X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rejonizacja porodówek
Odpowiedz

Rejonizacja porodówek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Posti77 Autorytet
    Postów: 490 204

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, doszły mnie słuchy że kochany Minister Zdrowia wprowadza zaakceptowaną już przez sejm ustawę o rejonizacji porodówek. Natomiast nigdzie w internetach nie mogę znaleźć podparcia tej informacji. Czy może do którejś z Was też doszły takie informacje? Aż boje się myśleć co to będzie gdy to okaże się prawdą..!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 15:39

    27 lat W-wa
    3i49upjya7y4fzkb.png
    20150620040113.png
  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to chyba plotka. Skad masz takie info?
    Nie ukrywam, ze jakby zaczęło obowiazywać JUZ to byłoby mi to na rękę ;)

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posti77 Mam nadzieję że jednak tak się nie stanie , głupie pomysły mają w tym sejmie :-\ nie chcę rodzić w Puławach bo tam jest żeź nie szpital , a do Lublina mam 60 km tu u mnie w R jest szpital ale nie ma porodówki kiedyś były porody mieli salę itp ale popadli w długi , mają komornika na głowie i dziwię się że w ogóle on istnieje .

  • Posti77 Autorytet
    Postów: 490 204

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Warszawie więc to jeszcze nie koniec świata bo jak nie ten szpital to inny. Ale mimo wszystko pomysł jest chory.
    Zastanawiam się nad kobietami które np mieszkają w Warszawie a zameldowane sa na końcu Polski i co wtedy? Teraz są inne czasy niż kiedyś, mało kto mieszka pod adresem zameldowania.

    Info usłyszałam od koleżanki która ma fioła na punkcie polityki, śledzi wszystkie wprowadzane uchwały ale ja nie mogę na ten temat nic znaleźć...

    Nawet jeśli to prawda mam nadzieję że nie wejdzie w życie wcześniej niż w 2017 :)

    27 lat W-wa
    3i49upjya7y4fzkb.png
    20150620040113.png
  • Posti77 Autorytet
    Postów: 490 204

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się wyjaśniło, wczoraj w tv śniadaniowej wypowiadał sie twórca ustawy i położna.
    Nas to jeszcze nie będzie dotyczyć.

    Generalnie założenie jest takie ze powstanie infolinia na której przydziela się ciężarnym lekarza ginekologa który będzie prowadził ciąże, i od górnie dostaje sie położną. To nie było powiedziane ale chodzi o to żeby Państwo miało nadzór nad nasza ciążą - zgodzie z ustawą antyaborcyjną.

    A jak ma się do tego opieka prywatna - nikt nie wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 10:59

    27 lat W-wa
    3i49upjya7y4fzkb.png
    20150620040113.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ