X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Totalny brak energii
Odpowiedz

Totalny brak energii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dkdk Koleżanka
    Postów: 98 1

    Wysłany: 9 listopada 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy również odczuwacie problemu z energią w te jesienne dni?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak bardzo często mam i u mnie jest to spowodowane intensywnością pracy - pracuję w rekrutacji i kieruję zespołem oraz całością strategii rekrutacyjnej w firmie, plus odrobinę HR ale to już bardziej od strony wsparcia/strategii. Jak sobie nawrzucam ogrom spotkań i innych zadań, to mi się kończą zasoby umysłowe żeby ruszyć małym palcem W mówieniu sobie ""stop"" jestem słaba i ciągle się uczę, ale mam po prostu maksimum intensywności pracy które jestem w stanie przyjąć bez wpływu na życie po pracy - więc staram się ograniczyć ilość spotkań i otwartych tematów, co bardzo pomaga. Mi też pomogło znalezienie sobie hobby które jest niskim wysiłkiem (żadne siłownie nie pomagają) i angażuje inne rejony mózgu - i jest to ceramika. Mam dni kiedy sobie relaksowo ugniatam glinę, nie mam żadnych celów, deadlineów i nic nie muszę tym osiągnąć.

    Poza tym duże znaczenie ma zdrowa dieta oraz suplementacja, szczególnie jeśli jesteś w ciązy:
    https://loremvit.pl/produkt/twoja-mlodosc/

    od siebie polecam szczególnie prozdrowotne zioła Loremvit.
    loremvit-twoja-mlodosc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2022, 06:55

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ