STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Yenne wrote:Ooo fajnie, że mu podeszło ❤️
Jakie słoiczki dziewczyny wgl polecacie? O kaszkach wiem, że była mowa o Kendamill albo jakiej z Rossmanna 😃 próbuje listę zrobić do ogarnięcia 🤣
Ja kupiłam na próbę słoiczki z HIPP, bo akurat były w Dino u nas 🤣 ale skład jednoskładnikowy+ woda, więc wydają się ok. I tak będę mu gotować, ale najpierw chciałam sprawdzić, czy w ogóle załapie jedzenie 🤣
Co do kaszek to ja kupiłam właśnie te z rossmanna Helpa, bo akurat były w promocji. Wzięłam jaglana i owsianą. I jeszcze wzięłam Amarantus, bo podobno fajnie uzupełnia żelazo.
Ja mam taki plan, że najpierw pomału wprowadzam w takiej kolejności:
Dynia —> marchewka—> ziemniak—> batat—> brokuł—> cukinia
Potem zacznę ze sobą mieszać te smaki. Spróbuję gdzieś wpleść awokado.
Następnie owoce:
Jabłko—> gruszka—> banan
Później stopniowo będę wprowadzać mięsko, kaszki, a na sam koniec alergeny: jajko i pasty z orzechów (najbardziej się boję tego etapu 🫠).
Czy któraś z Was używała już kubeczka Lovi Genius? Czy ta woda ma tak lecieć wolno?
Yenne lubi tę wiadomość
02/2025- cb 💔
11.05 ⏸️
12.05- beta 144, prog 26,89
14.05- beta 300, prog 24,18
19.05- beta 2482, prog 17,77
03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
30.07- zdrowy chłopiec 🩵
27.08- 268 g szczęścia 🩵
11.09- 463 g chłopca 🩵
24.09- 588 g bąbla 🩵
22.10- 1112 g misia 🩵
19.11- 1812 g synka 🩵
3.12- 2200 g bobaska 🩵
17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵
23.01- witaj na świecie Synku 🩵

-
My nadal walczy z otwieraniem buzi 😳 ale jak jej dalam loda posmakowac tyle co nic to chetna była a marchewke to ma w dupie . 🤣 No nic w koncu sie nauczy 😊
Yenne, ellevv lubią tę wiadomość
👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Olkafar wrote:Ja kupiłam na próbę słoiczki z HIPP, bo akurat były w Dino u nas 🤣 ale skład jednoskładnikowy+ woda, więc wydają się ok. I tak będę mu gotować, ale najpierw chciałam sprawdzić, czy w ogóle załapie jedzenie 🤣
Co do kaszek to ja kupiłam właśnie te z rossmanna Helpa, bo akurat były w promocji. Wzięłam jaglana i owsianą. I jeszcze wzięłam Amarantus, bo podobno fajnie uzupełnia żelazo.
Ja mam taki plan, że najpierw pomału wprowadzam w takiej kolejności:
Dynia —> marchewka—> ziemniak—> batat—> brokuł—> cukinia
Potem zacznę ze sobą mieszać te smaki. Spróbuję gdzieś wpleść awokado.
Następnie owoce:
Jabłko—> gruszka—> banan
Później stopniowo będę wprowadzać mięsko, kaszki, a na sam koniec alergeny: jajko i pasty z orzechów (najbardziej się boję tego etapu 🫠).
Czy któraś z Was używała już kubeczka Lovi Genius? Czy ta woda ma tak lecieć wolno?
Awokado z gruszką zajebista kombinacja! Wczoraj sama jadłam 🤣🤣PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
Lody to lody 🤣🤣Karola1995 wrote:My nadal walczy z otwieraniem buzi 😳 ale jak jej dalam loda posmakowac tyle co nic to chetna była a marchewke to ma w dupie . 🤣 No nic w koncu sie nauczy 😊
Karola1995 lubi tę wiadomość
PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
Jak dobrze, że jednak udało nam się przyjechać do mojej mamy. Tu zawsze latem było przyjemnie chłodno w domu, a teraz jak maja klimę to w ogóle jest super. Od samego rana wyszłyśmy chwilę do ogrodu powyrywać babci trawkę 😅 i Mała chłodziła się w baseniku 😊 niestety wieczorem musimy wracać więc będzie ciężkie zderzenie z rzeczywistością 😵💫🥵
Nie wiem ile Mała zjada w te upały, ale zdecydowanie częściej chce przystawiać się do piersi i w ogóle super, bo karmienie znowu mamy bezproblemowe 🫶🏼
Yenne, stokrotka00 lubią tę wiadomość
31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-



