Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Powiem wam ze poczytałam trochę o tym łożysku przodujacym i obleciał mnie strach i to konktetny . Niby lekarz tylko powiedzial ze takie jest ale ja juz mega spanikowałam . Moze nie potrzebnie szukałam informacjii na ten temat 😐
    Niepotrzebnie. Też o tym czytałam, na tym etapie jest jeszcze wcześnie i jest duża szansa, że się podniesie wraz ze wzrostem macicy.

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3987 5453

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam się w połowie ciąży 😱

    Dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu przespałam praktycznie całą noc i obudził mnie budzik o 7.30. Dawno tak wyspana się nie czułam 😁

    Mąż w końcu wczoraj poczuł ruchy i to 2x 😅 Młody lubi się wiercić między 22 a 23 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2025, 09:18

    Dariana, Karola1995, NinaB, Olkafar, gajowa, ellevv, Pogubiona, Dango, Kroliczek2411, kasialinkaa, Kokosik, CrazyDaisy, Martolina, Paulina66, Bergamotka94, milka_91 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2026 3517

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Niepotrzebnie. Też o tym czytałam, na tym etapie jest jeszcze wcześnie i jest duża szansa, że się podniesie wraz ze wzrostem macicy.


    Najgorsze jest to ze ono jest centralnie przodujace 😐naczytalam sie o krwotokach i świruje 🙁

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I połowa ciąży u mnie pyknela 😁
    Miłego weekendu dla wszystkich.

    Kropka Aga u mnie tak samo. Najbardziej aktywna wieczorem jak już się spać położymy 🥰

    gajowa, ellevv, Pogubiona, Dango, NinaB, kasialinkaa, Kokosik, Dariana, CrazyDaisy, Kroliczek2411, Paulina66 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • dzastakar Autorytet
    Postów: 254 349

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Nie nadrobię Was.
    Trochę czasu brak przez remonty domowe.
    Ale już praktycznie na finiszu ,został tylko salon ,ale to już we wrześniu jak już rok szkolny ruszy .

    Widziałam że piszecie o kopniakach , zazdroszczę ja to jedynie czuje czasami muśnięcie motylka ( w poprzednich ciazach już kopniacaki odczuwałam )

    Znajome zawaliły mnie ubrankami dla dzidzi ( dziewczęce) i też wzięłam sie za segregację ,pranie .
    Muszę rozmiarowo do kartonów poukładać ,zobaczę czego i jakiego rozmiaru mi potrzeba na start ( bo na pierwsze dni /tygodnie doświadczenia wiem że potrzebny będzie mi rozmiar 50 ( malutkie dzieci rodzę )
    I niebawem zacznę chyba już kompletować kosmetyki i wyprawkę do szpitala ,lubię mieć wcześniej.
    A skąd będziecie zamawiać kosmetyki i akcesoria ( podkłady ,wkładki aspiratory ,sudocremy itp )
    Jakie pieluszki na start ?
    Czytałam że teraz na "topie" są Lupilu z Lidla ale teraz zagawostka bo są premium i care.
    Myślałam na start kupić po paczce trzech firm ( pampers, Dada i te Lupilu)

    👩42🧑36 +5🥰

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Najgorsze jest to ze ono jest centralnie przodujace 😐naczytalam sie o krwotokach i świruje 🙁
    Karola mam nadzieje , że to nie przez moje pytanie ☹️
    Ja się nie znam na tym a w Internecie właśnie piszą dużo a niekoniecznie to musi się sprawdzić . Jest szansa , że łożysko się podniesie i tego się trzymaj. Jeżeli byłoby tak źle jak piszą to lekarz na pewno coś na ten temat by powiedział czy zalecił leżenie plackiem. Takie jest moje zdanie.
    Nie denerwuj się i nie czytaj bo wiem po sobie , że człowiek świruje od tego 🫣.

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2026 3517

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Karola mam nadzieje , że to nie przez moje pytanie ☹️
    Ja się nie znam na tym a w Internecie właśnie piszą dużo a niekoniecznie to musi się sprawdzić . Jest szansa , że łożysko się podniesie i tego się trzymaj. Jeżeli byłoby tak źle jak piszą to lekarz na pewno coś na ten temat by powiedział czy zalecił leżenie plackiem. Takie jest moje zdanie.
    Nie denerwuj się i nie czytaj bo wiem po sobie , że człowiek świruje od tego 🫣.


    Nie no coś ty ja poprostu myslalam ze cesarka i tyle a tu jednak nie do konca . Nic za 2.5 tyg wizyta u mojej Pani doktor to wypytam ją o to wszystko . Wczoraj byla tak miła wizyta ze nawet nie pomyslalam zeby zapytac. Nie mowil nic o leżeniu ani tym podobnych tylko powiedział ze łożysko centralnie przodujące 😐

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Nie no coś ty ja poprostu myslalam ze cesarka i tyle a tu jednak nie do konca . Nic za 2.5 tyg wizyta u mojej Pani doktor to wypytam ją o to wszystko . Wczoraj byla tak miła wizyta ze nawet nie pomyslalam zeby zapytac. Nie mowil nic o leżeniu ani tym podobnych tylko powiedział ze łożysko centralnie przodujące 😐
    Będzie dobrze ❤️🤞🏻

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastakar wrote:
    Witajcie,
    Nie nadrobię Was.
    Trochę czasu brak przez remonty domowe.
    Ale już praktycznie na finiszu ,został tylko salon ,ale to już we wrześniu jak już rok szkolny ruszy .

    Widziałam że piszecie o kopniakach , zazdroszczę ja to jedynie czuje czasami muśnięcie motylka ( w poprzednich ciazach już kopniacaki odczuwałam )

    Znajome zawaliły mnie ubrankami dla dzidzi ( dziewczęce) i też wzięłam sie za segregację ,pranie .
    Muszę rozmiarowo do kartonów poukładać ,zobaczę czego i jakiego rozmiaru mi potrzeba na start ( bo na pierwsze dni /tygodnie doświadczenia wiem że potrzebny będzie mi rozmiar 50 ( malutkie dzieci rodzę )
    I niebawem zacznę chyba już kompletować kosmetyki i wyprawkę do szpitala ,lubię mieć wcześniej.
    A skąd będziecie zamawiać kosmetyki i akcesoria ( podkłady ,wkładki aspiratory ,sudocremy itp )
    Jakie pieluszki na start ?
    Czytałam że teraz na "topie" są Lupilu z Lidla ale teraz zagawostka bo są premium i care.
    Myślałam na start kupić po paczce trzech firm ( pampers, Dada i te Lupilu)
    Hej :) co do wyprawki kosmetycznej to sama jeszcze szukam ,
    Narazie kupiłam z musteli taki pakiet wyprawkowy „little baby care” co do pampersów nie lubię akurat lupilu bo dla moich dzieci są jakieś za duże 😅
    Kupiłam
    1 paczkę pampers premium care „0” bo też mam zawsze malutkie dzieci :)
    1. Paczkę bamboolove takie z panda nigdy nie miałam ale koleżanka polecała.
    1. Paczkę „moomin” takie z muminkami kupuję na allegro miałam je przy wcześniaku i te bardzo polecam.
    Narazie to tyle 😉

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 👋

    A ja z pytaniem czy macie już upatrzone foteliki samochodowe ?? Szukam w necie czytam bo chciałabym z bazą obrotową i żeby nie był taki ciężki ten fotelik .
    Macie coś z polecenia albo może już kupiliście ;)
    Ja chciałam używane kupić no ale nie wiem jeszcze jaki model

    A co do kopniaków .. raz do dwóch razy dziennie tak mocno kopie dzidzia że nawet już córka poczuła dotykając ręką . ❤️

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2716 7576

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    I ja witam się w połowie ciąży 😱

    Dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu przespałam praktycznie całą noc i obudził mnie budzik o 7.30. Dawno tak wyspana się nie czułam 😁

    Mąż w końcu wczoraj poczuł ruchy i to 2x 😅 Młody lubi się wiercić między 22 a 23 😅

    Ja odkąd zaczęłam czuć pierwsze ruchy to na szczęście też już czuję codziennie 🥹 rano i wieczorem najbardziej. Mąż wraca za tydzień to akurat może będą jeszcze silniejsze i też poczuje 😍
    Cudowne uczucie mieć tam takiego potworka

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuję już dość mocne kopniaczki, wczoraj chillowalam sobie z ręką na brzuchu i aż cała podskoczyłam jak dostałam kopa 😅

    Jesteśmy na wyjeździe nad jeziorem a ja walczę z infekcja pęcherza 😭 w zeszłym tygodniu wyszły mi bakterie w osadzie moczu, dostałam monural ale żadnych objawów nie miałam. A od poniedziałku tak mnie wzięło, cały czas boli, szczypie, biegam do WC co 5 minut 😬 powtórzyłam badanie i w moczu dalej są bakterie, dostałam antybiotyk na 5 dni.

    Kasialinka, słyszałam dużo dobrego o fotelikach maxicosi, moja ginekolog też je poleca. Jeśli kupujesz używany to koniecznie zwróć uwagę żeby był totalnie bezwypadkowy.

    Karola, rozumiem Twój stres bo też bym się stresowała ale jeszcze wszystko może się zmienić, łożysko może się podnieść, a stres na zapas też może szkodzić dziecku.

    Kropka_aga ja na Twoim miejscu też bym poszła na zwolnienie szczególnie jeśli się przemęczasz a praca Cię stresuje. Ja poszłam od początku ciąży, praktycznie od 6 tc, i też się stresowałam jak sobie beze mnie poradzą a okazuje się że dali radę. Jak wrócisz z macierzyńskiego to nikt nie będzie pamiętał do kiedy pracowałaś, a Tobie tu i teraz zrobi to wielką różnicę

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chciałam kupić fotelik polskiej firmy Avionaut(2,5kg), ale okazuje się, że teściowie mają dla nas bardzo drogi wózek kupiony parę lat temu dla drugiego wnuka, więc szkoda wydawać kasę. Tylko nie wiem jeszcze, co to za firma. Wczoraj jednak stwierdzili, że jest za duży i chcą nam kupić nowy :/ Doceniam gest, ale wolę używkę, szczególnie jak po sprawdzonym dziecku, a jak już chcą się wykosztowywać to wolałabym dostawkę i bujaczek...

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 817 2676

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez chcemy avionauta bo jest najleżejszy, a mieszkamy na 4 piętrze bez windy 😂😂😂

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2716 7576

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też raczej avionaut będziemy kupować, ma dobre opinie :)

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam fotelik Cybex Cloud T i jest na prawdę super, ale jest jednak (dla mnie) bardzo ciężki.

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Ja mam fotelik Cybex Cloud T i jest na prawdę super, ale jest jednak (dla mnie) bardzo ciężki.

    Wczoraj oglądałam Cybex cloud g i wpadł mi oko i jest troszkę lżejszy od cloud T .
    Jak wzięłam avionaut to serio jest naprawdę mega lekki i też mi się podobał . Ale właśnie jak z bezpieczeństwem bo jak trzymałam to naprawdę jak piórko .

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Wczoraj oglądałam Cybex cloud g i wpadł mi oko i jest troszkę lżejszy od cloud T .
    Jak wzięłam avionaut to serio jest naprawdę mega lekki i też mi się podobał . Ale właśnie jak z bezpieczeństwem bo jak trzymałam to naprawdę jak piórko .
    Dla mnie to akurat nie ma aż takiego znaczenia, bo parkuje prawie pod drzwiami + mogę wpiąć na stelaż od wózka jakbym gdzieś musiała podejść dalej.

    No ale jak ktoś będzie wchodził po schodach np w bloku no to serio nie polecam 😅

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2085

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do fotelika, my mamy avionauta Pixel pro, po synku nam został. Ze względu na jego wagę nie wymienię na nic innego 😅

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4656 6481

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam MaxiCosi Cabriofix łupinę na początek a potem Cybex Sirone S i-Size

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ