X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przetłuszczające się włosy w ciąży.
Odpowiedz

Przetłuszczające się włosy w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam takiego tematu, a jestem ciekawa czy któraś z was miała taki problem i jak sobie radziła.
    Jestem w 10tyg ciąży i od kilku dni włosy przetłuszczają mi się tak jakbym myła je masłem, a nie szamponem. Są tłuste jak po tygodniu nie mycia - zaraz po (kilkukrotnym) potraktowaniu ich szamponem. Wypróbowałam już kilka pomysłów, które znalazłam w internecie, nic nie pomaga. Myje włosy letnia wodą, szamponem dla przetłuszczających się włosów - dwa, trzy razy, nie nakładam odzywki i suszę od razu chłodnym powietrzem. Żadnej różnicy. Jest to dla mnie tym większy szok, bo mam krótkie włosy, które od lat myje codziennie i nawet nie maja szansy się zrobić tłuste, a tu takie coś.
    Takie małe fasolki, a już rozrabiają... :D
    Pozdrawiam!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mam ten sam problem :) włosy musze juz myć codziennie a to dopiero 6 tydzien :/

    Nalka lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzicie a ja mam na odwrót! I włosy stanęły w miejscu, prawie ich nie golę.:P

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na przetluszczajace sie wlosy najlepszy jest tzw suchy szapmon w sprayu, ja stosuje Batiste neutralny zapach lub owocowe i jestem b. zadowolona, swiezutkie wlosy bez mycia co wazne w zimie, a starcza nawet na 7 kolejnych dni po 1 aplikacji, sekund pięć i fryzurka gotowa
    poza tym nie musze sie martwic kolejnym myciem ;--)))
    rzeczywiscie w ciazy jest ten klopot ze skoraglowa szybciej przetluszcza sie ze wzgledu na duza produkcje hormonow i łoju, jak wlosow wiecej bo nie wypadaja za to przetluszczaja sie ponad miare

    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    A widzicie a ja mam na odwrót! I włosy stanęły w miejscu, prawie ich nie golę.:P

    Hahaha ale sie uśmiałam ;)

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 4 lutego 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    na przetluszczajace sie wlosy najlepszy jest tzw suchy szapmon w sprayu, ja stosuje Batiste neutralny zapach lub owocowe i jestem b. zadowolona, swiezutkie wlosy bez mycia co wazne w zimie, a starcza nawet na 7 kolejnych dni po 1 aplikacji, sekund pięć i fryzurka gotowa
    poza tym nie musze sie martwic kolejnym myciem ;--)))
    rzeczywiscie w ciazy jest ten klopot ze skoraglowa szybciej przetluszcza sie ze wzgledu na duza produkcje hormonow i łoju, jak wlosow wiecej bo nie wypadaja za to przetluszczaja sie ponad miare

    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    No ja się właśnie tym ratuje, ale tylko żeby nie było widać że są takie tłuste, bo i tak codziennie muszę myć :< mam nadzieje jednak, że minie to wraz z pierwszym trymestrem i będę miała piękne włosy! ;D

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa, że jeszcze Ci się odmieni. Mnie się bardzo przetłuszczały w I trymestrze, a w połowie drugiego zwrot o 180 stopni. Mogę je myć raz na trzy dni, na co nie mogłam sobie pozwolić przez ostatnich 10 lat. I też jak po tych trzech dniach myję, to wcale nie dlatego, że są przetłuszczone, raczej żeby je odświeżyć.
    Podobnie z cerą - I trymestr - tłusta i pryszczata, drugi - elegancko się wygładziła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka że włosy w czasie ciąży nie rosną ;) także przetłuszczenie włosów powinno występować jak najmniej a nawet wcale :p z tego co czytałam po każdym myciu trzeba je potraktować odżywką lub maską :) Ja niestety też tak mam a jestem na początku ciąży,może w późniejszych etapach będzie coraz lepiej trzymam kciuki ;) a po za tym każda z nas ciąże przechodzi indywidualnie więc np na początku mamy smalec a na końcu lśniące jak diament :D lub odwrotnie. Jak już wcześniej pisałam zależy od organizmu kochane :)

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amenada wrote:
    Prawda jest taka że włosy w czasie ciąży nie rosną ;) także przetłuszczenie włosów powinno występować jak najmniej a nawet wcale :p z tego co czytałam po każdym myciu trzeba je potraktować odżywką lub maską :) Ja niestety też tak mam a jestem na początku ciąży,może w późniejszych etapach będzie coraz lepiej trzymam kciuki ;) a po za tym każda z nas ciąże przechodzi indywidualnie więc np na początku mamy smalec a na końcu lśniące jak diament :D lub odwrotnie. Jak już wcześniej pisałam zależy od organizmu kochane :)

    Jak "włosy nie rosną"?! :D:D:D:D

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosną, rosną, mi w I trymestrze rosły jak szalone-wszędzie. podobno pod koniec jest spowolnienie porostu włosów na nogach-moja szwagierka mówiła, że goliła nogi bardzo rzadko. co do przetłuszczania się, myję włosy codziennie, jak przed ciążą. taka moja uroda.

    Patii22 lubi tę wiadomość

    81clk9i.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też monaa, głowa pod kran codziennie, nawet się tak bardzo nie przetłuszczają, ale po nocy CHRYSTE strach na wróble :D
    Co do włosów to ja chyba mnie rosną jak szalone, na nogach najbardziej, no, ale to już takie moje małe przekleństwo ;)

    monaaa lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Jest szansa, że jeszcze Ci się odmieni. Mnie się bardzo przetłuszczały w I trymestrze, a w połowie drugiego zwrot o 180 stopni. Mogę je myć raz na trzy dni, na co nie mogłam sobie pozwolić przez ostatnich 10 lat. I też jak po tych trzech dniach myję, to wcale nie dlatego, że są przetłuszczone, raczej żeby je odświeżyć.
    Podobnie z cerą - I trymestr - tłusta i pryszczata, drugi - elegancko się wygładziła.

    Mialam to samo odnosnie wlosow - na poczatku bardzo mi sie przetluszczaly a teraz moge myc raz na tydzien i jest ok :-) no z tym tygodniem to troche polecialam ale pare dni sa swieze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 22:27

  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też rosną:-P i to jak!!! nie dawno ścinałam...a przez 2 miesiace mam wrazenie ze odrosły z 5 cm!!!

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj włosy rosną rosną : w I trymestrze jak szalone na głowie i na nogach ze masakra

    a co do przetłuszczania sie włosów w I trym.średnio , w II trym prawie w ogóle a teraz w III od 2 tyg mam tak że umyje włosy rano a na wieczór juz czuje że są takie przytłuszczone

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mi też trzeba myć codziennie, za to skóra cudna, to I trymestr

  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prztłuszczają się OKROPNIE!!! I w końcu pomógł mi jeden szampon: Tołpa http://tolpa.pl/oczyszczajacy-szampon-normalizujacy,p356#!opis-produktu
    Jest o niebo lepiej, a do tego jest naturalny :)
    Z tego, co wiem, przede wszystkim nie powinno być w składzie SLSów :)

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ