X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sport
Odpowiedz

Sport

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kate30 Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 11 listopada 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy uprawiacie w ciąży jakiś sport? Trenowałyście w 1 trymestrze? Ja dość regularnie chodziłam na fitness i jogę, ale teraz wszyscy mówią, żebym uważała. Nie chcę zrobić krzywdy maleństwu, zastanawiam się jakie macie doświadczenia i co mówią Wasi lekarze.

    Maja30
  • misika Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko joga i spokojne spacery

    pampersy dla dorosłych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceruję. Zastanawiam się nad slow joggingiem. Muszę się ruszać, bo nie mogę przytyć więcej niż 5 kg, ponieważ mam już dużą nadwagę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ćwiczenia ograniczyłam na okres pierwszego trymestru. Na siłownię chodziłam do samego końca. Ostatni raz byłam dwa dni przed porodem. Oczywiście wszystko za wiedzą i zgodą lekarza. Pod koniec to głównie ćwiczenia ogólnorozwojowe z małymi ciężarami i rozciąganie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ