X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trądzik w ciąży
Odpowiedz

trądzik w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed zajściem miałam dość problematyczną cerę, z uwagi na ciążę odstawiłam leki od dermatologa, bo nie można było stosować tych maści ;/ Cera nie jest tragiczna ale pryszcze nadal się pojawiają i nie wiem jaki krem kupić, żeby to załagodzić. Większe pryszcze smaruje pastą cynkową. W aptece nic mi nie doradziła

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zapytac dermatologa bo wiekszosc jest zakaza w ciazy mialam problem z cera w 1 ciazy wygladalam okropnie pryszcz na pryszczu wszedzie niechcialam z domu wychodzic przez swoj wyglad ale nieuzywalam niczego zeby niepogorszyc, po ciazy zniklo wszystko cera super sporadycznie jakis pryszczyk wychodzil, teraz 2ga ciaza i cera moze bezrewelacji od czasu do czasu cos wyskoczy ale i tak super. Wszystko zalezy od hormonow niewydaje mi sie ze krem cos pomoze...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ