X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Prowadzenie ciąży w LUX MED Wrocław
Odpowiedz

Prowadzenie ciąży w LUX MED Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam.
    Czy któraś z Was prowadzi ciążę w LUX MEDzie we Wrocławiu?
    Jakiego lekarza polecacie?

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadziłam u doktora Kmieciaka i byłam zadowolona, co prawda nie robi on usg na wizycie tylko daje skierowanie do innego lekarza, ja miałam 5 razy usg w trakcie ciąży, ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało i byłam z niego bardzo zadowolona. Lekarz raczej mało mówny, ale na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiada bardzo rzeczowo :)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek napiszę Ci na prv moje doświadczenia :)

    j.34bwdqk3op08o95j.png
  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze chodziłam prywatnie do ginekologa. po zmianie pracy (pracodawca opłaca pakiet w LM) zdecydowałam się przerzucić na wizyty do LM, aby troszkę zaoszczędzić.
    przez 2,5 roku, co wizytę kontrolną szłam do innego lekarza, aby do czasu ciąży znaleźć tego,u którego będę chciała ze spokojem poprowadzić ciążę.
    jednak zastanawiam się nad rozwiązaniem, o którym pisały dziewczyny w wątku LM Warszawa. Prowadzić ciążę - wszelkie skierowanie i badania - w LM + chodzić prywatnie, ale waham się jeszcze...

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ