Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    mam bóle jak na @ i pojawiła się miesiączkowa krew :(
    jutro robię betę ale pewnie spada więc leci ze mnie mój aniołek :(

    więc żegnam się z wami mamuśki i mam nadzieję niedługo dołączyć do innej późniejszej grupy...
    Bardzo mi przykro i mam nadzieję, że tak się jednak nie dzieje. Tulę mocno!

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Ale Wy płodne jesteście :D hahha :P

    Ja mam ostry zapieprz w robocie (przy kompie tylko, także spoko :) ) bo sezon w pełni... więc nie ma szans żeby Was podczytywać albo tym bardziej aktywnie się udzielać... potem Was nadrobić to jest naprawdę wyczyn :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę dupka i bierze go milion innych kobiet. Gdyby był niebezpieczny - lekarz poinformowalby o tym... Dziewczyny, nie panikujmy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o objawy to ja mam od samego początku kilka :)

    Obiektywne: (oczywiście) brak @, wyżyłowane cycuchy, temperatura w granicach 37,0-37,4

    Subiektywne: mdli mnie i mam zgagę różnie w różne dni (raz całymi dniami, raz tylko przez chwilę jak jestem głodna), narkolepsja na maxa :P , męczę się mega szybko, jestem mega wrażliwa na drażniące i nieprzyjemne zapachy, no i mam chorobę lokomocyjną (co pewnie ma związek z mdłościami)

    EDIT: a i jeszcze wszystko smakuje mi jak trawa... dopiero musi być mega posolone albo wyoctowane :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 19:59

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia bardzo mi przykro :(

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakąś "literaturę fachową" (mniej lub bardziej fachową) :) ?

    Jeśli któraś z Was zastanawia się nad fajną książką/poradnikiem to ja mogę polecić bardzo (!!!) świetną książkę KAZ COOKE "CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ 9 MIESIĘCY"

    GENIALNE!!!! <3

  • Marzycielka111192 Autorytet
    Postów: 748 925

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_ann wrote:
    Macie jakąś "literaturę fachową" (mniej lub bardziej fachową) :) ?

    Jeśli któraś z Was zastanawia się nad fajną książką/poradnikiem to ja mogę polecić bardzo (!!!) świetną książkę KAZ COOKE "CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ 9 MIESIĘCY"

    GENIALNE!!!! <3
    Właśnie ja czytam ;) tą nową wersję. Chociaż bardzo mnie ciągnie czytać kolejne tygodnie ale stoję twardo na tym w którym jestem :) super ma babka podejście

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5ej28hk4e8.png
  • wronka Ekspertka
    Postów: 156 340

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zadnych objawów ciąży, nawet cycki mnie nie bolą no może chce mi się wiecej spać, jeść i denerwuja mnie drobiazgi :(

    mhsvh371ki524rx2.png
    f2wli09kcn87qqra.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka111192 wrote:
    Właśnie ja czytam ;) tą nową wersję. Chociaż bardzo mnie ciągnie czytać kolejne tygodnie ale stoję twardo na tym w którym jestem :) super ma babka podejście
    Dokładnie!!! :D ja też mam tą uaktualnioną wersję :)

    Najlepszy jest opis jak była na USG :D hahahaha :P :P :P jakbym czytała o sobie :P hahahahahahaha :D

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2vc96y0.jpg
    Jestem juz po wszystko ok pęcherzyk w macicy ta czarna plama to nasza dzidzia i niestety słaby sprzęt ale dla mnie starczy <3

    nick nieaktualny, madzia8lenka, Angela*, BlackCatNorL, Marzycielka111192, wronka, nick nieaktualny, Inez87, Mikuśka, LidziA89, helagazela, be_aduska, Krokodylica, FreshMm, Morwa, Agness12, Raven lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia - super wiadomość! :) <3

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia - extra ! :)

  • Marzycielka111192 Autorytet
    Postów: 748 925

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_ann ja jutro pierwsze USG i mam nadzieję że również szczęśliwe :)
    Tusia_87 Gratulacje! Dbaj o siebie :)

    dqpr3e5ej28hk4e8.png
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia super!

  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_ann wrote:
    Macie jakąś "literaturę fachową" (mniej lub bardziej fachową) :) ?

    Jeśli któraś z Was zastanawia się nad fajną książką/poradnikiem to ja mogę polecić bardzo (!!!) świetną książkę KAZ COOKE "CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ 9 MIESIĘCY"

    GENIALNE!!!! <3
    Właśnie się zastanawiałam nad tą książką... ale mnie przekonałyście :-)

    Marzycielka111192 lubi tę wiadomość

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    2vc96y0.jpg
    Jestem juz po wszystko ok pęcherzyk w macicy ta czarna plama to nasza dzidzia i niestety słaby sprzęt ale dla mnie starczy <3
    Super :-)

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • MoniaP Ekspertka
    Postów: 204 269

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jak wy to robicie, że tyle piszecie to nie wiem :) staram się być na bieżąco ale trochę z tym ciężko.
    Ja jestem po wizytach
    -> u endokrynologa - wszystko ok. Leki bez zmian.
    -> U ginekologa - opis usg "w jamie macicy uwidoczniono zmianę mogąca odpowiadać wczesnemu pecherzykowi ciążowemu o wym GSD 3,8 mm." Cieszy mnie to bardzo, bo nie myślałam że mi zrobi usg a tym bardziej że będzie cokolwiek widać.

    Agusia_pia bardzo mi przykro.

    Gratuluję bet i udanych wizyt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 20:32

    Krokodylica, Raven lubią tę wiadomość

    3jgxskjor2w2ltji.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny postaram się was nadrobić wnkoncu bo czasu mało na czytanie ale bóle które mam to prawdopodobnie rozciągająca się macica i zrosty po CC także mam być spokojna :-)

    Miłego wieczoru wszystkim i do jutra bo teraz trochę w domu musze pogoscic :-)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaP Gratuluję :-)

    MoniaP lubi tę wiadomość

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u alergologa mogę brać claritine albo zyrtec dziś się nalatalam i trochę mnie brzuch pobolewa

    7b0f9c1e19.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ