Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2032 3522

    Wysłany: 7 września 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellevv ja tez nie moge sie doczekać 😊 jakos tu tak nudno od piątku 😊

    Ps. Powstał majowy wątek 🥹🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2025, 18:36

    Kokosik, NinaB, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6483

    Wysłany: 7 września 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Ellevv ja tez nie moge sie doczekać 😊 jakos tu tak nudno od piątku 😊

    Ps. Powstał majowy wątek 🥹🥹

    Tak spokojnie jak na nasz wątek 😅

    Widziałam właśnie że majowy powstał. No w końcu 🤣 ileż można było czekać... w ogóle wczoraj przywitałam początek 6 miesiąca 🙈 pokoik nie gotowy, wszędzie tam kartony stoją... ale za to wczoraj kupiliśmy łóżeczko i przewijak w Ikeai. Brałam te najtańsze, chyba nazywały się Sniglar. To dlatego że widziałam fajne pomysły DIY na łóżeczko 😁 a dziś smoczek Philips Ultra Soft ale tylko dlatego że trafiłam 50% promocji na niego 🫣

    20250907-195251.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2025, 19:53

    Karola1995, Kokosik, Dango, Justa28, Paulina66, Olkafar, Martolina, ILCIA, kropka_aga, milka_91, Kroliczek2411, Dariana, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2032 3522

    Wysłany: 7 września 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Tak spokojnie jak na nasz wątek 😅

    Widziałam właśnie że majowy powstał. No w końcu 🤣 ileż można było czekać... w ogóle wczoraj przywitałam początek 6 miesiąca 🙈 pokoik nie gotowy, wszędzie tam kartony stoją... ale za to wczoraj kupiliśmy łóżeczko i przewijak w Ikeai. Brałam te najtańsze, chyba nazywały się Sniglar. To dlatego że widziałam fajne pomysły DIY na łóżeczko 😁 a dziś smoczek Philips Ultra Soft ale tylko dlatego że trafiłam 50% promocji na niego 🫣

    20250907-195251.jpg


    O jaka ładna różowa karuzela🥹 u mnie wczoraj mąż poszalał na punkcie różu 🤣🤣

    IMG-20250907-200359.jpg

    IMG-20250907-200340.jpg


    Pani w sklepie nie mogła z niego jak mu pokazala pudrowy róż a on do niej ze on chce bardziej rozowy 🤣🤣

    Kokosik, Dango, ellevv, Justa28, Paulina66, Olkafar, Martolina, ILCIA, kropka_aga, Hortensjaogrodowa, Dariana, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2720 7579

    Wysłany: 7 września 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na dostawkę, bo zamówiłam po znajomości dużo taniej więc kruczkiem jest cierpliwość ale za to mam zamiar kupić takie łóżeczko jeszcze w tym miesiącu:

    Przyszłościowo - żeby służyło dłużej. Ma różne poziomy, wyjmowane szczebelki itd. Któraś miała już z takim doświadczenie?

    IMG-8479.jpg
    IMG-8480.jpg

    ILCIA, kropka_aga, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2032 3522

    Wysłany: 7 września 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik moje łóżeczko tez jest takie przyszłościowe 😁
    Mam nadzieje ze sie sprawdzi 😊

    Kokosik, ILCIA lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 7 września 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja czekam na dostawkę, bo zamówiłam po znajomości dużo taniej więc kruczkiem jest cierpliwość ale za to mam zamiar kupić takie łóżeczko jeszcze w tym miesiącu:

    Przyszłościowo - żeby służyło dłużej. Ma różne poziomy, wyjmowane szczebelki itd. Któraś miała już z takim doświadczenie?

    IMG-8479.jpg
    IMG-8480.jpg
    Hej. Ja grudniowa ale czasami sobie zaglądam tu.
    Bardzo podobne łóżeczko mam,chyba tylko inny kolor. Starszemu najpierw wyciągałam szczebelki by wyszedł, a jak już był wystarczająco duży to zmieniłam barierkę na tą mała. U nas fajnie się sprawdziło. Teraz kolejny skorzysta :)

    ellevv, Kokosik lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6483

    Wysłany: 7 września 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    O jaka ładna różowa karuzela🥹 u mnie wczoraj mąż poszalał na punkcie różu 🤣🤣

    IMG-20250907-200359.jpg

    IMG-20250907-200340.jpg


    Pani w sklepie nie mogła z niego jak mu pokazala pudrowy róż a on do niej ze on chce bardziej rozowy 🤣🤣

    Dobry agent ale dobrze że przynajmniej wiem czego chce 🤣🫣

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6483

    Wysłany: 7 września 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja czekam na dostawkę, bo zamówiłam po znajomości dużo taniej więc kruczkiem jest cierpliwość ale za to mam zamiar kupić takie łóżeczko jeszcze w tym miesiącu:

    Przyszłościowo - żeby służyło dłużej. Ma różne poziomy, wyjmowane szczebelki itd. Któraś miała już z takim doświadczenie?

    IMG-8479.jpg
    IMG-8480.jpg

    Oo super! Ta szuflada fajna!
    No właśnie my też mamy takie przyszłościowe plany na nasze łóżeczko i nie będzie boleć jak coś upiłujemy 🙈🤪

    Kokosik lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2720 7579

    Wysłany: 7 września 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to super, że macie takie zdanie. Myślę, że posłuży choć te 3/4 lata i będzie super 😻

    Czy Was też denerwują te reklamy? Wyskakują Wam tak jak mi? Nie były wcześniej takie nachalne 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2025, 20:44

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6483

    Wysłany: 7 września 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Oo to super, że macie takie zdanie. Myślę, że posłuży choć te 3/4 lata i będzie super 😻

    Czy Was też denerwują te reklamy? Wyskakują Wam tak jak mi? Nie były wcześniej takie nachalne 😡

    Czyli nie tylko mi tutaj wyskakują reklamy? A myślałam że mam ja problem. 🤯

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2720 7579

    Wysłany: 7 września 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Czyli nie tylko mi tutaj wyskakują reklamy? A myślałam że mam ja problem. 🤯

    Okropieństwo 😡🤦🏼‍♀️

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 244 1684

    Wysłany: 7 września 2025, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Makino. dopisuje mu apetyt, plus mówił, że marchewką, gofrem lub ciasteczkiem poczęstował kolegę lub koleżankę. Nawet jak wróci to mówił, że sobie zje po treningu, bo trenuje BJJ

    @Kokosik też pierwsze co to sprawdzałam czy ja czegoś nie naklikałam, bo aż mnie zdziwiło, że reklama przysłania 3/4 strony

    @ellevv ładne klasyczne łóżeczko, chociaż dla mnie każde miejscem do przechowywania bezcenne i koniecznie muszę mieć z szufladą

    Powodzenia jutro:
    @Kokosik (połówkowe) ✨️👣
    @klaudia00
    @Marti98 (połówkowe) ✨️👣
    @Justa28
    @Makino. (połówkowe) ✨️👣

    Kciuki 🍀 a podwójnego szczęścia dla połówkowych 🍀🍀

    U nas mecz jeszcze na tapecie, Panowie kibicują, a mnie woła łóżko 😂
    Śpijcie słodko bez akrobacji nocnych Dziewczyny! 🌌🌜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2025, 22:15

    ellevv, Kokosik, Justa28, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 7 września 2025, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik, też miałam podobne łóżeczko przy starszaku i o dziwo jeszcze je mam, więc posłuży Jankowi. U nas super się sprawdziło i Stasiu korzystał dobre 3 lata. Najpierw najwyższy poziom, później nisko i na koniec zmieniliśmy bok na taki niski z miejsce na wyjście.

    Kokosik lubi tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2720 7579

    Wysłany: 7 września 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajowa u Was mecz, a u nas: męża nie było miesiąc w domu, wczoraj w nocy wrócił i dziś pojechał z kolegami na mecz do Chorzowa 🤣🤣🤣 tak się stęsknił 🤣🤣🤣
    A tak serio mamy dla siebie całe 3 tygodnie, a za to wisi mi masaż więc wybaczam 😂😂😂

    Co do łóżeczka to już chyba nie mam watpliwości. Te z szufladą właśnie będzie dla mnie najlepszą opcją :)

    Powodzenia jutro na wizytach 🍀 ja mam 11:30 i nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że nasz maluszek nadal rozwija się prawidłowo mimo pępowiny dwunaczyniowej. Trzymajcie kciuki 🩷

    A.nia, gajowa, NinaB, Hortensjaogrodowa, Dango, Puszkina, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 7 września 2025, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musiała być jakaś aktualizacja która spowodowała te reklamy, strasznie wkurzające 😡

    Powodzenia na jutrzejszych wizytach dziewczyny, kciuki 🤞 a jeszcze mocniejsze za połówkowe 🤞🤞

    Kokosik lubi tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1162 2533

    Wysłany: 7 września 2025, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na jutrzejszych wizytach 🥰🤞🏻 czekamy na wieści i zdjęcia 😊

    Łóżeczko też na pewno będziemy kupować z szufladą, ale to raczej za jakiś czas, na początek będzie dostawka.

    Wczoraj wieczorem się udało i mąż pierwszy raz poczuł kopniaki przez brzuch 🥹 nawet dwa czy trzy razy, bo Mała była tak ułożona, że akurat były mocno wyczuwalne 🩷

    Kokosik, kropka_aga, Dango, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Makino. Autorytet
    Postów: 439 744

    Wysłany: 8 września 2025, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też trzymam kciuki za wizyty ✊💪

    Ja mam połówkowe dopiero 17:20. Cały dzień czekania 🙈

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    2017 - 7 tc (puste jajo)
    2018 👧
    2025 👧
    Rodzina w komplecie 🥰
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2032 3522

    Wysłany: 8 września 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powidzenia na wizytach 😊 zasypcie nas tu przesłodkimi zdjeciami maluszków 😊


    A mam jeszcze do was pytanie myslalyscie może o zrobieniu albumu ze zdjęć Usg ? Kupilam taki ladny kolorowy notes ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać a pamiatka mogla by być z tego okresu bardzo ładna 😊

    klaudia00.. lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 8 września 2025, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Powidzenia na wizytach 😊 zasypcie nas tu przesłodkimi zdjeciami maluszków 😊


    A mam jeszcze do was pytanie myslalyscie może o zrobieniu albumu ze zdjęć Usg ? Kupilam taki ladny kolorowy notes ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać a pamiatka mogla by być z tego okresu bardzo ładna 😊
    Właśnie dzisiaj o tym myślałam żeby te zdjęcia jakoś zalaminować, bo jednak wyblakną z czasem. Macie coś do polecenia? Słyszałam, że są jakieś zestawy w action, ale jestem jeszcze na początku researchu 🤣

    Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty!!! 🥰

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3991 5459

    Wysłany: 8 września 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    powodzenia na wizytach :)
    Kokosik wrote:
    Ja czekam na dostawkę, bo zamówiłam po znajomości dużo taniej więc kruczkiem jest cierpliwość ale za to mam zamiar kupić takie łóżeczko jeszcze w tym miesiącu:

    Przyszłościowo - żeby służyło dłużej. Ma różne poziomy, wyjmowane szczebelki itd. Któraś miała już z takim doświadczenie?
    My takie mamy, wyjmowane 3 szczebelki (albo 4) + dodatkowa barierka jak już podrośnie. I wtedy tez można obniżyć tą część z materacem.


    Mi też reklamy walą się zewsząd....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2025, 07:51

    klaudia00.., Kokosik lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 482 483 484 485 486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ