X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIMIN w Chorzowie
Odpowiedz

SIMIN w Chorzowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoraś z Was planuje poród w Chorzowskim SIMINie? Lub są tu mamy które tam rodziły i podzielą się ze mną doświadczeniami? :)

    201604051765.png
  • monikamina Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam rodzilam. Bardzo polecam. Może budynek nie do końca miły dla oka ale opieka i pomoc na medal. Super położne i lekarze. Gdybym miała wybierać jeszcze raz to tylko SIMIN. Pozdrawiam

    Falon lubi tę wiadomość

    2nn3skjov6bvby4s.png zrz63e5ebzu8cjz8.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikamina dzięki Ci bardzo za odpowiedź ;-) utwierdziłaś mnie dodatkowo w moim wyborze;) ja od 4 stycznia zaczynam tam szkołę rodzenia, a termin mam na 31marca. Dla mnie najbardziej liczy się właśnie opieka personelu;) kichać wystrój! :)

    201604051765.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:28

    Falon lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Emrica oby jak najwięcej takich wpisów! ;-D

    201604051765.png
  • monikamina Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam też że mają nowoczesny sprzęt. Szkoła rodzenia naprawdę jest super dużo informacji zajecia prakryczne i ćwiczenia. Na jednych zajęciach zwiedza się oddział więc można wszystko zobaczyć. Mam nadzieję że jeszcze tam kiedyś wrócę by powitać kolejnego członka rodziny :) ach ale się rozmarzylam haha

    2nn3skjov6bvby4s.png zrz63e5ebzu8cjz8.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszę jakie wrażenia 4 stycznia, czyli po pierwszych zajęciach ;-)

    monikamina lubi tę wiadomość

    201604051765.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) pierwszy poród w SIMINie, wspominam super, wystrój faktycznie średni i te łazienki wołające o pomstę do nieba :P masaakra :P
    Miałam naprawdę super opiekę, położne rewelacyjne, (pozdrawiam panią Olę :D ) brałam znieczulenie zewnątrzoponowe i najgorsze co wspominam to odklejanie plastra z pleców :P
    Drugi poród także planuję w SIMINie :)

    Falon lubi tę wiadomość

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pani-ka :-)

    Ja jestem po pierwszych zajęciach w SR w SIMINIie, które prowadziła polożna pani Justyna. Rewelacyjna babka. Jak rzeczywiście wszystkie te babki są tam takie sympatyczne to jestem tym bardziej spokojna :-) Siostra wychwala panią Asię, a Ty panią Olę:-) czy Ty masz termin na sierpień?
    Skoro ponownie tam planujesz rodzić to dam Ci potem znać jakie klimaty tam w tej chwili panują, ja mam termin na marzec:-)

    201604051765.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ