Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam wszystko i cudownie się patrzy na te już tak duże bobaski. Mega ❤️ i witamy kolejnych chłopców . Zaczyna się wyrównywać.

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg
    Gratulacje 🥳 czyli już można odetchnąć trochę 😊

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    W ogóle dziewczyny bobas machał girkami jak dziki.
    Rozpływalam się na widok tego.
    Po mału dociera do mnie, że to się dzieje naprawdę.

    Mamy to jakies ciotki z Trójmiasta? Gdzie robicie prenatalne? Chciałam w UCK niestety nie ma już gdzie mnie wcisnąć muszę szukać gdzieś indziej.
    Gratuluje udanej wizyty niech teraz bobas rośnie zdrowo ❤️
    Co do prenatalnych ja Ci nie polecę niestety bo akurat załapałam się do UCK ale Twój lekarz powinien Ci wskazać miejsca. Mam nadzieję , że się załapiesz gdzieś🤞🏻.

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2707 7566

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Nadrobiłam wszystko i cudownie się patrzy na te już tak duże bobaski. Mega ❤️ i witamy kolejnych chłopców . Zaczyna się wyrównywać.

    No właśnie nieoficjalnie chłopaków jest więcej 🫢
    U Karoli prawdopodobnie 🩵 ale jeszcze czekamy

    Może jutro się wyłonią kolejne. Dziewczyny moooocne kciuki ❤️

    kropka_aga, Karola1995, MOJE lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3958 5423

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crazy, Fasolowa super wieści <3 piękne bobaski :)

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4629 6465

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    No właśnie nieoficjalnie chłopaków jest więcej 🫢
    U Karoli prawdopodobnie 🩵 ale jeszcze czekamy

    Może jutro się wyłonią kolejne. Dziewczyny moooocne kciuki ❤️

    A gajowa chyba miała prawdopodobnie dziewczynkę 😅

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2707 7566

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    A gajowa chyba miała prawdopodobnie dziewczynkę 😅

    Oj no to mocny remis 😀🩷🩵

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 3 lipca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze teraz pojde 16 lipca to juz bedzie widac co ma byc widac 😍😍

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 3 lipca 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam te frytki o których tak marzyłam, zjadłam i to było najpyszniejsze jedzenie świata a teraz … mam mdłości 🤢 Czy któraś z Was ma tak jak ja mdłości wieczorami? 😅

    Fasolowa_zupa, milka_91 lubią tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 3 lipca 2025, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    A gajowa chyba miała prawdopodobnie dziewczynkę 😅
    Tak u nas na razie USG wyglądało na dziewczynkę i nieśmiało krzyżuję palce, aby tak zostało 🤞🤞
    Czekam aż moja gin potwierdzi, że 🐢 to do pokolorowania 🩷

    Gratuluję @Puszkina zdrowego synka 💙
    @Crazy Daisy cieszę się, że bąbel rośnie i że wszystko jest dobrze 🙂
    @Fasolowa_zupa rośnijcie w zdrowiu 🙂
    @milka_91 zgrabniutki brzusio ☺️

    Frytkomaniaczki mam nadzieję, że dzisiejsze zachcianki spełnione 🤩

    Fasolowa_zupa, CrazyDaisy, milka_91 lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 3 lipca 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    Zrobiłam te frytki o których tak marzyłam, zjadłam i to było najpyszniejsze jedzenie świata a teraz … mam mdłości 🤢 Czy któraś z Was ma tak jak ja mdłości wieczorami? 😅



    Ja mam ja tak mam niestety 🙁

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 3 lipca 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz niedlugo 🤣🤣🤣🤣🤣


    Screenshot-2025-07-03-21-34-56-457-com-google-android-googlequicksearchbox.jpg

    Bergamotka94, Kokosik, Jagodecka, Pogubiona, kasialinkaa, Justa28, Fasolowa_zupa, Dango, MOJE, Rossetia, ellevv, milka_91, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2707 7566

    Wysłany: 3 lipca 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    Zrobiłam te frytki o których tak marzyłam, zjadłam i to było najpyszniejsze jedzenie świata a teraz … mam mdłości 🤢 Czy któraś z Was ma tak jak ja mdłości wieczorami? 😅

    Tak, ja miałam tak od 6 do 10 tygodnia bez przerwy. Ale już jest lepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2025, 22:01

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 359 594

    Wysłany: 3 lipca 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie krwiak, recepta na progesteron i wizyta 17.07 bobas mniejszy bo z okresu dzisiaj jest 10tc a usg 9+3 bo ma 2,81cm, serduszko 140 uderzeń więc przynajmniej o tyle dobrze… A no i były bliźniaki ale jeden dzidziuś nie przeżył. Masakra czy ten stres się kiedyś skończy?? ehh
    Wydaje mi się że dobrze że nie zdążyłam na wizytę u prowadzącej, myślę że ten krwiak nie pojawił się w ciągu tych 3 tygodni 🥲
    Gratulacje dziewczyny, śliczne bobaski 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2025, 22:04

    Fasolowa_zupa, NinaB, Karola1995, ellevv lubią tę wiadomość

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2707 7566

    Wysłany: 3 lipca 2025, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    U mnie krwiak, recepta na progesteron i wizyta 17.07 bobas mniejszy bo z okresu dzisiaj jest 10tc a usg 9+3 bo ma 2,81cm, serduszko 140 uderzeń więc przynajmniej o tyle dobrze… A no i były bliźniaki ale jeden dzidziuś nie przeżył. Masakra czy ten stres się kiedyś skończy?? ehh
    Wydaje mi się że dobrze że nie zdążyłam na wizytę u prowadzącej, myślę że ten krwiak nie pojawił się w ciągu tych 3 tygodni 🥲
    Gratulacje dziewczyny, śliczne bobaski 😊

    Oj przykro mi czytać :( dużo siły dla Ciebie i wytrwałości ❤️ serduszko ładnie bije, mocno kibicuję ❤️

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 3 lipca 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    U mnie krwiak, recepta na progesteron i wizyta 17.07 bobas mniejszy bo z okresu dzisiaj jest 10tc a usg 9+3 bo ma 2,81cm, serduszko 140 uderzeń więc przynajmniej o tyle dobrze… A no i były bliźniaki ale jeden dzidziuś nie przeżył. Masakra czy ten stres się kiedyś skończy?? ehh
    Wydaje mi się że dobrze że nie zdążyłam na wizytę u prowadzącej, myślę że ten krwiak nie pojawił się w ciągu tych 3 tygodni 🥲
    Gratulacje dziewczyny, śliczne bobaski 😊

    Przykro mi bardzo z powodu drugiego Bobaska 🫂🫂🫂

    Ale dobrze, że Maleństwo walczy i serduszko pięknie bije <3 Moja Mała też około 4 dni młodsza niż OM, więc nie martw się :)

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 3 lipca 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Hej, ja robiłam w Starmed na Morenie (NFZ) u dr Augustyniaka. Jak stwierdził mój ginekolog - może nie mówi zbyt dużo podczas badania, ale jest profesjonalny i dokładny :)

    Ad. UCK - słyszałam, że wszystkie chyba tam próbujemy lub chcemy rodzić ;D Niestety, tydzień temu koleżankę już z rozwarciem 2,5cm odesłali z powodu braku miejsc na Zaspę. Niby tylko z 15 min jazdy (w środku nocy), a dojechała już z rozwarciem 10 cm :O

    O! Sprawdzę jutro Morenę, uparłam się żeby robić na NFZ.
    Jak jeszcze tydzień temu dzwoniłam do UCK to mieli termin na prenatalne, ale ja miałam niekompletne skierowanie więc mnie nie umówili. Teraz jak mam poprawione to już nie mają terminu...

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 3 lipca 2025, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    U mnie krwiak, recepta na progesteron i wizyta 17.07 bobas mniejszy bo z okresu dzisiaj jest 10tc a usg 9+3 bo ma 2,81cm, serduszko 140 uderzeń więc przynajmniej o tyle dobrze… A no i były bliźniaki ale jeden dzidziuś nie przeżył. Masakra czy ten stres się kiedyś skończy?? ehh
    Wydaje mi się że dobrze że nie zdążyłam na wizytę u prowadzącej, myślę że ten krwiak nie pojawił się w ciągu tych 3 tygodni 🥲
    Gratulacje dziewczyny, śliczne bobaski 😊

    Bardzo mi przykro z powodu drugiego dzidziusia.
    Co do krwiaka - ja też niestety mam, obecnie siedzę na L4 licząc że się wchłonie. Staram się nastawiać do tego pozytywnie bo jednak na forum jest mnóstwo historii gdzie krwiaki się samoistnie wchłaniały w 1 trymestrze albo na początku drugiego i tego się trzymajmy ❤️

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 3 lipca 2025, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    U mnie krwiak, recepta na progesteron i wizyta 17.07 bobas mniejszy bo z okresu dzisiaj jest 10tc a usg 9+3 bo ma 2,81cm, serduszko 140 uderzeń więc przynajmniej o tyle dobrze… A no i były bliźniaki ale jeden dzidziuś nie przeżył. Masakra czy ten stres się kiedyś skończy?? ehh
    Wydaje mi się że dobrze że nie zdążyłam na wizytę u prowadzącej, myślę że ten krwiak nie pojawił się w ciągu tych 3 tygodni 🥲
    Gratulacje dziewczyny, śliczne bobaski 😊

    Przykro z powodu straty. Przytulam.
    Ja często myślę że ten stres się nie skończy, trzeba go oswoić żeby napędzał do działania, a nie paraliżował, tak sobie to rozkmniniłam ostatnio.
    Myślisz żeby zmienić lekarza prowadzącego?

    Jagodecka, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 3 lipca 2025, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy, Fasolowa_zupa - gratulacje pięknych bobo 😍

    klaudia00 - trzymam kciuki za Twojego Maluszka, będzie dobrze 🫂

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ