Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Aga32 - lista z dobrych lisków jest dobrą bazą chociaż ja ją osobiście trochę modyfikuję, dużo podpytuje koleżanek i kupiłam więcej ciuszków niż było wskazane na tej liście.

    Karola- nie przejmuj się komentarzami, na przyszłość nic im nie musicie mówić co się dzieje, żeby się nie mieli okazji wypowiadać. Moja teściowa też jest pierwsza do dawania niechcianych rad 🤣 to chyba taki atrybut teściowych

    Mdłości mam ale tylko od rana, w pierwszym trymestrze miałam cały dzień. Jem już prawie wszystko (z jakiegoś powodu ekstremalnie odrzuca mnie od kurczaka i ziemniaków) i zaczynam nadrabiać kilogramy które straciłam na początku. Brzuch już też widoczny i bardziej ciążowy niż obżarty, ostatnio nawet pani w warzywniaku zauważyła że jestem w ciąży 😅
    U mnie zdecydowanie tez mocniej widać, maz jest w szoku bo mówi, ze normalnie widac z tygodnia na tydzien różnicę, mimo, ze codziennie się widzimy 😁 jeszcze chwilę temu nie było tak widac. Z resztą czuję po legginsach, ze robią się ciasne wiec pewnie czas na nowy zakup znów 🤷‍♀️

    A jak się najem dobrze to mam taki 1mc do przodu 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2025, 10:31

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    U mnie zdecydowanie tez mocniej widać, maz jest w szoku bo mówi, ze normalnie widac z tygodnia na tydzien różnicę, mimo, ze codziennie się widzimy 😁 jeszcze chwilę temu nie było tak widac. Z resztą czuję po legginsach, ze robią się ciasne wiec pewnie czas na nowy zakup znów 🤷‍♀️

    A jak się najem dobrze to mam taki 1mc do przodu 🤣🤣🤣

    Oj tak, polecam bardzo legginsy i kolarki ciążowe z hm, już od 2 tygodni w nich śmigam i to zdecydowanie najwygodniejsze legginsy!

    Ale dziś ekipa wizytuje 😱 trzymam mocno kciuki

    klaudia00.., NinaB, CrazyDaisy, Dango lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    U mnie zdecydowanie tez mocniej widać, maz jest w szoku bo mówi, ze normalnie widac z tygodnia na tydzien różnicę, mimo, ze codziennie się widzimy 😁 jeszcze chwilę temu nie było tak widac. Z resztą czuję po legginsach, ze robią się ciasne wiec pewnie czas na nowy zakup znów 🤷‍♀️

    A jak się najem dobrze to mam taki 1mc do przodu 🤣🤣🤣


    Ja rano to mam w miarę mały, jeszcze mieszczę się w dwie pary jeansów takich trochę luźniejszych :D ale to już ostatki
    Za to wieczorem to mam już duży brzuszek i nie da się go nawet wciągnąć 🤣

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Oj tak, polecam bardzo legginsy i kolarki ciążowe z hm, już od 2 tygodni w nich śmigam i to zdecydowanie najwygodniejsze legginsy!

    Ale dziś ekipa wizytuje 😱 trzymam mocno kciuki


    A prześwitują ? czy można chodzić, w krótkich t-shirtach do nich ?

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif

    Kokosik, ellevv, Martolina, kropka_aga, Karola1995, Pogubiona, gajowa, Dariana, Justa28, ILCIA, Fasolowa_zupa, milka_91, klaudia00.., NinaB, CrazyDaisy, Olkafar, kasialinkaa, Dango, Paulina66, Mama Asia lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 31 lipca 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif

    Super zdjęcie 🤣🥰
    Najważniejsze, że wszystko dobrze 🩷

    Puszkina lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    A prześwitują ? czy można chodzić, w krótkich t-shirtach do nich ?

    nie prześwitują i właśnie chodzę w krótkich topach do nich - mam te z linka w kolorze beżowym, bikery z tego samego materiału

    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1242368008.html?imwidth=264

    kropka_aga, milka_91 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif

    Bosko, gratulacje !
    Nie ma mu się co dziwić, wszyscy na urlopach, on też chce 😎

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2017 3513

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif



    Super ze wszystko dobrze 🙂🙂

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif
    Super, ze wszystko dobrze :) kawal chlopa juz 😁

    Puszkina lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif

    191g?!? 😲 A dopiero co to był mały Kropeczek!!!!!!
    Niech rośnie zdrowo!!! <3 A zdjęcie sztosik! :D

    Puszkina lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 31 lipca 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam telefon z diagnostyki, że nie mogli wykonać badania Sanco (2x nie mogli zbadać Nifty Pro)😔 Zapytałam czy mogę zrezygnować z ponownego badania. Mają mi dać znać. Nie wiem o co chodzi. Sanco miałam wykonane w 13+2.

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za listę , wpadam tu na szybko i chyba ominelam ten temat 😅

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif
    Super że wszystko ok.
    Zdjęcie wymiata z tymi okularkami 🤩

    Puszkina lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Dziś dostałam telefon z diagnostyki, że nie mogli wykonać badania Sanco (2x nie mogli zbadać Nifty Pro)😔 Zapytałam czy mogę zrezygnować z ponownego badania. Mają mi dać znać. Nie wiem o co chodzi. Sanco miałam wykonane w 13+2.

    Kurcze... ale niefart... po raz 3! Współczuję :( Mówili, czy frakcja była za mała, czy jak?

    Dariana lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina cudne zdjęcie❤️Dzidziuś chilluję :D

    Fasolowa_zupa, Puszkina lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja juz po badaniu.
    Wszystko wyglada ok, wyniki mam dobre wiec zadnych specjalnie zalecen.
    Niestety aparat do usg jest slaby wiec nie znam plci I nawet nie mam zdjecia, a ze gadalismy z lekarzem o roznych rzeczach jednoczesnie to nie wiem tez ile mierzy bobas, bo nie zapytalam a on mi dal tylko jakis wydruk z pracy serca. Lipa, zero newsów.
    Wiec dziewczyny w przypadku lux med ok nie place za to, ale wracam bez fotek i czas na wizycie też jest mocno ograniczony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2025, 12:43

    Karola1995, Justa28, gajowa, NinaB, Dariana, Puszkina, milka_91, Martolina, ILCIA, Olkafar, Pogubiona, Dango lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 363 596

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Już po wizycie, wszystko dobrze, mamy prawie 191g człowieka (wciąż bez imienia) 🩵Tętno i wszystko inne u dziecka i u mnie w porządku. Niestety mam tylko jedno średnie zdjęcie, ale dziś znów dziś przybrał pozycję jak na wakacjach, także chyba wszyscy gotowi do urlopu 🤭

    6454a8f307aa3.jpghttps://zapodaj.net/plik-9GD9Fc7Cif
    Gratulacje 😊
    Powodzenia dzisiaj dziewczyny 😌

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 31 lipca 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Kurcze... ale niefart... po raz 3! Współczuję :( Mówili, czy frakcja była za mała, czy jak?
    W sumie to nawet nie wiem, nic Pani nie mówiła. Ale to też był telefon z laboratorium diagnostyki a nie tego gdzie badają próbki. Nie mam już ochoty ponawiać czy też robić innych badań.

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 31 lipca 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze maluszki już się ruszają.U mnie póki co cisza oprócz tego,że mam dziwne uczucie jakby miało zacząć się coś dziać,ciężko mi to określić.

    age.png.
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ