X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyjemnie w ciąży
Odpowiedz

Przyjemnie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w ciąży, ale czujesz się źle w swoim miesiącu na forum, czujesz, że nie masz swojego miejsca na Belly? To jest twoje miejsce.

    Tutaj ma być miło i przyjemnie. Nie chcemy osób które są złośliwe, bo mają zły dzień, albo są na tyle życzliwe żeby obalać twój schemat na wychowanie swojego dziecka.

    MOJE DZIECKO- MÓJ INTERES

    Jeśli ktoś szuka porady- odpowiedz. Jeśli nie szuka, nie narzucaj swojego myślenia. I nie. To, że coś jest udowodnione badaniami nic ci nie da.

    Zapraszam!

  • KasiaZ Autorytet
    Postów: 298 193

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba obie jesteśmy w tym samym miesiącu i tak ;)
    I też mam ujemną grupę, a mąż dodatni ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ