X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️Sierpień 21❤️
Odpowiedz

❤️Sierpień 21❤️

Oceń ten wątek:
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja też jeszcze przed krzywą :) Mój lekarz kazał mi ją wykonać też około 18 maja. No i nie mam powera kompletnie, wstawanie przed 9-tą to jak za karę :D I też ostatnio coraz ciężej mi chodzić, nie wiem dlaczego mam taki nagły spadek formy..

    U nas w mieście są tylko 2 szpitale, na szczęście z III stopniem referencyjności i oba kompletnie wyremontowane. I który ma dyżur, tam idzie się na IP i na porodówkę. Chyba, że ma się lekarza prowadzącego z danego szpitala, wtedy mogą przyjąć bez dyżuru. Są też dwie prywatne kliniki do wyboru, ale tam przyjmują na poród po 38tc i tylko kobiety z ciążami bez komplikacji. Więc na szczęście/nieszczęście za dużego wyboru nie mam..

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 752 526

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O krakowskie szpitale :) ja miałam jakiś czas długie rozmyślania. stanęło na Żeromskim, bo mnie ładne sale i dobre opinie skusiły, ale mamy okropnie daleko plus teraz mąż tam jechał na szczepienie i mu auto się rozkraczyło, a dzwonił do mnie akurat, że sobie wyobraża, że jedzie już do szpitala na poród, więc no... :D
    wczoraj mnie położna w gabinecie lekarskim złapała, żebym przemyślała, czy nie chce jednak Narutowicza. Moja lekarka teraz przestała tam pracować, ale zawsze to jest inaczej plus znam tam innych dwóch lekarzy. Lekarka powiedziała, że poleca, że jest kameralnie i mogą mnie wpuścić na odział, żebym sobie od środka zobaczyła i wtedy zadecydowała. No i mam zagwozdkę teraz.

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 752 526

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    U mnie Młody poprzecznie i też czuję go z dwóch stron 😅
    Też się wahałam między tymi szpitalami. Siemiradzkiego polecał bardzo mój lekarz bo tam pracował, teraz przeszedł na Ujastek. Ale opinie i warunki w Siemiradzkiego do mnie nie przemawiają, znam też kilka osób co tam rodziło i nie poleca. Rozważyłam wszystkie Krakowskie szpitale, zobacz sobie na stronę "gdzie rodzić" i tam jest fajna statystyka. I mimo podłego jedzenia i długim oczekiwaniu na IP znowu wybieram Rydygiera. Zastanawiałam się nad Ujastkiem, opinie dobre z pierwszej ręki ale zmienił się tam teraz ordynator (ponoć przeszedł z Kopernika) i jak masz pozytywnego covida to rozdzielają z dzieckiem mimo straszenia prawnikami i test robi każdy, szok...
    Jeśli miałabym urodzić przedwcześnie albo byłyby kompikacje to Ujastek a jeśli w terminie to Rydygier. No chyba że się coś do tego czasu na Ujastku zmieni.

    no właśnie z tym Ujastkiem to różnie mówią - teraz moja koleżanka tam rodziła i mega zadowolona, ale miała wykupiony pokój. Inna też zadowolona. A trzecia znowu ma traumę. Generalnie nie znam szpitala, żeby ktoś nie miał jakiejś strasznej historii, a inny był bardzo zadowolony :P

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Kleng Koleżanka
    Postów: 43 71

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie brała któraś z Was pod uwagę szpitala na Kopernika? Ja tam urodziłam pierwszą córkę i choć byłam na patologii kilka dni wcześniej i wywolywali poród to wspominam dobrze opieke. Mój lekarz zaleca tylko szpital z 3 stopniem referencyjnosci czyli Kopernik lub Ujastek. Ja nie wyobrażam sobie porodu bez zzo.

  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do wyboru ogrom szpitali w Warszawie i ciężko z decyzją... 2 dzieci rodziłam w szpitalu, który teraz jest covidowy, do sierpnia się to pewnie zmieni, ale tam tata nie może być podczas cc, kangurowac też nie może.... A ponieważ będzie na pewno cc, to chce żeby było "po mojemu" i jeśli, któryś szpital nam na to pozwoli, to wybiorę właśnie ten...Z tego co kojarzę to chyba do tej pory nie było możliwości odwiedzin, przez ostatni rok, chyba, że coś mi umknęło, a ja bardzo potrzebuje tej wspólnej chwili 😔 W dodatku chciałabym z dobrą opieką laktacyjną ale to już chyba za wiele życzeń 😂

    Dziewczyny pisałyście coś o terminie 7 dni dla ciężarnych... Mam do założenia holter w celu dokładniejszego badania serca, termin mi dali przed samym porodem, a nóż widelec zacznie się coś wcześniej i jestem w d... Badanie muszę wykonać koniecznie w ciąży... Dodatkowo mam sporo podwyższone ddimery, więc chciałabym się szybciej zbadać i zobaczyć z kardiologiem... Mam o co walczyć? W rejestracji powiedzieli, że oni nic nie poradzą, nie mogą komuś przełożyć wizyty, bo inni czekają i rok czasu 🤦‍♀️ wtedy nie wiedziałam o tych 7 dniach

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6013 4937

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    O krakowskie szpitale :) ja miałam jakiś czas długie rozmyślania. stanęło na Żeromskim, bo mnie ładne sale i dobre opinie skusiły, ale mamy okropnie daleko plus teraz mąż tam jechał na szczepienie i mu auto się rozkraczyło, a dzwonił do mnie akurat, że sobie wyobraża, że jedzie już do szpitala na poród, więc no... :D
    wczoraj mnie położna w gabinecie lekarskim złapała, żebym przemyślała, czy nie chce jednak Narutowicza. Moja lekarka teraz przestała tam pracować, ale zawsze to jest inaczej plus znam tam innych dwóch lekarzy. Lekarka powiedziała, że poleca, że jest kameralnie i mogą mnie wpuścić na odział, żebym sobie od środka zobaczyła i wtedy zadecydowała. No i mam zagwozdkę teraz.
    Narutowicza nie sprawdzałam, bo jest mi nie po drodze, ale słyszałam dobre opinie

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6013 4937

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleng wrote:
    A nie brała któraś z Was pod uwagę szpitala na Kopernika? Ja tam urodziłam pierwszą córkę i choć byłam na patologii kilka dni wcześniej i wywolywali poród to wspominam dobrze opieke. Mój lekarz zaleca tylko szpital z 3 stopniem referencyjnosci czyli Kopernik lub Ujastek. Ja nie wyobrażam sobie porodu bez zzo.
    Brałam pod uwagę, ale jest sporo osób na sali poporodowej i łazienka na 2 pokoje jeśli dobrze pamiętam plus jest tam porodówka covidowa, także nie będę ryzykować. Ale chodzę do poradni na Kopernika (patologia ciąży, diabetolog) i jestem zadowolona. Ale jakby coś było nie tak z dzieckiem to bym rozważyła

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Krakowskie szpitale to ja jednak zdecyduje się na Ujastek. Mnóstwo kobiet z mojego otoczenia tam rodziło i większość jest zadowolona z opieki, ale to też zależy od danej zmiany. Jak wszędzie. Ba są tacy empatyczni, a są też i żmije.
    Dla mnie przeciwieństwem jest szpital Siemiradzkiego. Bo też kilka osób tam rodziło i nikt się pozytywnie nie wypowiedział, a synkowi znajomej wyrwano bark przy porodzie😳 A i ja po poronieniu spotkałam się z chamstwem lekarza na Siemiradzkiego tak, że: Nie Dziękuję!
    Ale z drugiej strony lekarz, który robi mi prenatalne jest z tamtąd i jest Świetny🤷‍♀️ też pracuje tam jedna położna ode mnie z kliniki- złota kobieta🥰
    Żeromski też jest ok według mnie.
    Co do Kopernika ostatnio słyszałam że tylko ciężarne covidowe, ale muszę to sprawdzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 13:23

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6013 4937

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_i_Niki wrote:
    Ja mam do wyboru ogrom szpitali w Warszawie i ciężko z decyzją... 2 dzieci rodziłam w szpitalu, który teraz jest covidowy, do sierpnia się to pewnie zmieni, ale tam tata nie może być podczas cc, kangurowac też nie może.... A ponieważ będzie na pewno cc, to chce żeby było "po mojemu" i jeśli, któryś szpital nam na to pozwoli, to wybiorę właśnie ten...Z tego co kojarzę to chyba do tej pory nie było możliwości odwiedzin, przez ostatni rok, chyba, że coś mi umknęło, a ja bardzo potrzebuje tej wspólnej chwili 😔 W dodatku chciałabym z dobrą opieką laktacyjną ale to już chyba za wiele życzeń 😂

    Dziewczyny pisałyście coś o terminie 7 dni dla ciężarnych... Mam do założenia holter w celu dokładniejszego badania serca, termin mi dali przed samym porodem, a nóż widelec zacznie się coś wcześniej i jestem w d... Badanie muszę wykonać koniecznie w ciąży... Dodatkowo mam sporo podwyższone ddimery, więc chciałabym się szybciej zbadać i zobaczyć z kardiologiem... Mam o co walczyć? W rejestracji powiedzieli, że oni nic nie poradzą, nie mogą komuś przełożyć wizyty, bo inni czekają i rok czasu 🤦‍♀️ wtedy nie wiedziałam o tych 7 dniach
    Ja bym walczyła o wcześniejszy termin, najlepiej jakby jakiś lekarz pomógł i zadziałał..

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • kluskaaa Autorytet
    Postów: 377 425

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast mieszkam dokładnie między Łodzią, a Warszawą, przy czym w swoim mieście nie ma opcji, abym rodziła.

    Waham się między Warszawą, a Łodzią, trochę szpitali obdzwoniłam, ale ta covidowa sytuacja jest tak dynamiczna, że mam wrażenie, że za miesiąc te wszystkie informacje mogą być nieaktualne..

    I procedura, II transfer, 18 listopada 2020 r. 💕age.png

    Naturalny cud❤️
    age.pngp
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6013 4937

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzam na bieżąco sytuację z covidem w szpitalach na grupie na Facebooku "Ciąża Kraków". Na grupie "Błękitny poród" też można to sprawdzić lub się zapytać dziewczyn o sytuację.

    Elleen lubi tę wiadomość

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 752 526

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Kopernika to jak tam leżałam we wrześniu na endokrynologii ginekologicznej to bardzo fajne wrażenie na mnie zrobił ten szpital. Rejestracja słaba i pani położna przyjmująca też niemiła, ale sam odział super. Potem jak byłam odebrać wyniki to akurat "wydawali" mamy z noworodziami i w fajnej, miłej atmosferze to było :)

    Kleng lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do przychodni i znalazł się termin na 17 maja 🤦‍♀️ ktoś zwolnił.... A miały dzwonić 😒 tak czy siak, udało się.... Dla mnie spacer pół h plus wejście po schodach na 3 piętro to jakis wyczyn ostatnimi czasy... A serce mało nie wyskoczy po tym.. kluskaa to dawaj do Warszawy będzie mi raźniej 😁 w ogóle widzę, że sporo z Was z Krakowa, umawiajcie się na porodówce 😁

    Elleen, Sto_krotka lubią tę wiadomość

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_i_Niki no raźniej by było 😂 Ale podejrzewam, że Was wszystkie wyprzedzę i w połowie lipca już będę rozpakowana.

    bezsilna, Patryśka lubią tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleng gratuluję krzywej.

    Ja lubię chodzić na wizyty, to dla mnie okazja by podejrzeć córeczkę.
    Ostatnio byłam chora, dużo leżałam i teraz odczuwam spadek wydolności. Po dłuższym spacerze czuję ciągnięcie w pachwinach. Mam nadzieję, że to przejściowe.

    Aaasti, ciekawa sytuacja u Ciebie w mieście z tym dyżurowaniem porodówek. Nie spotkałam się nigdy z czymś takim.

    Sylwia, ja mieszkam pod Warszawą, a rodzić planuję na Żelaznej. O ile będzie miejsce. Ciążę prowadzę u lekarki stamtąd, liczę że to trochę pomoże mi się dostać. Pierwszą córkę też tam rodziłam.
    Obecnie nawet prywatny Medicaver nie pozwala na obecność partnera podczas cesarki. Na wspólny pobyt w szpitalu pozwalają, ale chyba bez możliwości opuszczania szpitala aż do wypisu. Do sierpnia wiele może się jeszcze zmienić. Liczba przypadków spada, przybywa osób zaszczepionych, więc może jest jakaś szansa na przywrócenie odwiedzin. Mam trochę nadziei.
    Fajnie, że dostałaś wcześniejszy termin badania i nie musiałaś specjalnie o to walczyć.

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1228 2897

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o dziwo mam ostatnio dużo energii i mało się mecze 😜 nie wiem co powodem ale się cieszę ☺
    Mała dzisiaj strasznie ruchliwa aż miło popatrzeć na brzuszek. Chociaż wszyscy na około mówią że mały to ja tam się cieszę bo jest jedyny w swoim rodzaju i cieszę się że nie mam mega kulki 😜

    Elleen, Patryśka, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda też rozważałam żelazną ze względu na dobrą opiekę laktacyjną, ale tam na cc trzeba się zapisać do 26 tyg 😒 mi lekarz wystawi skierowanie po 30.. Wiem, że na Solcu w marcu, była opcja męża przy planowanym cc + kangurowanie... Obstawiam, że w sierpniu będzie podobnie... Jeszcze niech tylko krzywa wyjdzie przyzwoicie, to wtedy będę poważnie rozważać Solec ( 2 st referencyjnosci)

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • Patryśka Autorytet
    Postów: 313 239

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia i Niki, zapraszam na moje 4 piętro 😁
    Dobry i 17maja.. lepsze to niż później.

    Właśnie, tyle Was z Warszawy-Krakowa. A któraś z lubelskiego? Siedlce +/- ?

    Już mnie mniej pobolewa pęcherzyk, nic nie brałam na niego. A jutro tak czy inaczej wizyta u lekarza z wynikami. wczoraj przed spaniem moje Małe układało się do spania właśnie po prawej stronie brzucha tak, że jeszcze bardziej mnie ugniatał w pęcherzyk 🤦‍♀️😅 i rozciągał brzuch 🙈 mam wrażenie, że to naprawdę duży Chłopak 😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 16:17

    qdkke6yd12uga4lu.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, a może warto porozmawiać z lekarzem o wcześniejszym wystawieniu skierowania ze względu na wymagania wybranego szpitala?
    Gdyby się okazało, że warunki gdzie indziej lepiej spełnią Twoje potrzeby zawsze możesz zrezygnować.

    Patryśka, cieszę się, że jest poprawa, tym bardziej, że nastąpiła bez leków. To dobrze wróży 🙂.

    Patryśka lubi tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1657 1773

    Wysłany: 6 maja 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi odnośnie szpitala i położnych 🤗
    Trochę ile osób tyle opinii, ja np. mam 3 bliskie osoby zadowolone z Siemiradzkiego. Wstępnie się nastawiam na szpital, z którym współpracuje głównie moja lekarka czyli Rydygiera, no chyba, ze będą inne komplikacje.
    I trzeba jeszcze dotrwać w dwupaku... zmartwiona jestem 🙁 2 tyg temu szyjka miala 3,8 cm, więc zadowoloba trochę sobie odpuściłam oszczędzanie, trochę rzadziej proga aplikowałam, planowałam wyjazdy i dzisiaj szyjka niecałe 3cm ☹
    w dodatku boli mnie dziś cały dzień okresowo i tłumaczę sobie, ale wiecie jak jest.
    Poza tym mam trochę za mało wód i musze więcej pić... oraz Tardyferon dostałam już 😐
    A widziałam temat krzywej, ja też jeszcze nie robiłam, ostatnio cukier na czczo 74, a krzywa będę robić około 26 tyg. dopiero 🤷‍♀️
    Mały wypiety dupą, nogi za głową, i mniejszy o klika dni, standard już chyba 😉

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ