Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1155 2525

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Hej dziewczyny, jestem strasznie zalatana, będę nadrabiać forum wieczorkiem.
    Chciałam Wam tylko dać znać że mamy wyniki panoramy i czekamy na dziewczynkę 🩷

    Ale super wiadomość 😍 gratulacje 🩷🎀

    Martolina, eRKow. lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze! Dzidzia zdrowa, usg perfekcyjne. Pobrali krew do badań, około 2 tygodni na wynik. Według Pani ma byc dziewczynka, ale zupełnie tego nie czuje. 😂 Aczkolwiek, ważne, że zdrowa dzidzia. 🤍

    kropka_aga, Pogubiona, Paulina66, Dango, Karola1995, ellevv, Olkafar, Puszkina, Kokosik, Hortensjaogrodowa, Dariana, NinaB, Justa28, Kroliczek2411, Martolina, klaudia00.., kasialinkaa, CrazyDaisy, Rossetia, Fasolowa_zupa, milka_91 lubią tę wiadomość

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti98 wrote:
    U nas wszystko dobrze! Dzidzia zdrowa, usg perfekcyjne. Pobrali krew do badań, około 2 tygodni na wynik. Według Pani ma byc dziewczynka, ale zupełnie tego nie czuje. 😂 Aczkolwiek, ważne, że zdrowa dzidzia. 🤍
    Dziewczynki znów górą :D :D

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babiniec❤️

    Bebetto wpadł mi w oko
    Ale jeszcze muszę zobaczyć maxi Cosi ( znajomi chcą nam odsprzedać podobno stan igła)

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety płci się nie dowiedzieliśmy.
    Nasz Skarb ma już 6 cm. Rączki, nóżki kość nosowa karkowa wszystko na swoim miejscu.
    Badania połówkowe mam na 15 września.
    Wyniki z krwi też dopiero za ok 2 tygodnie.
    Zdjęcia żadnego nie dostaliśmy. Ale widziałam bąbelka jak wywija na ekranie usg.🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2025, 15:43

    kropka_aga, Puszkina, Dango, Karola1995, Paulina66, Martolina, Kokosik, ellevv, Marti98, Dariana, NinaB, Justa28, Pogubiona, BudyńŚmietankowy, Kroliczek2411, Olkafar, kasialinkaa, CrazyDaisy, Rossetia, Fasolowa_zupa, milka_91 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    U nas niestety płci się nie dowiedzieliśmy.
    Nasz Skarb ma już 6 cm. Rączki, nóżki kość nosowa karkowa wszystko na swoim miejscu.
    Badania połówkowe mam na 15 września.
    Wyniki z krwi też dopiero za ok 2 tygodnie.
    Zdjęcia żadnego nie dostaliśmy. Ale widziałam bąbelka jak wywija na ekranie usg.🥰

    No to jesteśmy razem w niewiedzy :D Czekam na poniedzialek, może coś będzie :) Super, że wszystko ok <3

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to się marzy chociaż jedna dziewczynka z mojej pary😁Jakąś tam minimalną nadzieję dostałam,ale zobaczymy.

    Hortensjaogrodowa, Pogubiona, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    age.png.
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    No to jesteśmy razem w niewiedzy :D Czekam na poniedzialek, może coś będzie :) Super, że wszystko ok <3
    No ja najwcześniej to na wizycie 23 się dowiem dopiero. No ale.. Ważne żeby było zdrowe ❤️

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti98 wrote:
    U nas wszystko dobrze! Dzidzia zdrowa, usg perfekcyjne. Pobrali krew do badań, około 2 tygodni na wynik. Według Pani ma byc dziewczynka, ale zupełnie tego nie czuje. 😂 Aczkolwiek, ważne, że zdrowa dzidzia. 🤍

    Gratulacje, że wszystko poszło super!!! ♥️♥️♥️

    Martolina, gratulacje Panaromy oraz 🩷🩷🩷

    Marti98, Martolina lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 Bebetto to fajne wózki z dobrą amortyzacją :) moje starsze córki jeździły w Bebetto Torino i dobrze się nam sprawdzała gondola i spacerówka również :) teraz zastanawiam się czy pozostać przy tym wózku czy kupić coś nowszego ale ten mój ma już sporo lat.
    Pisałaś, że masz samochód 7 osobowy,możesz się podzielić jakie to auto i czy polecasz? Zastanawiam się czy my powinniśmy zmienić samochód na większy chociaż przerażają mnie trochę takie wielkie auta 🫣

    Pogubiona cieszę się, że genetyk uspokoił Cię! ❤️

    Martolina gratuluję wyników i poznania płci!❤️
    Marti98, Ilcia super wieści!❤️❤️

    Marti98, Martolina, Pogubiona lubią tę wiadomość

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dziewczynki znów górą :D :D

    Jakby na razie zupełnie tego nie przyjmuje do informacji bo jednak to dopiero 11+5, takze termin z 18.01 na 21.01 skoczył, a kolejna sprawa, no ten wyrostek to takie 50/50 już wiecej widac powyżej 12 tygodnia, ale też mi mówiła właśnie, ze u niej miała być dziewczynka i tez byl chłopak, to takie no, chybił trafił. 😂
    Ja naprawdę czuje chłopaka, ale tak czy inaczej, ważne, że zdrowe i jeśli 23 lipca okaze sie, ze na 100% dziewcxynka to tez bede szczesliwa, chociaz zaskoczona, ze tym razem intuicja nie działa. 😂

    ILCIA, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczynek!!!!
    Wspaniale że wszystko dobrze.

    Ja jutro idę oglądać fotelik, bo mam załatwioną zniżkę 😂
    Przy okazji zerknę na wózki bo mam upatrzony model Cybex Priam. Ale jeszcze nie wiem czy nowy czy używany

    Martolina lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    U nas niestety płci się nie dowiedzieliśmy.
    Nasz Skarb ma już 6 cm. Rączki, nóżki kość nosowa karkowa wszystko na swoim miejscu.
    Badania połówkowe mam na 15 września.
    Wyniki z krwi też dopiero za ok 2 tygodnie.
    Zdjęcia żadnego nie dostaliśmy. Ale widziałam bąbelka jak wywija na ekranie usg.🥰

    Cudne wieści ILCIA <3 <3 <3 Rośnijcie zdrowiutko :)

    ILCIA lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti98, Martolina, ILCIA super wieści cieszę się! 🥰

    Też już jestem po swojej wizycie, dzidzia rośnie 6,69 cm 🫶🏻 dzidzia zaczyna mnie zjadać, więc gin dołożył mi dodatkowe suple, ale tak to jest wszystko w najlepszym porządku 😊 poszłam od razu po wizycie oddać krew aby sprawdzić ta chlamydię czy udało się wyleczyć.

    Kolejna wizyta 30.07 😉

    282273bde959f.jpg

    Hortensjaogrodowa, NinaB, Dango, Pogubiona, Kroliczek2411, Paulina66, Olkafar, Martolina, ILCIA, Marti98, ellevv, Dariana, Kokosik, kasialinkaa, kropka_aga, CrazyDaisy, Rossetia, milka_91 lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2005 3490

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Karola1995 Bebetto to fajne wózki z dobrą amortyzacją :) moje starsze córki jeździły w Bebetto Torino i dobrze się nam sprawdzała gondola i spacerówka również :) teraz zastanawiam się czy pozostać przy tym wózku czy kupić coś nowszego ale ten mój ma już sporo lat.
    Pisałaś, że masz samochód 7 osobowy,możesz się podzielić jakie to auto i czy polecasz? Zastanawiam się czy my powinniśmy zmienić samochód na większy chociaż przerażają mnie trochę takie wielkie auta 🫣

    Pogubiona cieszę się, że genetyk uspokoił Cię! ❤️

    Martolina gratuluję wyników i poznania płci!❤️
    Marti98, Ilcia super wieści!❤️❤️



    Opel zafira B mi sie jezdzi dobrze duze szerokie miejsca tyle ze szok ja mam w gazie to wgl luksus 😁

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Marti98, Martolina, ILCIA super wieści cieszę się! 🥰

    Też już jestem po swojej wizycie, dzidzia rośnie 6,69 cm 🫶🏻 dzidzia zaczyna mnie zjadać, więc gin dołożył mi dodatkowe suple, ale tak to jest wszystko w najlepszym porządku 😊 poszłam od razu po wizycie oddać krew aby sprawdzić ta chlamydię czy udało się wyleczyć.

    Kolejna wizyta 30.07 😉

    282273bde959f.jpg

    Gratulacje, że tak pięknie rośnie!!! <3 <3 <3 Niech dalej tak rośnie, ale bez zjadania swojej mamy :D :D :D
    Trzymam kciuki za pozytywny wynik! :)

    Justa28 lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości ❤️🤗.
    Kolejna dziewczyna dołączyła do grona bobasków 😊
    Mamy tu już ładne grono dziewczynek 💖

    Justa28 lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1155 2525

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, Ilcia i Justa gratuluję udanych wizyt 🥰🥰🥰 jak dobrze czytać same dobre wieści ❤️

    Justa28, ILCIA, Marti98 lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Opel zafira B mi sie jezdzi dobrze duze szerokie miejsca tyle ze szok ja mam w gazie to wgl luksus 😁
    Karola ja też mam 7 osobowe auto co prawda inne auto ale ja uwielbiam duże samochody 😂 tylko jak rozłożę wszystkie siedzenia to bagażnik jest maleńki i chyba u Cb też tak jest. I teraz muszę znaleźć wózek ze składaną gondolą bo jak włożę stelaż od wózka to gondola już za Chiny nie wejdzie 🫣.

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2005 3490

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Karola ja też mam 7 osobowe auto co prawda inne auto ale ja uwielbiam duże samochody 😂 tylko jak rozłożę wszystkie siedzenia to bagażnik jest maleńki i chyba u Cb też tak jest. I teraz muszę znaleźć wózek ze składaną gondolą bo jak włożę stelaż od wózka to gondola już za Chiny nie wejdzie 🫣.



    U mnie z tylu miesci sie owczar z zapasowka 😁😁co prawda jak sie ostatni rzad siedzen ustawi to bagażnik malutki ale ja mam jeszcze bagaznik dachowy 😳😳😁😁

    Ja jak wsiadlam w miejszy to parkowalam jak tirem nie lubie małych aut 😁😁

    Ostatnio jechalismy w 4, z tylu zapasowka w bagażniku i cale bebetto weszlo gondoli nie skladalam tylko stelaż no i spacerowka 😁😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2025, 17:17

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ