X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sączenie się wód - wkładki
Odpowiedz

Sączenie się wód - wkładki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 maja 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którejś z poprzednich ciąż, gdy miałam podejrzenie, że sączą mi się wody, kupiłam specjalne wkładki higieniczne, zabarwiające się w zależności od ph wydzieliny. Teraz nie mogę nigdzie takich znaleźć - patrzyłam w internetowych aptekach, rosmanie i na allegro. Może szukam po złych hasłach. Powiedzcie, wiadomo Wam coś o dostępności takich wkładek w Pl? Wiem, że mogę kupić papierki lakmusowe (tak też zrobiłam), ale nie bardzo sobie wyobrażam ich faktyczne zastosowanie - mam je sobie wetknąć do pochwy o_O? Przyczepić do majtek? Yyy? ;) Podpowiedzcie, dobre kobiety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat mi w szpitalu ginekolog przykładał taki papierek lakmusowy do wejścia do pochwy, bo też było podejrzenie sączenia wód. Także po prostu przyłóż go do wejścia do pochwy, tylko nie po samym wierzchu tylko tak troszkę wewnątrz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak już go przyłożysz to delikatnie potrzyj nim o pochwę i odłóż na bok. Chyba czeka się kilka minut nim reakcja w nim zajdzie i się zabarwi. Na ulotce powinno być napisane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ