X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sączenie się wód - wkładki
Odpowiedz

Sączenie się wód - wkładki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 maja 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którejś z poprzednich ciąż, gdy miałam podejrzenie, że sączą mi się wody, kupiłam specjalne wkładki higieniczne, zabarwiające się w zależności od ph wydzieliny. Teraz nie mogę nigdzie takich znaleźć - patrzyłam w internetowych aptekach, rosmanie i na allegro. Może szukam po złych hasłach. Powiedzcie, wiadomo Wam coś o dostępności takich wkładek w Pl? Wiem, że mogę kupić papierki lakmusowe (tak też zrobiłam), ale nie bardzo sobie wyobrażam ich faktyczne zastosowanie - mam je sobie wetknąć do pochwy o_O? Przyczepić do majtek? Yyy? ;) Podpowiedzcie, dobre kobiety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat mi w szpitalu ginekolog przykładał taki papierek lakmusowy do wejścia do pochwy, bo też było podejrzenie sączenia wód. Także po prostu przyłóż go do wejścia do pochwy, tylko nie po samym wierzchu tylko tak troszkę wewnątrz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak już go przyłożysz to delikatnie potrzyj nim o pochwę i odłóż na bok. Chyba czeka się kilka minut nim reakcja w nim zajdzie i się zabarwi. Na ulotce powinno być napisane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ