Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️

    Gratulacje <3 <3 <3 Pięknie rośnie - oby tak dalej! :)


    PS> Pierwszy raz nie wzięłam na noc luteiny - zamiast tego stwierdziłam, że przerzucę się na rano. No i pierwszy raz od dłuższej chwili nie miałam aż tak porąbanych snów oraz doła / stanów lękowych po przebudzeniu. Progesteron średnio mi działa na hormonalną psychę widzę... A może jednorazowy zbieg okoliczności? Taka ciekawostka u mnie :)

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Oby niewielkie, u mnie było ok. 10-15 min spóźnienia :)

    Ale to jeszcze bardziej nakręca 🥲
    Zjadłam ciastko mam nadzieję, że nie będzie za bardzo brykał i pokaże co trzeba

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ale to jeszcze bardziej nakręca 🥲
    Zjadłam ciastko mam nadzieję, że nie będzie za bardzo brykał i pokaże co trzeba

    U mnie po krówce było szaleństwo, ale się udało pomierzyć :D :D Niestety wiem... każda minuta opóźnienia powodowała, że coraz bardziej się stresowalam :/ będzie dobrze! Obyś zaraz weszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 10:56

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 8 lipca 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny mam zalatany lipiec. Na nic czasu. W oge jak wchodzę to chwilę poczytam i tyle z mojej aktywności. No ale maluch też ciągle w domu, więc mam za kim biegać 😅
    Teraz chwila dla siebie bo czekam przed gabinetem.
    Gratuluję wszystkich wizyt. Te zdjęcia są urocze🥰

    A poduszkę ciążowa polecam, jak już brzuszek większy to się mega sprawdziła. Miałam ta w literkę C.

    kropka_aga, Paulina66, Dango lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach
    Kciukaski

    Może teraz będą się sypać niebieskie serduszka 😀 ja po cichutku na to liczę

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Ale dziewczyny mam zalatany lipiec. Na nic czasu. W oge jak wchodzę to chwilę poczytam i tyle z mojej aktywności. No ale maluch też ciągle w domu, więc mam za kim biegać 😅
    Teraz chwila dla siebie bo czekam przed gabinetem.
    Gratuluję wszystkich wizyt. Te zdjęcia są urocze🥰

    A poduszkę ciążowa polecam, jak już brzuszek większy to się mega sprawdziła. Miałam ta w literkę C.

    Koniecznie daj znać po wizycie! :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 360 596

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    A to dziwne…bo jednorazowo można wykupić leku na 120 dni, tym bardziej że jak piszesz, że miałaś 3 op wypisane to na spokojnie się mieści w tym. Chyba że recepta się już przeterminowała? Może była miesięczna?
    Nie nie, wyszłam z gabinetu jakoś 19:55 a 20:10 odebrałam receptę i miałam wypisane 2 opakowania a ze dwa razy dziennie to miało mi starczyć na 20 dni więc nawet jeśli miałabym brać po jednej to byłoby 40 dni więc nie wiem totalnie o co tej babce chodziło bo tylko mówiła że ona nie może 🤦‍♀️ oby mnie tylko gin nie pociągnął za wystawienie recepty bo ja chyba rozniosę 🙄

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    My już po wizycie, wszystko jest dobrze ❤️ dzidziuś nadrobił kilka dni, bo powinno być dziś 11+0, a mamy 4.86cm i tym samym 11+5. Nie chciał się ruszać, chyba bedzie leniwy maluszek 😅 FHR 176, także już się nie stresuję, że za niskie. Mamy tez kość nosową i małą przezierność karkową, więc pani doktor powiedziała, że dobry znak i żeby nie stresować się prenatalnymi za tydzień. Ulga i ogromne szczęście 🥰

    74ac821dc5953.jpg

    Dziś mam pobranie na Nifty, mam nadzieję że wynik zdąży przyjść do prenatalnych, a jak nie to będzie chwilę po ☺️
    No pięknie urósł bobasek ❤️gratulacje 🥳

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    Nie nie, wyszłam z gabinetu jakoś 19:55 a 20:10 odebrałam receptę i miałam wypisane 2 opakowania a ze dwa razy dziennie to miało mi starczyć na 20 dni więc nawet jeśli miałabym brać po jednej to byłoby 40 dni więc nie wiem totalnie o co tej babce chodziło bo tylko mówiła że ona nie może 🤦‍♀️ oby mnie tylko gin nie pociągnął za wystawienie recepty bo ja chyba rozniosę 🙄

    tez nie wiem o co mogło jej chodzić... :/ ja miałam 3op. po 20 tabletek i bez problemu wydali całość... dawkowanie 2x dziennie przez miesiąc... nie miałaś możliwości podjechać do innej apteki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:24

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Czasem sobie tu wpadam do Was na cichacza i podczytuję, jednocześnie mocno trzymając za każdą kciuki.
    Szczególnie za znane mi z wątków miesięcznych nicki. Cieszę się, że u Was wszystko dobrze 🥰 rośnijcie zdrowo i te, które czekają na prenatalne oby odetchnęły z ulgą 🤞🏼
    Wpadłam bo widziałam, że pisałyście dzisiaj o duphastonie. Ja mam 2 albo 3 całe opakowania (muszę sprawdzić jak wrócę z pracy) bo wykupiłam właśnie na raz a okazało się, że już niepotrzebny i chęcią oddam za darmo.
    Jest któraś chętna? 😊

    kropka_aga, NinaB, Justa28, Fasolowa_zupa, Paulina66, CrazyDaisy, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    Nie nie, wyszłam z gabinetu jakoś 19:55 a 20:10 odebrałam receptę i miałam wypisane 2 opakowania a ze dwa razy dziennie to miało mi starczyć na 20 dni więc nawet jeśli miałabym brać po jednej to byłoby 40 dni więc nie wiem totalnie o co tej babce chodziło bo tylko mówiła że ona nie może 🤦‍♀️ oby mnie tylko gin nie pociągnął za wystawienie recepty bo ja chyba rozniosę 🙄
    A może "potrzebowała" recepty dla kogoś znajomego swojego i dlatego tak powiedziała że więcej nie może? Taka głupia myśl mi przez głowę przeszła.. Oszustów nie brakuje..

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Czasem sobie tu wpadam do Was na cichacza i podczytuję, jednocześnie mocno trzymając za każdą kciuki.
    Szczególnie za znane mi z wątków miesięcznych nicki. Cieszę się, że u Was wszystko dobrze 🥰 rośnijcie zdrowo i te, które czekają na prenatalne oby odetchnęły z ulgą 🤞🏼
    Wpadłam bo widziałam, że pisałyście dzisiaj o duphastonie. Ja mam 2 albo 3 całe opakowania (muszę sprawdzić jak wrócę z pracy) bo wykupiłam właśnie na raz a okazało się, że już niepotrzebny i chęcią oddam za darmo.
    Jest któraś chętna? 😊
    Nayeli dzięki za miłe słowa ❤️❤️❤️ też mam tak że czasem podczytuję inne wątki i szukam info o znanych nickach

    Klaudia - ktoś nad Tobą czuwa, Nayeli poratuje 🥰

    Nayeli, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Czasem sobie tu wpadam do Was na cichacza i podczytuję, jednocześnie mocno trzymając za każdą kciuki.
    Szczególnie za znane mi z wątków miesięcznych nicki. Cieszę się, że u Was wszystko dobrze 🥰 rośnijcie zdrowo i te, które czekają na prenatalne oby odetchnęły z ulgą 🤞🏼
    Wpadłam bo widziałam, że pisałyście dzisiaj o duphastonie. Ja mam 2 albo 3 całe opakowania (muszę sprawdzić jak wrócę z pracy) bo wykupiłam właśnie na raz a okazało się, że już niepotrzebny i chęcią oddam za darmo.
    Jest któraś chętna? 😊

    To tak jak ja czytam Wasz wątek grudniówek i patrzę co u znajomych nicków z miesięcznego :D i czasami coś podkradnę 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:44

    NinaB lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie kupujecie luźne spodnie? Na ciążowe jeszcze za wcześnie, a ja już nie mam w czym chodzić:( normalnie mam problem ze spodniami noszę rozmiar 42-44 i muszą być długie bo mam 173 cm wzrostu. A teraz to już wg tragedia xd nie chce wydawać też dużej kasy na to wiadomo, może macie jakieś polecenia?

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Też chodzą za mną racuchy, od weekendu 🤣

    Za mną nie chodziły ale jak zobaczyłam słowo racuchy ... CHCE JE ! 🤣🤣

    Paulina66 super wieści ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:53

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciociunie u nas wszystko wzorowo, książkowo 🥰
    Dzidzia zdrowa, lekarz badał bardzo dokładnie każdy parametr i opowiadał, ryzyka bardzo bardzo niskie. Ma już 6,6 cm.
    Nie chciała na początku pokazać dobrze przeziernosci karkowej więc musiałam iść na spacer 😆
    Ale wróciłam i wszystko pięknie pokazała, paluszki też liczyliśmy i nosek pięknie widoczny się uwydatnił.
    Na 80% dziewczynka 🥹🥹🥹🥹🥹🥹😍😍😍😍😍

    Ciąża o 1 dzień starsza wyszła, termin porodu 14 stycznia.
    Badania połówkowe 8 września

    Jestem przeszczęśliwa 😍

    1a8a73d9-2a11-4d6c-90fb-cf7f109b5bd5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:52

    kropka_aga, Martolina, Kroliczek2411, Mama Asia, Hortensjaogrodowa, Justa28, ellevv, Fasolowa_zupa, milka_91, CrazyDaisy, Paulina66, BudyńŚmietankowy, NinaB, Karola1995, Dango, Rossetia, klaudia00.., ILCIA, Pogubiona, Dariana, Olkafar, Nayeli, kasialinkaa, emciak lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 wrote:
    Dziewczyny gdzie kupujecie luźne spodnie? Na ciążowe jeszcze za wcześnie, a ja już nie mam w czym chodzić:( normalnie mam problem ze spodniami noszę rozmiar 42-44 i muszą być długie bo mam 173 cm wzrostu. A teraz to już wg tragedia xd nie chce wydawać też dużej kasy na to wiadomo, może macie jakieś polecenia?

    Ja sobie zamówiłam kilka ciuchów w Sinsay... też nie chcę wydać kasy na ciuchy w których później i tak pewnie nie bedę chodzić. Na razie zamówiłam po prostu na gumce, materiałowe, aby mnie nie uciskały ani nic. Jeszcze bez sensu kupować ciążowe jak ledwo co brzuch widać :D jak będą nie takie to oddam najwyżej :D

    Aga32 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ciociunie u nas wszystko wzorowo, książkowo 🥰
    Dzidzia zdrowa, lekarz badał bardzo dokładnie każdy parametr i opowiadał, ryzyka bardzo bardzo niskie. Ma już 6,6 cm.
    Nie chciała na początku pokazać dobrze przeziernosci karkowej więc musiałam iść na spacer 😆
    Ale wróciłam i wszystko pięknie pokazała, paluszki też liczyliśmy i nosek pięknie widoczny się uwydatnił.
    Na 80% dziewczynka 🥹🥹🥹🥹🥹🥹😍😍😍😍😍

    Ciąża o 1 dzień starsza wyszła, termin porodu 14 stycznia.
    Badania połówkowe 8 września

    Jestem przeszczęśliwa 😍

    1a8a73d9-2a11-4d6c-90fb-cf7f109b5bd5.jpg

    Cudowne wieści <3 MÓWIŁAM że będzie różowe serduszko :D :D <3
    U mnie identycznie wyszło, że 1 dzień starsza ciąża :D

    milka_91 wrote:
    Za mną nie chodziły ale jak zobaczyłam słowo racuchy ... CHCE JE ! 🤣🤣

    Paulina66 super wieści ♥️
    Tak to tez nie miałam ochoty, ale zobaczyłam na zdjęciu i momentalnie ich zachciałam 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:58

    Kokosik, milka_91 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik cudownie 💓💓💓

    Kokosik lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ciociunie u nas wszystko wzorowo, książkowo 🥰
    Dzidzia zdrowa, lekarz badał bardzo dokładnie każdy parametr i opowiadał, ryzyka bardzo bardzo niskie. Ma już 6,6 cm.
    Nie chciała na początku pokazać dobrze przeziernosci karkowej więc musiałam iść na spacer 😆
    Ale wróciłam i wszystko pięknie pokazała, paluszki też liczyliśmy i nosek pięknie widoczny się uwydatnił.
    Na 80% dziewczynka 🥹🥹🥹🥹🥹🥹😍😍😍😍😍

    Ciąża o 1 dzień starsza wyszła, termin porodu 14 stycznia.
    Badania połówkowe 8 września

    Jestem przeszczęśliwa 😍

    1a8a73d9-2a11-4d6c-90fb-cf7f109b5bd5.jpg
    Ojej🥹 jaka kokardka słodka 🥰 gratulacje 🤗 niech kolejna dziewczynka rośnie zdrowo 🥳🥳🥳

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ