Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2000 3113

    Wysłany: 3 lipca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Ufff już po USG + są też wyniki Sanco!

    W Sanco wszystkie wyniki prawidłowe, USG również wszystko książkowo 🥹 choć było podskakiwanie, wiercenie sie, machanie nóżkami i rączkami, dr mówiła że dość ruchliwy bobas 😉 Ale wszystko zmierzone i sprawdzone. Około godzinę przed badaniem zjadłam banana (zupełnie nieświadomie że to może mieć jakiś skutek, po prostu bałam się że mi będzie niedobrze 😁), może dlatego tyle podskakiwania było 😁

    Z daty transferu jestem dziś 13+0, ale bobo ma już ponad 7,5 cm co odpowiada 13+4☺️ I do dziewczyn zastanawiających się czy to nie późno - nie, wszystko pięknie widać, także nie martwcie się tym 🙂

    No i dzięki Sanco poznaliśmy płeć, ale nawet gdybyśmy nie wiedzieli, to podczas USG zostało wszystko zaprezentowane bezwstydnie 😁 Mimo wysokich bet i wysokiego tętna, moje przeczucie jednak było dobre - zdrowy chłopiec 💙

    Ellevv, w wolnej chwili dopisz mnie proszę na termin porodu 08.01 z niebieskim serduszkiem ☺️

    Siedzę i płacze, nie dociera to do mnie. Dopiero co był transfer a już mi kawał chłopaka rozrabia w brzuchu 🥹

    Cześć Ovuciocie! 💙
    b1231a8da72da.jpg

    PS. Czytałam was czekając na wizytę i jak wracaliśmy to powiedziałam mężowi że MUSIMY zajechać do McD po frytki 😂

    Gratulacje 🥹🥹
    Ale duży chłopak !

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 3 lipca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Puszkina ale wspaniałe wieści!!! Piękny chłopak!!! 🩵🩵🩵

    Kropka_aga - no mam o 18:00, bo muszę po pracy 😂 ale właśnie tak na spokojnie jak na razie. Te wczorajsze wyniki to mi tyle spokoju dodały!

    Kokosik, Puszkina, kropka_aga lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 3 lipca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina gratulacje Zdrowego chłopczyka 🩵 😊😊

    NinaB, Puszkina lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 359 594

    Wysłany: 3 lipca 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina, piękny chłopczyk ☺️

    Ja na wizytę się nie wyrobiłam (złośliwość rzeczy martwych) więc prowadząca mnie zablokowała a napisać do niej nie mogłam że się spóźnię bo prowadziłam i nie mogę już się do niej umówić bo mnie chyba zablokowała na znany lekarz 🫣🙃 Znalazłam termin na dzisiaj na 19:30 do jakiegoś Ginekologa, mam nadzieję że będzie w porządku i po prostu sprawdzi czy jest wszystko dobrze. No cóż czeka mnie szukanie innego ginekologa tylko problem w tym że u mnie jest strasznie ciężko o średniego ginekologa a co dopiero o dobrego 🙃 Albo ceny z kosmosu i opnie do dupy albo terminy na wrzesień ehh

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 3 lipca 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2025, 17:21

    Karola1995, Martolina, klaudia00.., Bergamotka94, ellevv, ILCIA, Lula_love, Paulina66, Pogubiona, Kokosik, Justa28, kasialinkaa, Fasolowa_zupa, NinaB, Puszkina, Dariana, Olkafar, milka_91, Jagodecka, MOJE, emciak, Kroliczek2411, kropka_aga, Dango, Aciunia, Rossetia, Ladybug, Marti98 lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 3 lipca 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg

    Super ;) i te girki w powietrzu piekny widok :)

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 3 lipca 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg



    Super kochana 🥰 bardzo sie ciesze ze maluszek rosnie 🥰

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4629 6465

    Wysłany: 3 lipca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg

    Super wieści, i te zdjęcie takie słodkie ❤️

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1154 2524

    Wysłany: 3 lipca 2025, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg

    Ale super wieści! 🥰🤩 bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze. Cudowny człowieczek ❤️

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    OvuCiocie u nas super wieści. Maluch jest zdrowy i wszystkie parametry ma idealne :)
    Na badaniu sie kręcił jak szalony.

    Też przyspieszył rośniecie bo o 2 dni sie data porodu przyśpieszyła. Połówkowe mam umówione na 2 września 😊

    Jestem taka szczęśliwa!

    20250703-165602.jpg

    Cudowne wieści <3 <3 <3 Rośnij dalej tak pięknie <3

    CrazyDaisy lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk! Ciotki jesteście tam?
    Ja nadaje z brzucha, mam 3,5cm i jestem zdrowym bobasem.

    20250703-180839.jpg

    NinaB, Kokosik, Puszkina, Dariana, Olkafar, Justa28, ellevv, Pogubiona, klaudia00.., milka_91, kasialinkaa, Bergamotka94, Jagodecka, Karola1995, MOJE, Paulina66, ILCIA, Kroliczek2411, CrazyDaisy, kropka_aga, Dango, Aciunia, Rossetia, Ladybug, Marti98 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crazy_Daisy, Fasolowa_zupa
    Wspaniale wiesci!!! Piekne bobasy! 🥰🥰🥰🥰

    Fasolowa_zupa, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crazy Daisy, Fasolowa_zupa gratuluje udanych wizyt i takich dużych bobasków 🩷

    Fasolowa_zupa, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CraizyDaisy, Fasolowa_zupa super wieści, piękne bobaski 🥰

    Fasolowa_zupa, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4629 6465

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Puk puk! Ciotki jesteście tam?
    Ja nadaje z brzucha, mam 3,5cm i jestem zdrowym bobasem.

    20250703-180839.jpg

    Jaka fasoleczka 😍

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny bobas machał girkami jak dziki.
    Rozpływalam się na widok tego.
    Po mału dociera do mnie, że to się dzieje naprawdę.

    Mamy to jakies ciotki z Trójmiasta? Gdzie robicie prenatalne? Chciałam w UCK niestety nie ma już gdzie mnie wcisnąć muszę szukać gdzieś indziej.

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Puk puk! Ciotki jesteście tam?
    Ja nadaje z brzucha, mam 3,5cm i jestem zdrowym bobasem.

    20250703-180839.jpg

    Ooo... kolejny fasoleczek nóżkami macha! 😍😍😍 Rośnij dalej tak pięknie i zdrowiutko Bobasku <3

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    W ogóle dziewczyny bobas machał girkami jak dziki.
    Rozpływalam się na widok tego.
    Po mału dociera do mnie, że to się dzieje naprawdę.

    Mamy to jakies ciotki z Trójmiasta? Gdzie robicie prenatalne? Chciałam w UCK niestety nie ma już gdzie mnie wcisnąć muszę szukać gdzieś indziej.

    Hej, ja robiłam w Starmed na Morenie (NFZ) u dr Augustyniaka. Jak stwierdził mój ginekolog - może nie mówi zbyt dużo podczas badania, ale jest profesjonalny i dokładny :)

    Ad. UCK - słyszałam, że wszystkie chyba tam próbujemy lub chcemy rodzić ;D Niestety, tydzień temu koleżankę już z rozwarciem 2,5cm odesłali z powodu braku miejsc na Zaspę. Niby tylko z 15 min jazdy (w środku nocy), a dojechała już z rozwarciem 10 cm :O

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Puk puk! Ciotki jesteście tam?
    Ja nadaje z brzucha, mam 3,5cm i jestem zdrowym bobasem.

    20250703-180839.jpg



    Jaki ładny bobo 😍

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1154 2524

    Wysłany: 3 lipca 2025, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Puk puk! Ciotki jesteście tam?
    Ja nadaje z brzucha, mam 3,5cm i jestem zdrowym bobasem.

    20250703-180839.jpg

    Gratuluję udanej wizyty ❤️ śliczne maleństwo 🥰

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ