X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne preparat przeciw komarom i kleszczom
Odpowiedz

preparat przeciw komarom i kleszczom

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ofcooo Autorytet
    Postów: 466 398

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki najlepiej wybrać dla nas - kobiet w ciąży? Co polecacie?
    Macie jakieś sprawdzone i bezpieczne preparaty/ metody?

    zem3h371xcq8c2sz.png
    qdkkwn15frnb311v.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofcoo, ja używam zwykłego niebieskiego Brosa. Leżę w szpitalu i nocą komary żerują tu na nas całymi chmarami. Lekarze mówią, że jest ok, byle się nie nawdychać przy aplikacji :) Myślę, że jak ze wszystkim, nie należy wariować ;)

    ofcooo, Anoolka lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ