X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Test Nifty
Odpowiedz

Test Nifty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuzanka4 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 lipca 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    piszę z zapytaniem. Jak interpretować takie wyniki:
    Pappa A - 0,72iU/l odpowiada 0,523 MoM
    HCG wolna jedn beta 62,36IU/ l odpowiada 2,69 MoM
    przezierność karku 1,5 mm
    trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:64 ryzyko skorygowane 1: 29

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 29 lipca 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pappe i HCG interpretuje tylko lekarz, co do ryzyk są wysokie, lekarz powinien poinformować o możliwości wykonania amniopunkcji. Nie znamy twoich innych danych jak wiek, poprzednie ciążę itp. Proponuję skonsultować to z lekarzem, on podpowie o wszystkich opcjach. Ryzyko skorygowane mówi o tym że jedna kobieta na 29 z takimi samymi wynikami będzie miała dzieciątko z zespołem Downa

    papauren lubi tę wiadomość

    age.png
  • papauren Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 marca, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyskusja na temat testu Nifty przypomniała mi o emocjach i dylematach, które towarzyszyły mi w czasie ciąży. W związku z tym chciałabym polecić narzędzie, które było dla mnie niezwykle pomocne w organizowaniu wszystkich informacji zdobytych w trakcie ciąży, w tym wyników badań, porad i zaleceń lekarzy - https://pdfguru.com/pl . Możliwość konwertowania i organizowania dokumentów PDF w jednym miejscu znacznie ułatwiła mi zarządzanie ważnymi dokumentami, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze - zdrowiu i przygotowaniu na przyjście na świat mojego dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 06:53

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ