X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siniejące paznokcie u rąk
Odpowiedz

Siniejące paznokcie u rąk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudiaaa Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 21 stycznia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam problem i jestem ciekawa czy któraś się może spotkała z podobnym lub coś wie na ten temat. Otóż wczoraj zauważyłam że paznokcie u rąk (od środka) mi zsinialy. Najpierw myślałam że to brud bo wcześniej sprzątałam intensywnie szafę ale czyszczenie, moczenie nic nie dało. Po nocy zobaczyłam że ustąpiło więc myślałam że jest ok jednak teraz patrzę że znowu coś wychodzi. Dodam że jestem w 13 tygodniu ciąży i mam cukrzycę ciążową. Strasznie zaczęłam się denerwować. Ginekolog pojechał na narty i póki co jest nieosiągalny 😑😭

  • Domi_56 Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 24 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też były sine paznokcie już w 6tygodniu ciąży, teraz nie widzę, bo przysłania lakier 🙂
    Czytałam, że to normalne i jeśli chodzi o mnie to nie mam problemu z cukrzycą, więc nie łączyłabym tego ze sobą.

    2022- 3 inseminacje ❌
    08.2023- IVF (2 zarodki❄️❄️ )
    10.2023- Transfer 5 dniowej blastocysty 3BA
    Ciąża biochemiczna 💔

    20.12.2023- Transfer 6 dniowej blastocysty 5BB
    9dpt- 181 beta hcg
    11dpt- 537 beta hcg
    13dpt- 1404 beta hcg
    17.01- CRL 7,5mm ❤️124
    02.02- CRL 2,3cm ❤️
    09.02- CRL 3,2cm ❤️180

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ