Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana i Kropka_aga !!! Gratuluję chłopców 🩵🩵
    Poprawiłyście wyniki płci męskiej na forum

    Wspaniale że wszystko dobrze i jesteście już po 😊🩵

    Dariana lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Gratuluję kochana.

    Dziewczyny to z usg prenatalnego co krew pobierają można się dowiedzieć jaka płeć? Czy to inne badania?

    Zależy jak się bobo ułoży, u mnie na prenatalnych nie było widać, bo się kręcił ostro... dzisiaj miałam zwykłą wizytę :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Zależy jak się bobo ułoży, u mnie na prenatalnych nie było widać, bo się kręcił ostro... dzisiaj miałam zwykłą wizytę :)
    Jak zapytałam doktora na prenatalnych i płeć to mi powiedział że jeszcze za wcześnie. Pewnie nie chciało mu się patrzeć. Zmęczony po dyżurze a pacjentek mnóstwo było.

    Mam nadzieję że na wizycie 23 się dowiem 🤩

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Jak zapytałam doktora na prenatalnych i płeć to mi powiedział że jeszcze za wcześnie. Pewnie nie chciało mu się patrzeć. Zmęczony po dyżurze a pacjentek mnóstwo było.

    Mam nadzieję że na wizycie 23 się dowiem 🤩

    Dzisiaj też było ciężko, ale dlatego, że się faktycznie odwracał. Jakby na początku sprawdziła to byłoby łatwiej, bo był spokojniejszy, a jak zaczęła go szturchać to się rozbrykał i co chciała pomierzyć to tańcował :D

    Wydaje mi się, że się już dowiesz, będziesz znacznie dalej niż ja obecnie :) O ile będzie współpracować :D :D

    u nas niby tydzień i 2 dni między wizytami a różnica 2 cm i 20g :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 13:21

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulację chłopców🩵

    Dariana lubi tę wiadomość

    age.png.
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9.08 zapisałam się na badania połówkowe.Ze względu na bliźniaki mam przyjść w 18 tygodniu.

    kropka_aga, ellevv lubią tę wiadomość

    age.png.
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dzisiaj też było ciężko, ale dlatego, że się faktycznie odwracał. Jakby na początku sprawdziła to byłoby łatwiej, bo był spokojniejszy, a jak zaczęła go szturchać to się rozbrykał i co chciała pomierzyć to tańcował :D

    Wydaje mi się, że się już dowiesz, będziesz znacznie dalej niż ja obecnie :) O ile będzie współpracować :D :D

    u nas niby tydzień i 2 dni między wizytami a różnica 2 cm i 20g :O
    Teraz tak rośnie dzidziuś. Sama widziałam po usg jak w szpitalu byłam jak szybko rósł.

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 14 lipca 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kokosik jaka cudowna pamiątka, zdolne koleżanki 🤩

    @kropka_aga opisz potem jaka reakcja męża, uwielbiam czytać Wasze historie jak reagują Panowie. Gratuluję 💙

    @Dariana gratulacje za drugiego synka, niech rośnie zdrowiutki 💙

    @Paulina66 witamy w team #babygirl 🩷 rośnij Księżniczko

    Powodzenia nq dzisiejszych wizytach 🤞🤞🤞
    Ale cudnie wygląda ta pierwszą strona rozrastająca się w 🩷💙🥹

    My właśnie w drodze powrotnej z Łodzi, polecam ogromnie Oratorium Zoo Łódź, syn zachwycony, my dorośli też. No i był weekend pod patronem Kapibary, więc wiecie jaki szał u syna. Wstrzeliliśmy się w okno pogodowe dopiero przy wyjściu z zoo zaczęło kropić a tak to 6h dreptania w dobrej pogodzę. Piłeczka też dała radę 🥹

    Urywki dla Was na zachętę:

    Screenshot-20250714-142813-com-instagram-android-edit-29028136528903.jpg

    img-1-1752416926526-edit-29039047615360.jpg

    IMG-20250713-114357.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 14:36

    Paulina66, Kroliczek2411, Justa28, Karola1995, Kate95, Martolina, Dariana, Kokosik, Dango, Ladybug lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3561

    Wysłany: 14 lipca 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Z jednej strony to się obawiam jak sobie poradzę,a z drugiej bardzo się boję o ich zdrowie.Cieszę się bo mam prawie 8 letniego syna i obawiałam się,że będzie zbyt duża różnica wieku,a tak sprawa dzieci została rozwiązana🤣

    Domyślam się że stres jest przez to że to jednak ciąża trochę trudniejsza niż pojedyncza. Ale na pewno wszystko będzie ok i donosicie się spokojnie jak najdłużej :) moja koleżanka zaszła w 5 ciążę która była bliźniacza i rodziła SN szalona 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 15:31

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie, uspokoiłam się, zdecydowanie tego potrzebowałam. Wszystko jest w porządku, dzidzia dziś wyjątkowo brykała (chyba pierwszy raz, bo tak to śpioszek był 😅), aż się wzruszyłam i widziałam migające serduszko. Mierzy już 8,58 cm ❤️ Kolejna wizyta bez zmian 30.07.

    3a5ca3316c69c.jpg

    Karola1995, ellevv, milka_91, kropka_aga, Fasolowa_zupa, gajowa, Hortensjaogrodowa, ILCIA, kasialinkaa, Pogubiona, Dariana, klaudia00.., Paulina66, Kokosik, Dango, Puszkina, CrazyDaisy, Olkafar, Kroliczek2411, Ladybug lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2008 3495

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Już po wizycie, uspokoiłam się, zdecydowanie tego potrzebowałam. Wszystko jest w porządku, dzidzia dziś wyjątkowo brykała (chyba pierwszy raz, bo tak to śpioszek był 😅), aż się wzruszyłam i widziałam migające serduszko. Mierzy już 8,58 cm ❤️ Kolejna wizyta bez zmian 30.07.

    3a5ca3316c69c.jpg


    Niech zdrowo rosnie ❤️❤️takie wiadomości ciesza najbardziej ❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 15:44

    Justa28, Kate95 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 super ,że wszystko dobrze ❤️ kawał dzidziusia :D

    Justa28 lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa piękne wieści <3

    Justa28 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2008 3495

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę dziewczyny to te bobasy teraz chyba jakos szybciej rosną jak na poczatku😊

    Kate95, Olkafar lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Tak patrzę dziewczyny to te bobasy teraz chyba jakos szybciej rosną jak na poczatku😊


    No u mnie na ostatniej wizycie było nie całe 2 cm .. ciekawe jak będzie jutro 🥹 ale pewnie będzie spora różnica :D

    Olkafar lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2008 3495

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    No u mnie na ostatniej wizycie było nie całe 2 cm .. ciekawe jak będzie jutro 🥹 ale pewnie będzie spora różnica :D


    U mnie 3 tygodnie temu bylo 6.9 cm 😊

    To ile teraz bedzie ? 🤯🤯

    milka_91 lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3963 5429

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    U mnie 3 tygodnie temu bylo 6.9 cm 😊

    To ile teraz bedzie ? 🤯🤯
    U mnie 4.07 było 6,8 cm, a dzisiaj 8,8 cm :D :D

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 14 lipca 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Domyślam się że stres jest przez to że to jednak ciąża trochę trudniejsza niż pojedyncza. Ale na pewno wszystko będzie ok i donosicie się spokojnie jak najdłużej :) moja koleżanka zaszła w 5 ciążę która była bliźniacza i rodziła SN szalona 🙈
    Ja sama z siebie bym się naturalnie nie podjeła porodu blizniaków.Rodziłam już Sn,ale pojedyńcza ciąża to co inne niż blizniacza,bałabym się nawet ewentualnych komplikacji.

    age.png.
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2008 3495

    Wysłany: 14 lipca 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    U mnie 4.07 było 6,8 cm, a dzisiaj 8,8 cm :D :D


    To u mnie pewnie bedzie mial z 11 cm 🤯🤯

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 14 lipca 2025, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5.07 jedno-5,2 cm a drugie 4,3 cm więc podejrzewam,że w sierpniu przyrost będzie spory🙂

    age.png.
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ