Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodecka wrote:
    MOJE jak się czujesz? Z maluszkiem wszystko ok? Trzymamy kciuki, pamiętaj ❤️
    Na rano się uspokoiło. Mówiła mi lekarka że krwiak może jeszcze dawać o sobie znać. Więc jak rano przestało to byłam spokojniejsza. Do południa trochę brudzenia a później już nic. Jutro ważny dzień . O 16:30 pojedziemy do pobliskiego Szczecina na wizytę i USG . Trzymajcie kciuki proszę. Mam nadzieję że się uspokoję przed wizyta 1.07 🙏

    Jagodecka, ILCIA, A.nia, Kokosik, Rossetia, Marti98, Bergamotka94, Paulina66, Dariana, Justa28, Pogubiona lubią tę wiadomość

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4616 6453

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na jutrzejszych to znaczy dzisiejszych wizytach 🍀🤞🏻

    Jagodecka, Karola1995, MOJE, Pogubiona, Martolina lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Dzisiaj 2 prenatalne 🤩
    Jaki rozkład dzisiejszego dnia?
    Dzisiaj pierwszy raz miałam dobry cukier na czczo. Juz śmiałam się do męża że chyba codziennie na kolację musimy grilla robić 😁
    MOJE cieszę się że się uspokoiło krwawienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 08:51

    A.nia, MOJE lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty🙌🏻 Miłego dnia!

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Moja wizyta dziś o 18 ( cały dzień czekania )
    Wy też macie dramatyczne sny 😱 codziennie koszmary mi się śnią.
    Dziś śniło mi się że krwawilam i zwlekałam z podjechaniem na Sor ,bałam się usłyszeć o poronieniu 😱

    Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze ,która zaczyna ?

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elevve możesz dopisać 14.07 prenatalne 😀

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za prenatalne <3

    MOJE dobrze, że się uspokoiło, już dzisiaj wizyta to będziesz spokojniesza :)

    I niestety u mnie szara rzeczywistość, 5 dni do pracy... a zeszły tydzien był taki piękny z 2 dniami pracującymi :D

    MOJE lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty ✊️🍀
    Czekamy na wspaniałe wieści 😍
    Miłego dnia Dziewczyny 😘

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pracować do października. Ale zastanawiam się teraz co zrobić. Mam urlop do 7.07. Myślę czy w związku z tymi wszystkim przeżyciami nie iść jednak na L4 całkiem. Poza tą pracą jedną 8 h mam druga też , gdzie będę miała dużo pracy do końca bo jestem szefem. Więc chyba jednak za dużo obowiązków mam jak na to co się podziało ostatnio :/

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1992 3487

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze juz i czekam emocje takie ze ufff 😳😳
    Dobrze że mąż jest ze mną 😊

    kropka_aga, Puszkina, ILCIA, Dariana, Kokosik, Justa28, ellevv, Olkafar, Jagodecka lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Lula_love Ekspertka
    Postów: 195 801

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 10.45 😊

    ILCIA, ellevv lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2023

    ♀️33 lata
    10.24 HSG ✅️
    10-12.24 stymulacja Etruzil+ Ovitrelle, 4 niepowodzenia ⬇️
    Niedoczynność tarczycy ⬇️

    ♂️32
    Wszystkie badania w normie ✅️

    03.25 klinika Gameta
    04.25 Lametta+Ovitrelle +Duphaston
    18.04 pierwsze IUI 🥰😍 🤞
    28.04 ⏸️❤️❤️❤️
    02.05 Progesteron 57,9 ng/ml❤️
    Beta 267 mlU/ml ❤️
    05.05 Beta 1093 mlU/ml ❤️🥰
    12.05 beta 11552 mlU/ml, prog 49,1 ng/ml 😍
    29.05 mamy fasolkę 🥰 CRL 1.35 cm, 162 uderzenia 🥰
    05.06 CRL 2.09 cm 🥰
    01.07 prenatalne, CRL 6.74 cm, 172 uderzeń 🩷
    19.08 połówkowe, 19+4, 25 cm i 311g dziewczynki 🩷
    31.10 III prenatalne, 30+0, 1.5 kg zdrowej dziewczynki 🩷
    12.01.2026 jest i ona 😍
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Siedze juz i czekam emocje takie ze ufff 😳😳
    Dobrze że mąż jest ze mną 😊
    Czekamy na wieści <3

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty i za prenatalne 🍀🍀🤞🤞
    Mi trochę przeszła migrena , ale ogólnie czuję się średnio, jakby mnie ktoś uderzył czymś w głowę. Mam nadzieję że mój mózg trochę zadziała w pracy, bo go potrzebuję. 😉 Ale oczywiście będę tu zaglądać co chwila w oczekiwaniu na wrażenia po wizytach!

    MOJE lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5808

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Ja miałam pracować do października. Ale zastanawiam się teraz co zrobić. Mam urlop do 7.07. Myślę czy w związku z tymi wszystkim przeżyciami nie iść jednak na L4 całkiem. Poza tą pracą jedną 8 h mam druga też , gdzie będę miała dużo pracy do końca bo jestem szefem. Więc chyba jednak za dużo obowiązków mam jak na to co się podziało ostatnio :/

    Może warto rozważyć chwilowe L4 - zobaczysz jak będzie po 7.07? Ja w czasie najgorszego samopoczucia i krwawienia byłam 1,5 tyg na L4 i zdecydowanie tego potrzebowałam, bo czułam się okropnie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Później się unormowało, więc wróciłam do pracy, ale jeśli jakieś dolegliwości powrócą to nie wykluczam że znów będę potrzebowała kilka dni odpoczynku.

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj na wizytach i prenatalnych 🤞🏻🤞🏻🍀🍀
    Dla wszystkich miłego dnia 😊

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Ja miałam pracować do października. Ale zastanawiam się teraz co zrobić. Mam urlop do 7.07. Myślę czy w związku z tymi wszystkim przeżyciami nie iść jednak na L4 całkiem. Poza tą pracą jedną 8 h mam druga też , gdzie będę miała dużo pracy do końca bo jestem szefem. Więc chyba jednak za dużo obowiązków mam jak na to co się podziało ostatnio :/

    Twoje zdrowie i samopoczucie jest najważniejsze. Do października to bardzo dużo czasu, nie patrz na pracę tylko na siebie :)

    MOJE lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Dziewczyny powodzenia na wizytach ✊️🍀 widziałam ,że dzisiaj prenatalne 🍀

    Ja mam pytanie co do badań krwi ... jedyne jakiego nie miałam zrobionego to kiła . Dzisiaj pojechałam do laboratorium i pokazałam co miałam zlecone na liście badań i było kiła (FTA, THPA, VDRL, FTA ABS). Pani z Laboratorium powiedziała ,że powinnam najpierw zrobić test przesiewowy na kiłę ,a dopiero później jak to wyjdzie to te testy co są w nawiasie .. Jak wy miałyście Kiła test przesiewowy czy te testy potwierdzenia ? Na razie zrobiłam tak jak zaleciła Pani w laboratorium ale już sama nie wiem ..

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1992 3487

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 😊😊

    Lekarz wszystko co chcial znaleźć znalazł na podstawie usg ryzyka bardzo niskie mam czekac na opis z badaniem krwi, w przyszłym tygodniu bedzie 😊😊

    Co do plci nie powiedzial nic bo sie dzidziuś zastawil nogami 🥰 wgl bardzo ruchliwy byl ciężko bylo go zmierzyc ma okolo 6cm 🥰🥰

    https://ibb.co/RTrkM1cQ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2025, 09:32

    Hortensjaogrodowa, Puszkina, gajowa, milka_91, Kokosik, Pogubiona, Dariana, kasialinkaa, klaudia00.., ellevv, Justa28, Bergamotka94, ILCIA, A.nia, Kroliczek2411, kropka_aga, Ladybug, Rossetia, Makino., Olkafar, Jagodecka lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 super wieści!

    Powodzenia dziewczyny!

    Ja mam umówione prenatalne na 15.07 prywatnie ale zastanawiam się czy nie zrobić jednak na fundusz.
    Zastanawiam się też na zmianą lekarza prowadzącego na takiego który pracuje w szpitalu. W poprzednich ciążach tak miałam i czułam się pewniej. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

    Karola1995, A.nia lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Jestem 😊😊

    Lekarz wszystko co chcial znaleźć znalazł na podstawie usg ryzyka bardzo niskie mam czekac na opis z badaniem krwi, w przyszłym tygodniu bedzie 😊😊

    Co do plci nie powiedzial nic bo sie dzidziuś zastawil nogami 🥰 wgl bardzo ruchliwy byl ciężko bylo go zmierzyc ma okolo 6cm 🥰🥰

    https://ibb.co/RTrkM1cQ
    Piękne wieści ❤️
    I piękny dzidziuś, śliczne ujęcie. Kawał człowieczka i bardzo fajnie to już widać 🥰

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ