X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sączenie się wód - wkładki
Odpowiedz

Sączenie się wód - wkładki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • golonat Autorytet
  Postów: 255 161

  Wysłany: 9 maja 2022, 20:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W którejś z poprzednich ciąż, gdy miałam podejrzenie, że sączą mi się wody, kupiłam specjalne wkładki higieniczne, zabarwiające się w zależności od ph wydzieliny. Teraz nie mogę nigdzie takich znaleźć - patrzyłam w internetowych aptekach, rosmanie i na allegro. Może szukam po złych hasłach. Powiedzcie, wiadomo Wam coś o dostępności takich wkładek w Pl? Wiem, że mogę kupić papierki lakmusowe (tak też zrobiłam), ale nie bardzo sobie wyobrażam ich faktyczne zastosowanie - mam je sobie wetknąć do pochwy o_O? Przyczepić do majtek? Yyy? ;) Podpowiedzcie, dobre kobiety :)

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 maja 2022, 21:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Golonat mi w szpitalu ginekolog przykładał taki papierek lakmusowy do wejścia do pochwy, bo też było podejrzenie sączenia wód. Także po prostu przyłóż go do wejścia do pochwy, tylko nie po samym wierzchu tylko tak troszkę wewnątrz.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 maja 2022, 21:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  I jak już go przyłożysz to delikatnie potrzyj nim o pochwę i odłóż na bok. Chyba czeka się kilka minut nim reakcja w nim zajdzie i się zabarwi. Na ulotce powinno być napisane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ