X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przesądy ciążowe
Odpowiedz

Przesądy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałam bym poznać wasze zdanie na ten temat. Jestem w 22 tygodniu ciąży, przestraszyłam się ognia i odruchowo chwyciłam się za usta, teraz mam obawę że moja córka może mieć w tym miejscu znamię. Co wy o tym sądzicie?

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaret94 wrote:
    Cześć dziewczyny chciałam bym poznać wasze zdanie na ten temat. Jestem w 22 tygodniu ciąży, przestraszyłam się ognia i odruchowo chwyciłam się za usta, teraz mam obawę że moja córka może mieć w tym miejscu znamię. Co wy o tym sądzicie?

    Nie jest to możliwe ;) a nawet jeśli będzie miała znamię to nie związane będzie to z tą sytuacją :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Sylwusiakmamusiak Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 8 lutego 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko zabobony :)

    thgf3e3kxvkcjnl8.png
    dqprjw4zbcgoeeks.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaret94 wrote:
    Cześć dziewczyny chciałam bym poznać wasze zdanie na ten temat. Jestem w 22 tygodniu ciąży, przestraszyłam się ognia i odruchowo chwyciłam się za usta, teraz mam obawę że moja córka może mieć w tym miejscu znamię. Co wy o tym sądzicie?

    Błagam. Serio wierzysz w takie bzdury?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja bedac na meczu w ciazy przestraszylam sie petardy ktora nagle wybuchla zlapalam sie za serce odruchowo. Moja corka nie ma zadnego znamienia :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ