X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Słaby sen we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Słaby sen we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja trzeci dzień z rzędu mam słaby używany sen. Mimo to nie widać tego ani na twarzy, ani w samopoczuciu... To emocje, hormony?

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • Asik_kk Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak co noc już od 3 tygodni, budzę sie,przewracam z boku na bok, nie mogę zasnąć, za to rano niespecjalnie mam ochotę wstać.

    w4sqdqk3kke62kr4.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam na początku :/
    A jak jeszcze z kimś rozmawiałam i mówili mi "ooo Ty to teraz pewnie non stop śpisz" to sie martwułam, że coś jest nie tak..
    A to widać taka moja uroda, teraz za to faktycznie śpię za dwoje :D

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ