X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyrost beta
Odpowiedz

Przyrost beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milka19 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 marca, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 07.03 robiłam beta hcg wynik to 44745 dziś 11.03 wynik byl74380 czy przyrost nie jest za niski ?
    9.03 w USG wszystko było dobrze był widoczny zarodek z akcja serca .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 18:20

  • Menina Autorytet
    Postów: 608 476

    Wysłany: 11 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie beta przyrasta już duuuużo wolniej niż na początku. Przyrost jest, więc wszystko wygląda jak najbardziej ok. Zwłaszcza, że na USG było w porządku. Myślę, że możesz na spokojnie cieszyć się ciążą. I na Twoim miejscu już nie badałabym przyrostów. Na tym etapie robi się już tylko USG.

    Józio 10.2020 6tc 💔
    Franio ur. 05 09.2021 ❤️
    Tymuś 11.2022 10 tc 💔
    Anielka ur. 05.10.2023 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ