X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Problem ze snem dziecka
Odpowiedz

Problem ze snem dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 273 56

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o poradę. Córka ma prawie rok, kp, nigdy nie chciała smoczka, zawsze lekki sen a w nocy budzi się średnio co 30/60min, nie tylko na jedzenie picie (to ok 3-4razy w nocy) ake tez czasem na pociumkanie na sprawdzenie czy jestem. Jak się przebudzi to szuka, żadnym głaskaniem, ciusianiem, kulaniem na rękach nie uspokoję, tylko cyc. Nie mam juz siły, myślę by odstawić od piersi.
    Ale czy to cos da w tym przypadku? Czy wejdę z deszczu pod rynnę i po odłożeniu piersi będę musiała dawac mm w nocy czego bym nie chciała ? Czy moze dać jej jeszcze czas i zacząć odstawiane jak przestanie w nocy tyle jeść.?
    W dzien dostaje piers ok 1-2razy, przeciwnie mnie bolą. Drzemka jedna ok 13 i trwa czasem 1.5 a czasem 2.5h. Rano pobudka 7/8 a spanie 20/21.
    Proszę o poradę mam które też były/są nocnym ,,smoczkiem” co robic/ czy odstawiać/ czy czekac?

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2542 2814

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiłam piersią do 14 miesiąca życia córki. Po roku zaczęła się budzić na kp co 1,5 godziny, byłam zmęczona i zła. I tak planowałam odstawiać ją w takim wieku, wiec odstawiliśmy. Od tamtej pory przesypia całe noce od 21 do 7.30-8.00. Budzi się raz w upały moze i dwa na wode, tak to śpi ciągiem. Po roku nie ma potrzeby dawać mm. Ja odsapnelam jak odstawiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 12:50

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas odstawienie od kp pomogło, córka anty smoczek i anty butelka, budziła się w nocy co 2/3 godziny czasami na picie czasami na przytulanki i sprawdzenie czy jest ok. Po odstawieniu unormowało nam się zasypianie (codziennie ok godziny 20) przesypia ładnie całą noc, pobudka o 5/6 rano.

    Polecam również ksiązkę Niespokojny maluch - znajdziesz tam wiele dobrych porad na temat usypiania maluszka.

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite jakbym czytała o nas. Jest to samo. Planuje karmić rok( listopad) i trochę się boje reakcji synka. Co zrobić w nocy jak będzie szukał piersi, jak to przetrwać? Jeszcze w dzień myślę, że dam radę ale w nocy tylko to go uspokaja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ