X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trojaczki
Odpowiedz

Trojaczki

Oceń ten wątek:
  • Geev Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 5 września 2016, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szukałam Was długo i znalazłam :)
    Jestem obecnie w 33. tyg ciąży trojaczej, spodziewam się dwóch coreczek i synka. W domu już czeka na nie 3letni braciszek :D

    Natka88 lubi tę wiadomość

  • Geev Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 5 września 2016, 03:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Coś jeszcze obiło mi się o uszy że należy tez się osoba do pomocy nad dziećmi jeśli rodzą się trojaczki lub więcej, ale o to też zapytaj w mopsie



    Już to przerabialam i kilka ludzi też dawało mi nadzieję że można liczyć na kogoś do pomocy. NIE PRAWDA! nic takiego się nie należy przy trojaczkach...
    My razem z mężem mamy pracę więc wtedy też Mops nie ma nam nic do zaoferowania.

  • Geev Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 6 września 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zapraszam na forum trojaczkow :


    http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,162316359,162316359,Trojaczki_mamy_trojaczkow.html?t=1473115465#p162316359

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ