Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1155 2525

    Wysłany: 8 lipca 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️

    Karola1995, ellevv, kropka_aga, Aga32, ILCIA, Kokosik, NinaB, Pogubiona, Dariana, Olkafar, Hortensjaogrodowa, klaudia00.., Kroliczek2411, milka_91, Justa28, Fasolowa_zupa, CrazyDaisy, Dango, Rossetia, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2005 3490

    Wysłany: 8 lipca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto kupować poduszke ciazowa do spania ?

    Ja juz nie wiem jak mam spac na plecach czuje jakby mi cos cisnelo pecherz zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie mam za bardzo jak bo mnie cos boli ... Na boku to jeszcze ewentualnie prawym a czytam ze lepiej na lewym 😊 jak żyć ?

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Warto kupować poduszke ciazowa do spania ?

    Ja juz nie wiem jak mam spac na plecach czuje jakby mi cos cisnelo pecherz zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie mam za bardzo jak bo mnie cos boli ... Na boku to jeszcze ewentualnie prawym a czytam ze lepiej na lewym 😊 jak żyć ?

    Ja planuję kupić jak trochę brzuch urośnie, wydaje mi się, że może to odciążyć trochę śpiąc na boku. Ogólnie obecnie też mam problem ze spaniem... nie wiem jak się ułożyć :/


    Paulina świetne wieści <3 niech rośnie zdrowo!

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2005 3490

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie mi się bzdury śnią ze masakra 😳

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    A takie mi się bzdury śnią ze masakra 😳

    A to mi też, niekiedy mam wrażenie, że mam chorą głowę :D

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️
    Super wiadomości ❤️
    Niech maluszek rośnie zdrowo 🥰

    Karola1995 wrote:
    Warto kupować poduszke ciazowa do spania ?

    Ja juz nie wiem jak mam spac na plecach czuje jakby mi cos cisnelo pecherz zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie mam za bardzo jak bo mnie cos boli ... Na boku to jeszcze ewentualnie prawym a czytam ze lepiej na lewym 😊 jak żyć ?
    Ja już śpię na plecach od ponad tygodnia, idzie zwariować. Choćbym chciała na boku którymś, to nie umiem bo ciągnie rana po operacji.


    Paulina66 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poduszka ciążowa bardzo fajna sprawa, ja na pewno kupię. Pomalutku się rozglądam ale brzuszek jeszcze mały więc na pewno poczekam

    Paulina super wieści 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 10:12

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6470

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Warto kupować poduszke ciazowa do spania ?

    Ja juz nie wiem jak mam spac na plecach czuje jakby mi cos cisnelo pecherz zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie mam za bardzo jak bo mnie cos boli ... Na boku to jeszcze ewentualnie prawym a czytam ze lepiej na lewym 😊 jak żyć ?

    Nie miałam w pierwszej ciąży ale w czwartek będę zamawiać.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6470

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️

    Super informacje z rana ❤️

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6470

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    A takie mi się bzdury śnią ze masakra 😳
    Ooo mi to samo 😮‍💨

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Mama Asia Znajoma
    Postów: 21 82

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ✌️
    Dziewczyny które znają już płeć dzidziusia, robiłyście testy NIPT czy lekarz z samego USG tak wywnioskował?
    Od początku z mężem mamy przeczucie na dziewczynkę ale na prenatalnych, które mieliśmy równo tydzień temu wydawało mi się, że widzę siurka. Mąż mówi, że też mu się tak wydaje. A ja szczerze byłam tak podekscytowana, że nie zapytałam lekarza. Myślę, że może i tak za wcześnie. Kolejną wizytę u swojego prowadzącego mam 30 lipca, będzie to już 17 tydzień więc myślę, że może wtedy poznany płeć 😁

    2018 🩷 4170 g szczęścia
    2020 🩵 3740 g szczęścia
    2026 czekamy 😍

    preg.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️
    Paulina super!!!! 🥰🥰🥰

    Co do Duphastonu wykupiłam 3 opakowania od razu i nie było żadnego problemu 😐 nawet nie sądziłam że mogą robić problem

    Crazy Daisy dzięki za pro tip o kręgosłupie. Kłamać nie będę bo serio mnie ostatnio bolą plecy 🤣

    klaudia00.., Paulina66, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️
    Gratuluję dobrych wieści 😍😊

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Paulina super!!!! 🥰🥰🥰

    Co do Duphastonu wykupiłam 3 opakowania od razu i nie było żadnego problemu 😐 nawet nie sądziłam że mogą robić problem

    Crazy Daisy dzięki za pro tip o kręgosłupie. Kłamać nie będę bo serio mnie ostatnio bolą plecy 🤣

    Mnie ostatnio też częściej kręgosłup boli więc staram się pilnować przerw co 50 min, żeby wstać i się rozruszac...

    Jeszcze odnośnie leków, to chyba jest tak, że nie mogą wydać więcej niż na 180 dni jednorazowo.

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    A wykupiłaś te 3 opakowania na raz? Ja po wizycie pojechałam do apteki żeby wykupić 2 opakowania które mi przepisał i mi babka w aptece powiedziała że ona mi może tylko jedno opakowanie dać bo więcej nie może. Nie wiedziałam totalnie o co jej chodzi i czemu nie może więc pomyślałam że na jeden rachunek więc pytam czyli będę musiała znowu tutaj wykupić resztę a ona że nie bo ona nie może 🙄 I nie wiem o co jej chodziło i co mam zrobić bo na apce mam że recepta zrealizowana plus do tej apteki mam około 30km dlatego zapytałam bo nie widzi mi się jechać tam tylko po te jedno opakowanie. No cóż chyba będę musiała pisać do giną żeby mi wystawił drugą 🙄

    A to dziwne…bo jednorazowo można wykupić leku na 120 dni, tym bardziej że jak piszesz, że miałaś 3 op wypisane to na spokojnie się mieści w tym. Chyba że recepta się już przeterminowała? Może była miesięczna?

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️
    Gratulacje! :)

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wypisane 4 albo 5 opakowań utrogesanu i wykupiłam wszystko na raz :)

    U mnie chyba będzie opóźnienie 🥲🥲🥲

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja miałam wypisane 4 albo 5 opakowań utrogesanu i wykupiłam wszystko na raz :)

    U mnie chyba będzie opóźnienie 🥲🥲🥲
    Oby niewielkie, u mnie było ok. 10-15 min spóźnienia :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Warto kupować poduszke ciazowa do spania ?

    Ja juz nie wiem jak mam spac na plecach czuje jakby mi cos cisnelo pecherz zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie mam za bardzo jak bo mnie cos boli ... Na boku to jeszcze ewentualnie prawym a czytam ze lepiej na lewym 😊 jak żyć ?
    Koniecznie! :) Dla mnie to must have! Co prawda ja zasypiam z nią na boku i fajnie podpiera ciało ale często budzę się rano spiąć na plecach i również jest wygodnie :)

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Koniecznie! :) Dla mnie to must have! Co prawda ja zasypiam z nią na boku i fajnie podpiera ciało ale często budzę się rano spiąć na plecach i również jest wygodnie :)
    Ja już poduchę mam w koszyku 🤣🤣

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ