Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję już ruchy pomimo, że to dopiero 14tc, ale już motylek jest aktywny, w szczególności po posiłku.

    Co do imion to dla chłopca miałam wybrane Cezary lub Bruno, ale prawdopodobnie będzie dziewczynka, więc na 90% będzie Wanda chociaz podobała Nam się też Blanka, chociaż sporo tych imion. Zawsze podobała mi się Iga, ale teraz jest taki wysyp, że zrezygnowałam. 🫣

    Fasolowa_zupa, Hortensjaogrodowa, Dango, Pogubiona lubią tę wiadomość

    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Nie przejmuj się - to chyba nie jest jeszcze imię z TOP10, a szanse na to, że nasze OvuMaluszki spotkają się w jednej grupie w przedszkolu są raczej nikłe :) wybieraj tak, jak serce Ci podpowiada :)

    Ależ ja bym się w ogóle nie przejmowała tym faktem! Tylko, że dla dziewczynki Cezary to tak nie bardzo 🤣😅

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2015 3509

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jak mnie wkur**l lekarz jakbym nie chodzila prywatnie to bym sobie dzisiaj klaki ze łba wyrywala . Zmierzyl mi dziecko zgięte w pol i wpisal 15 tydzien konowal jeden . Nie dal mi skierowania na połówkowe twierdzac ze on sam je zeobi i ze jest nie potrzebne na pecherz nie dal mi nic bo to dziecko moze cisnac. Plakac mi sie chce a oto zdjecie jak zmierzyl debil bobasa 🙁

    IMG-20250724-132050.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 13:26

    Hortensjaogrodowa, ILCIA, kropka_aga, klaudia00.., Justa28 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Kasialinka
    Pogubiona
    Gratulacje udanych wizyt! Szkoda że bez foteczek, ale najważniejsze że bobasy zdrowo rosną. Dużo zdrowia dla Was!

    Dziewczyny niech już będzie czuć ruchy bobasa, bo to będzie codzienne potwierdzenie,że jest ok i ze on tam jest, idzie oszaleć w tym czasie między wizytami.

    Dango gratulacje!
    Cześć chłopaku! ⚽️🎣🧸
    (nie mogłam się zdecydować na jeden atrybut)
    Ja też już czekam na ruchy ale obawiam się, że nie będzie to prędko. W obu ciążach czułam je bardzo późno, jakoś trudno mi je odróżnić od pracy jelit. Niby w drugiej ciąży szybciej się je czuje ale miałam wtedy łożysko na przedniej ścianie, plus mam trochę tłuszczu na brzuchu 🙄 teraz mam na tylnej to jakaś szansa jest, że będzie prędzej ale mimo to nie liczę na cuda. Detektor leży i czeka ale pewnie wypróbuję go najwcześniej za jakiś miesiąc.

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dango wrote:
    Przyszły wyniki Sanco (po 48h od pobrania krwi, wow😮)

    Zdrowy chłopak 🩵

    ellevv prośba o zakolorowanie serduszka 😊
    Super wieści!

    Dango lubi tę wiadomość

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga - piękne kwiaty i prezent 💐

    kasialinka i Pogubiona - cieszę się, że wszystko u Was okej 🥰

    Kroliczek2411 - sto lat dla córki i najlepsze życzenia też dla Ciebie z tej okazji!

    Paulina66 - nam się pierwszy raz udało złapać tętno w ubiegłą niedzielę i też po chwili uciekło 😅 Teraz pewnie z każdym dniem będzie coraz lepiej 😊

    milka_91 - dzielnie dążymy do balansu na pierwszej stronie 🩵 Jeszcze sporo serduszek do zakolorowania, to może nam się to jakoś wyrówna finalnie 😁

    Fasolowa_zupa - wszystkie pasują idealnie! 😁 Piłka - babcia fanka piłki nożnej, gdy będzie starszy to na pewno będą oglądać mecze, wędka - dziadek zapalony wędkarz i na pewno będzie chciał przekazać pasję młodemu pokoleniu i miś, bo tata Michał nazywany potocznie Miśkiem 🫣

    kropka_aga, Kroliczek2411, Fasolowa_zupa, kasialinkaa, milka_91, Pogubiona lubią tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Jejku dziewczyny jak mnie wkur**l lekarz jakbym nie chodzila prywatnie to bym sobie dzisiaj klaki ze łba wyrywala . Zmierzyl mi dziecko zgięte w pol i wpisal 15 tydzien konowal jeden . Nie dal mi skierowania na połówkowe twierdzac ze on sam je zeobi i ze jest nie potrzebne na pecherz nie dal mi nic bo to dziecko moze cisnac. Plakac mi sie chce a oto zdjecie jak zmierzyl debil bobasa 🙁
    Kurcze faktycznie kiepska ta wizyta :( skoro chodzisz prywatnie to może odpuść wizyty na NFZ? Najpierw tyle czekania, a potem takie zachowanie? Zdjęcia nie widać.

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2015 3509

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Kurcze faktycznie kiepska ta wizyta :( skoro chodzisz prywatnie to może odpuść wizyty na NFZ? Najpierw tyle czekania, a potem takie zachowanie? Zdjęcia nie widać.


    2.5 h opoznienia jeszcze doktor obrazony 🙁

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, masakra... ja się jednak cieszę, że nie chodzę na NFZ... bo już tyle narzekań było... jak nie sprzęt, to lekarz. Widać, że zmierzył dziecko od głowy do pupy... jesteś w 17 tc (w sumie zaczęłaś 18) to przecież już się tak nie mierzy.... :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 13:34

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po konsultacjach. Wg lekarza z obrazu i pomiarów usg dziecko zdrowe ale mimo wszystko dał skierowanie na amniopunkcje.
    Z mężem chyba się nie zdecydujemy na nią, bo to pewne ryzyko.
    Dziewczyny a Waszym zdaniem amniopunkcja bezpieczna? Zdecydowały byście się?

    Gratuluję udanych wizyt.

    Zapytałam dzisiaj o płeć to konował powiedział że za wcześnie 🙈

    Marti98 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Jejku dziewczyny jak mnie wkur**l lekarz jakbym nie chodzila prywatnie to bym sobie dzisiaj klaki ze łba wyrywala . Zmierzyl mi dziecko zgięte w pol i wpisal 15 tydzien konowal jeden . Nie dal mi skierowania na połówkowe twierdzac ze on sam je zeobi i ze jest nie potrzebne na pecherz nie dal mi nic bo to dziecko moze cisnac. Plakac mi sie chce a oto zdjecie jak zmierzyl debil bobasa 🙁

    IMG-20250724-132050.jpg
    Jeny, współczuję takiej wizyty 🫂 Czy masz możliwość zmiany lekarza na NFZ? Bo nie dość, że kpina z godziną, fochy, to jeszcze widać jaka jakość badania…

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Jestem już po konsultacjach. Wg lekarza z obrazu i pomiarów usg dziecko zdrowe ale mimo wszystko dał skierowanie na amniopunkcje.
    Z mężem chyba się nie zdecydujemy na nią, bo to pewne ryzyko.
    Dziewczyny a Waszym zdaniem amniopunkcja bezpieczna? Zdecydowały byście się?

    Gratuluję udanych wizyt.

    Zapytałam dzisiaj o płeć to konował powiedział że za wcześnie 🙈

    Ja raczej bym się nie zdecydowała, w szczególności, że to ryzyko nie jest aż tak duże.. czasami amniopunkcja nie konczy się dobrze niestety, a okazuje się, że dziecko w 100% było zdrowe. Chyba wolalabym wykonać NIFTY lub podobne na początku.... Ew. gdyby nifty wyszło podejrzane to może wtedy w totalnej ostateczności bym zrobiła amnio...

    A powiedział Ci co zawyżyło ryzyka? Niska pappa (mom)? Wysoka beta (mom)? Przezierność karkowa, przepływy, wiek? Przeliczył Ci to? Bo mi lekarka od razu powiedziała, który dokładnie parametr narobił zamieszania....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 13:46

    ILCIA, Fasolowa_zupa, Hortensjaogrodowa, Dango, Pogubiona lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ja raczej bym się nie zdecydowała, w szczególności, że to ryzyko nie jest aż tak duże.. czasami amniopunkcja nie konczy się dobrze niestety, a okazuje się, że dziecko w 100% było zdrowe. Chyba wolalabym wykonać NIFTY lub podobne na początku.... Ew. gdyby nifty wyszło podejrzane to może wtedy w totalnej ostateczności bym zrobiła amnio...

    A powiedział Ci co zawyżyło ryzyka? Niska pappa (mom)? Wysoka beta (mom)? Przezierność karkowa, przepływy, wiek? Przeliczył Ci to? Bo mi lekarka od razu powiedziała, który dokładnie parametr narobił zamieszania....
    Raczej chodzi o wiek. Wszystkie pomiary i przepływy ok.

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Raczej chodzi o wiek. Wszystkie pomiary i przepływy ok.

    To ja bym zrobiła np. Nifty jeśli chcesz robić jakieś badania :) amnio nie ucieknie w razie czego.

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Jejku dziewczyny jak mnie wkur**l lekarz jakbym nie chodzila prywatnie to bym sobie dzisiaj klaki ze łba wyrywala . Zmierzyl mi dziecko zgięte w pol i wpisal 15 tydzien konowal jeden . Nie dal mi skierowania na połówkowe twierdzac ze on sam je zeobi i ze jest nie potrzebne na pecherz nie dal mi nic bo to dziecko moze cisnac. Plakac mi sie chce a oto zdjecie jak zmierzyl debil bobasa 🙁

    IMG-20250724-132050.jpg

    Kurde człowiek czeka do wizyty, ekscytuje sie, a tu takie kwiatki.
    Nie dziwie się że jesteś zła.
    Trochę strata czasu taka wizyta, jedyny plus że bobasa zobaczyłaś.

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 24 lipca 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Jestem już po konsultacjach. Wg lekarza z obrazu i pomiarów usg dziecko zdrowe ale mimo wszystko dał skierowanie na amniopunkcje.
    Z mężem chyba się nie zdecydujemy na nią, bo to pewne ryzyko.
    Dziewczyny a Waszym zdaniem amniopunkcja bezpieczna? Zdecydowały byście się?

    Gratuluję udanych wizyt.

    Zapytałam dzisiaj o płeć to konował powiedział że za wcześnie 🙈

    Ja już w pierwszej ciąży mówiłam, że gdyby było ryzyko jakiejkolwiek wady to zgadzam się na amniopunkcję, w tej również bym się zgodziła. Ryzyko jakiegokolwiek powikłania aktualnie jest poniżej 1%.

    Edit. oczywiście to ryzyko podjęłabym po złych wynikach pappy i nifty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 13:56

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Jestem już po konsultacjach. Wg lekarza z obrazu i pomiarów usg dziecko zdrowe ale mimo wszystko dał skierowanie na amniopunkcje.
    Z mężem chyba się nie zdecydujemy na nią, bo to pewne ryzyko.
    Dziewczyny a Waszym zdaniem amniopunkcja bezpieczna? Zdecydowały byście się?

    Gratuluję udanych wizyt.

    Zapytałam dzisiaj o płeć to konował powiedział że za wcześnie 🙈
    Zrób jak ci dyktuje serducho

    Ja osobiście nie robiłabym i jak dla mnie nawet i diagnoza urodzenia chorego dziecka nie zmienia nic ,urodziła bym.
    Ale to moje poglądy i zdanie.

    Hortensjaogrodowa, Marti98 lubią tę wiadomość

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Raczej chodzi o wiek. Wszystkie pomiary i przepływy ok.
    To czym się martwisz ? To są statystyki ,ja mam 42 lata i sugeruje się genetycznym USG ,jest ok to czemu miałoby być inaczej że względu na wiek.

    Jakiś czas temu miałam rozmowę z ginekolog prowadząca odnośnie tych badań i powiedziała że ze swojego 30 letniego doświadczenia wie że to większe ryzyko urodzeń dzieci chorych jest wśród młodych kobiet jak u tych po 35 roku.
    I tak naprawdę to może coś w tym jest.

    Natomiast ten starszy wiek może komplikować dotrzymanie do końca ,wcześniejsze porody

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2015 3509

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna z tekstem ze nie wie czy przy mojej wadze zmierzy takim malym dopplerem jak macie domowe malenstwa puls i kit w 17 tygodniu ? Uparlam sie zeby zobaczyla z bolem dupy znalazla 🙁
    Jest mi najnormalniej w swiecie przykro bo placimy duze pieniadze a traktuja nas gorzej jak bydlo 🙁

    Moge teraz zmienic lekarza na nfz ? Albo tylko prywatnie chodzic ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 14:26

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 24 lipca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Jestem już po konsultacjach. Wg lekarza z obrazu i pomiarów usg dziecko zdrowe ale mimo wszystko dał skierowanie na amniopunkcje.
    Z mężem chyba się nie zdecydujemy na nią, bo to pewne ryzyko.
    Dziewczyny a Waszym zdaniem amniopunkcja bezpieczna? Zdecydowały byście się?

    Gratuluję udanych wizyt.

    Zapytałam dzisiaj o płeć to konował powiedział że za wcześnie 🙈
    Ja osobiście bym nie robiła amniopunkcji, poniewz bałabym się, że coś się potem znacznie dziać... Jeżeli nie czujesz się spokojna po tej rozmowie to może jednak badanie nipt zrobicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2025, 14:28

    age.png
‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ