. Jak dobrze pójdzie, to będzie to tęczowe dziecko, poronieniu w styczniu. Na stanie u mnie 3,5 letnia córka 🤩 pozdrawiam

    preg.png

    age.png
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa wrote:
    Też mi się wydaje, że jest ok i przyrost też bardzo ładny, ale i tak stresuję się czy wszystko dobrze się rozwija. Jestem po ciąży pozamacicznej, na szczęście nie usunięto jajowodu. Niestety ryzyko wystąpienia kolejnej jest.
    Musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze i mieć dobre nastawienie😊 Ja też cały czas się zamartwiam ale staram się nie myśleć tak dużo

    preg.png
    age.png
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marian wrote:
    Ja też dołączam😊 testowałam w 29dc w wychodku w mini zoo, bo potrzebowałam ibupromu i zrobiłam test na wszelki wypadek przed wzięciem tabletki😂 beta z 30dc: 60 i 48h po 188,4. Wyniki tarczycowe miałam słabe, więc musiałam przejść na euthyrox. W piątek już mam wizytę😊 od dzisiaj mam już lekkie mdłości, więc może będzie dobrze. Ciekawe czy już będzie coś widać, bo jednak będzie wcześnie 5+4t. Jak dobrze pójdzie, to będzie to tęczowe dziecko, poronieniu w styczniu. Na stanie u mnie 3,5 letnia córka 🤩 pozdrawiam
    Bardzo fajne miejsce na testowanie 😊 Ciekawe czy byłaś jedyną osobą która w tym miejscu dowiedziała się o ciąży 😄
    U mnie na pokładzie synek 16 miesiacy Stasiu 😊
    Ja właśnie mam problem bo moja ginekolog sobie pojechała na wakacje i nie wiem teraz czy iść do innego czy co robić . Niby jeszcze wcześnie ale nie wiem czy ta moja beta jest normalna bo trochę duża 7988, w ciąży że Stasiem dokładnie na tym samym etapie miałam 4000.

    preg.png
    age.png
  • marian Ekspertka
    Postów: 166 180

    Wysłany: 2 sierpnia 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandidi, możesz dopisać do tytułu wątku termin kwiecień 2024 albo kwietniowe mamusie 2024? Może łatwiej będzie dziewczynom znaleźć nasz wątek ;)

    Joan31 lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png
  • ....i Ekspertka
    Postów: 170 149

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Staramy się od 1.5 roku i dziś ujrzałam cień kreski.
    Zrobiłam betę i w 10dpo mamy 78.
    A mieliśmy się umawiać na inseminacje właśnie dziś.

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    8.08 beta 18
    11.08 beta 76.8
    Czekamy na dziewczynkę w kwietniu

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ