X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne rozstanie w ciąży
Odpowiedz

rozstanie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika1986 Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7 miesiącu ciąży. Mam tez prawie 2-letnia córkę o którą starałam się z mężem prawie 5 lat. Miesiąc temu rozstałam się z mężem.
    Juz się z tym jakos uporałam bo chce być silna dla dzieci i mam duże wsparcie w rodzinie i znajomych.
    Boję się czy mając dwójkę dzieci mam szansę na ułożenie sobie życia z kimś innym.
    Wiadomo że dobro dzieci zawsze jest i będzie dla mnie na pierwszym miejscu ale nie chce być juz zawsze sama.
    Czy któraś z was była w podobnej sytuacji i stworzyła z innym partnerem szczęśliwy związek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 15:04

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam córkę z innego związku tzn 12 lat temu rozstałam się z ojcem mojej córki. Trzy lata temu wyszłam za mąż i właśnie jestem w trzeciej ciąży ( obaj synowie są mojego teraźniejszego męża). Po rozstaniu z ojcem córki wcale nie byłam sama, byłam w kilku związkach, poważnych lub mniej. Jedno jest pewne - posiadanie dzieci nie zamyka drogi do bycia szczęśliwą z innym mężczyzną ;-)

    Nadira, Monika1986, Natka88, Anoolka, aja, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:40

    Monika1986, Natka88 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Monika1986 Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Ja juz na starcie skreślam każdego któremu przeszkadzałyby dzieci jak tylko bym o nich powiedziała. Nie liczę na to że szybko będę w nowym związku bo nie jestem teraz na to gotowa wiec będę cierpliwie czekać co przyniesie życie.

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój partner zostawił mnie tydzień przed porodem.........mam córkę 11 letnią z pierwszego małżeństwa a z partnerem zaszłam w ciążę i już urodziłam syna.....mam dwoje dzieci z dwoma różnymi facetami.....jestem załamana......bo wiem że ciężko mi będzie ale co zrobię oka sobie nie wydłubię......

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kataloza cóż to za facet?...Podał chociaz powód odejscia?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ