X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ratunku czy to ciąża
Odpowiedz

ratunku czy to ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) mam pytanie! cylke 27-28 dni. Staralismy sie bardzo pozadnie o baby. W 24 dniu test pozytywny (CLEARBLUE DIGITAL)
    Zrobilam drugi w nastepnym dniu czyli dzis ale juz negatywny. Z ciekawosci je otworzylam i zobaczylam dwa zwykle paskowe testy. Jeden z gruba druga kreska a drugi bez. Nie wiem co myslec i do tego mam bardzo slabe plamienia. Nie wiem co myslec bo bardzo chce tego dzidziusia. Buziak

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórz test. albo clearblue i go nie rozbieraj albo zwykły paskowy. a najlepiej idź na betę

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Pianistka :) tak zrobie jak mowisz ale juz chyba te clearblue sobie odpuszcze. Jutro na szczescie wolne wiec do lekarza sie wybiore :) czytalam ze przy tych clearblue to często mozna w blad wpasc. buziak

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, ja je też robiłam... miałam te z oznaczeniem tygodnia. najpierw miałam 2-3, potem znowu 2-3. kiedy po kilku dniach powtórzyłam i byłam pewna, że będzie juz 3+ a było wciąż 2-3 to wpadłam na ten sam genialny pomysł co ty, by je rozebrać... ^^ i jaka była moja rozpacz gdy się okazało, że kreska bledsza niż kilka dni wsześniej? :P oczywiście, w ciąży bylam i rozwijała się prawidłowo. do lekarza iść raczej bez sensu bo nawet jeśli ciąża jest to lekarz i tak nic nie zobaczy jeszcze...
    zrób ponownie test ciążowy albo pójdź do jakiegokolwiek laboratorium zrobić beta HCG. to tak zwany test ciążowy z krwi. będziesz miała jasność :) wyniki dostaniesz najprawdopodobniej tego samego dnia. A do lekarza za 2-3 tygodnie proponuję :) powodzenia, i napisz jak to się skończy

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze z tym hcg to nie wiem czy bedzie okay bo mieszkam w uk i szczerze mowiac nie orientuje sie czy tutaj robią. Ale napewno zadzwonie jutro do mojego rodzinnego i zaytam. Taka wielka radosc byla! Mam nadzieje ze ciąża jest normalnie i tylko hormonu nie wykrylo bo robilam pierwszy test wieczorem o 21.00 a drugi co prawda rano :(
    Normalnie to mam jeszcze dzien lub dwa to terminu miesiaczki wiec zaczekam i zatestuje znowu we wtorek :) Tobie gratuluje z całego serducha

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia, bety w UK nie robią, także nie masz nawet po co dzwonić do lekarza, bo odeślą cię z kwitkiem. Będą Ci kazać robić kolejne testy ciążowe i już. Jeśli chcesz betę, to tylko prywatnie, a to dość spory koszt. Ciążę uznają w uk dopiero od 12 tygodnia.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wszystko jasne..poronienie w 4tc :( no nic trzeba sie starac dalej!

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ