X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ruchy osłabły-czy cos sie dzieje?
Odpowiedz

ruchy osłabły-czy cos sie dzieje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki patrzylam niby w roznych watkach ale nie potrafilam tego nigdzie przypisac..ratujcie bo nie wiem czy ja znow schizuje czy cos dzieje sie nie tak:(
    od kilku dni zaczelo mnie bardzo rwac w dole brzucha.bol naprawde silny,wystepujacy podczas chodzenia,wstawania czy przekrecania sie z boku na bok. Czasem takze delikatniejszy przypominajacy miesiaczkowy ale on bardzo szybko mija. W ciagu dnia zdaza sie rowniez ze poczuje przez kilka minut taki tepy bol w dolnej czesci krzyza ale pulsujacy( doslownie pulsuje jakby jakas napierajaca zyla tam byla). No i najgorsze jest to ze od tego samego czasu moja malutka jakby przestala dokazywac. Od czasu do czasu poczuje jakies bulgotki albo pukniecie ale bardzo delikatne (wczesniej regularnie skakala i kopala mocno). Teraz robi to rzadko i slabo nawet jak cos zjem i sie poloze. Nie wiem czy gdzies juz biec z tym..nie mam krwawien,plamien ani nic takiego. W zeszly piatek mialam badanie usg 2trymestru na ktorym pani doktor mowila ze wszystko jest super. Czy mozliwe zeby maka jakos sie tak przekrecila ze mnie gdzies uciska albo ze tak slabo i rzadko ja czuje? Tak sie boje ;(

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem doświadczona w tych sprawach, ale wiem, że w tym okresie co jesteś kopniaki mogą być jeszcze nie regularne , raz słabsze , raz mocniejsze. Zależy od ułożenia dziecka. Warto by było jednak to sprawdzić u lekarza, bo niepokojące są raczej te bóle...

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trakcie ciazy duzo rzeczy boli i ciagnie itd. a dziecko mozna czuc mniej lub bardziej w zaleznosci do tego jak sie ulozy, ale jesli sie niepokoisz, to zadzwon do lekarza!

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spróbuj jakoś dziecko pobudzić np czekoladą jakąś muzyką i obserwować? ja tak robiłam zawsze po dawce słodkiego dostawało energii i czułam ruchy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ